Jump to content


Fotografije
- - - - -

ODBROJAVANJE POCINJE


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
7 odgovora na ovu temu

#1 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 14 July 2006 - 01:40 AM

Dragi prijatelji biciklisti, tacno 28.07.2006 god. krecemo put mora ibarskom magistralom do uzica, a zatim i dalje.Zelim da vas obavestim da mozete da se jos prikljucite.Ipak herceg-Novi ostaje samo pusta zelja jer se akcija zavrsava u kotoru.Bicikliste iz uzica pozivamo 28.07 na druzenje ispred neke od pivnica, ali i da se zajedno vozimo u nastavku naseg putovanja 29.07.Jos jednom odbrojavanje pocinje, a ovo ce biti jos jedan ispunjen san u ovoj godini(05.05 garasko jezero arandjelovac 95km i kraljevo veseli spust 200 km).
Pozdrav!!!
_________________
ziveo cikloturrizam
  • 0
ziveo cikloturrizam

#2 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 18 July 2006 - 11:09 PM

Jos tacno 9 dana
  • 0
ziveo cikloturrizam

#3 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 22 July 2006 - 01:47 PM

Da drugari jos samo 6 dana do polaska.
  • 0
ziveo cikloturrizam

#4 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 22 July 2006 - 01:47 PM

jos 6 dana
  • 0
ziveo cikloturrizam

#5 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 23 July 2006 - 11:19 AM

Jos 5 dana do pocetka nase bajkerske ture.O definitivnom planu kretanja kao i ostalim problemima(sta poneti naput od alata i opreme) se dogovaramo 25.07 na adi.Ocekujemo zescu polemiku oko rute kojom treba da se ide.Jedni predlazu Valjevo-Debelo Brdo, a opet drugi Beograd-Cacak-Uzice ibarskom magistralom.Budi sad dobri pa recite svoj komentar koja putanja je bolja, u smislu da sto vise ustedimo snage jer prva stanica je tek Uzice.
  • 0
ziveo cikloturrizam

#6 kul

kul
  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • LocationBgd

Postavljeno 24 July 2006 - 05:53 PM

Dajte da vidimo ko ide sa ovog foruma...bar da poželimo srećan put.
  • 0
......................................

#7 dino

dino
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 09 August 2006 - 07:39 PM

Samo da se javim, uspesno smo stigli u cg.Sada sam trenutno u sutomoru i saljem vam celu pricu sa slikama kad dodjem u BG.Ukratko put je trajao cetri dana, prvi dan uzice, drugi dan nova varos, treci dan biogradska gora , treci dan kotor i ja sam sam nastavio cetvrti dan od kotora do sutomora. Moraca nije tako strasna i ibarska nije losa.Jedini problem je kod podgorice voze kao ludaci ko ide na more neka se dobro cuva ttog dela, mozda je bolje da se ide preko cetinja.Veliki pozdrav svim biciklistima iz sutomora uskoro slike na internetu

Ps Obisao sam dosta kampova i iskreno se nadam da sledece godine krene vise vas sa nama.
  • 0

#8 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 09 August 2006 - 07:54 PM

Svaka cast :D

Pozdrav iz tmurnog Beograda
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika