Jump to content


Fotografije

Biciklističke navike


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
36 odgovora na ovu temu

#1 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 26 November 2008 - 03:28 PM

Dešava mi se da kad pešačim izbegavam stepenice, na pešačkom uvek prelazim ulicu tamo gde je spušten trotoar ili ne obraćam pažnju na bare. Kakve posledice je na vas ostavilo okretanje pedala?
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#2 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 November 2008 - 03:32 PM

Obici pesaka da ti gleda ledja i pretrcavanje na crveno :twisted:
  • 0

#3 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 26 November 2008 - 03:33 PM

ja se trudim da nikad ne smetam ili sl. potencijalnom biciklisti jer znam kako je to biti na bajsu :D Pogotovu na NBG i kod onih staza, uvek idem pord staze, kad ocu da predjem ulicu pogledam bolje tu nego na samoj ulici i tako. Postujem druge bicikliste ko sebe jer smo mi svi kolege. Inace od samog setanja po ulici ,najcudniji mi je osecaj kad 4,5 sati vozim i onda dodjem kuci sednem 30 minuta i izadjem peske. Znaci od ulaska u lift mi je cudno. Nema bajka, imam vise mesta tako da ono na ulici jos cudnije. Sve u svemu ima ralzike i ima navika koje donosi voznja.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#4 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 26 November 2008 - 03:48 PM

Kad setam u podsvesti menjam brzine i obilazim pesake!
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#5 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 26 November 2008 - 03:59 PM

Kao i svako ko je duže vozio, svesniji sam saobraćaja oko sebe (znam gde je ko i šta radi), i pazim na integritet onih ubogih staza i retkih dvotočkaša na njima. Ulicu prelazim gde mi je najzgodnije ako nije samoubistveno i na biciklu i bez njega (i ako nema murije, jel).
I, naravno, uvek mi je čudno kako mi treba više od 5 minuta od Slavije do Save :mrgreen:
  • 0

#6 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 26 November 2008 - 04:06 PM

Kad setam u podsvesti menjam brzine i obilazim pesake!

Sad me potseti, pukla mi sajla na menjaču pre 2-3 nedelje kad sam se vraćao kući a mrzelo me da idem do prodavnice da kupim novu pa rešim da je zamenim sutra kad se vraćam sa faksa. Sutra ujutru krenem ja i bez obzira na to što mogu da koristim samo jedan zupčanik menjao sam brzine na mestima gde ih uvek menjam
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#7 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 November 2008 - 05:18 PM

Gledam rupe na putu da ne sjebem točak #-o . Bole me noge kada hodam jer mi se sve čini da idem previše sporo pa ubrzam k'o nenormalan. Stalno požurujem devojku kad se šetamo i idem ispred nje i vičem "pazi ovde", "kola iza", "polako" itd. Samo što još ne vičem jebeno cin cinnn kada vidim nekog šetača ispred sebe. :mrgreen:
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#8 lasica

lasica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 540 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 November 2008 - 05:33 PM

Dešava mi se da kad pešačim izbegavam stepenice, na pešačkom uvek prelazim ulicu tamo gde je spušten trotoar ili ne obraćam pažnju na bare. Kakve posledice je na vas ostavilo okretanje pedala?

Neverovatne stvari...!
Meni se desava nesto slicno. Kad hodam brojim korake, od pukotine na putu, do pukotine na putu...i nikada ih nezgazim... To isti radim i po poplocanim ulicama, trotoarima...
Sta ti je kadenca :!: :mrgreen: :?:
  • 0
Postavljena slika

#9 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 26 November 2008 - 05:41 PM

Dešava mi se da kad pešačim izbegavam stepenice, na pešačkom uvek prelazim ulicu tamo gde je spušten trotoar ili ne obraćam pažnju na bare. Kakve posledice je na vas ostavilo okretanje pedala?

Neverovatne stvari...!
Meni se desava nesto slicno. Kad hodam brojim korake, od pukotine na putu, do pukotine na putu...i nikada ih nezgazim... To isti radim i po poplocanim ulicama, trotoarima...
Sta ti je kadenca :!: :mrgreen: :?:

Nikad nezgazi liniju po marfijevom zakonu uvek bi je zgazio pa je preskacem duzim ili kracim korakom!da ne spominjem to sto ponekad zapnem za liniju!ipak bi trebalo svuda da idem bajsom da se ne blamiram a da ne pominjem to da kad se vozam u drustvu moram da idem uvek na kraju ili odoh ja!
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#10 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 26 November 2008 - 09:54 PM

Kad hodam brojim korake, od pukotine na putu, do pukotine na putu...i nikada ih ne zgazim... To isti radim i po poplocanim ulicama, trotoarima...
Sta ti je kadenca :!: :mrgreen: :?:


To je psihoza, kolega, ne kadenca :mrgreen:
  • 0

#11 lasica

lasica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 540 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 November 2008 - 10:08 PM

Kad hodam brojim korake, od pukotine na putu, do pukotine na putu...i nikada ih ne zgazim... To isti radim i po poplocanim ulicama, trotoarima...
Sta ti je kadenca :!: :mrgreen: :?:


To je psihoza, kolega, ne kadenca :mrgreen:


Imas pravo... A ja se pitam zbog cega su me oslobodili vojske!? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika

#12 marko

marko
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 847 posts

Postavljeno 26 November 2008 - 10:08 PM

Jel neko setao u zavetrini drugih pesaka ?? :D :D :D
  • 0

#13 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 26 November 2008 - 10:26 PM

Ja se ponekad šlepam za dobrom guzom, ali zavetrinu još nisam hvatao :)
  • 0

#14 foRce

foRce
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 312 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 November 2008 - 10:40 PM

Kada sidjem sa bajka non stop zurim i brzo hodam posto imam osecaj kao da stojim a ne hodam.Svako ko ide samnom mi besni....''Gde bre zuris toliko, pa ne mogu tako brzo''....a sto rece Biodiesel draga me jedva prati i zaostaje :lol:
  • 0
---------------------------------------------
SCOTT Afd Team Issue Jean Dela Tour
SCOTT SUB 10

#15 markoni6

markoni6
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 248 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 26 November 2008 - 10:48 PM

U poslednje vreme, kad naletim na guzvu u saobracaju a nisam za volanom, razmisljam - sad bih se tamo provukao, pa se tamo malo popnem na trotoar i levo desno . . .. I tako ja zamisljam. . . . :mrgreen: pa me uvati tuga sto nisam na bajsu!! #-o

E bre kakvi smo!! Kao neka grupa za odvikavanje od biciklizma!! :mrgreen: :mrgreen: Ned'o bog da neko sa strane procita ovu temu!!
  • 0

#16 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 27 November 2008 - 07:14 AM

ja kontam da nemam te navike... ili ih bar ne primecujem... morace neko drugi da mi kaze da li ih imam :lol:
  • 0

#17 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 November 2008 - 11:22 AM

Ni ja nešto ne primećujem da imam navika, osim da mi je urođen reflex da kada god vidim nekog na bajsu a vidi se da je dobar, odmah skeniram opremu ko supermen ili terminator :wink: :wink:
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#18 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 27 November 2008 - 11:53 AM

Ni ja nešto ne primećujem da imam navika, osim da mi je urođen reflex da kada god vidim nekog na bajsu a vidi se da je dobar, odmah skeniram opremu ko supermen ili terminator :wink: :wink:

najgore je sto nestignem da vidim sve pa ponekad i skrenem pogled pa kad me skonta vozac ono ko zna sta pomisli a ja gledam bajs!
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#19 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 27 November 2008 - 12:15 PM

A sta ako u trenutku treba da skeniras neki bajk i neku lepoticu. A, sta bi odbrali \:D/ \:D/ \:D/
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#20 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 27 November 2008 - 12:22 PM

Posto ovde u mitrovici nema mnogo devojaka a narocito lepih koje se usudjuju da sednu na bicikl verovatno bih se upoznali i vozilo zajedno tako da bi resio sve u jednom potezu! 8)
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika