Jump to content


Fotografije

Prednji tocak


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
3 odgovora na ovu temu

#1 ursinii

ursinii
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 27 January 2021 - 02:33 PM

Pocetkom jeseni sam prilikom voznje naleteo i upao u sahtu sa prednjim tockom, nisam isao previse brzo, mozda nekih 30kmph, i posle toga tocak je postao slovo S :D na srecu meni nista nije bilo jer sam skocio sa bajsa i docekao se na noge. Kako se blizi prolece, hteo bih da uzmem nov ili polovan prednji tocak i da zamenim, disk je ostao neostecen skroz. Ja imam cube cross pro, pokusavao sam da vidim da ne mogu negde da nadjem originalni, ali mrka kapa... na sajtu proizvodjaca ovo pise CUBE EX21, 32H, Disc, Tubeless Ready. 

 

Pa sam hteo da Vas pitam za savet, gde je najbolje da uzmem novi, ili da uzmem polovon sa berze neki, ako da onda koji? :)

 

Hvala unapred :)


  • 0

#2 Bax

Bax
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1167 posts

Postavljeno 28 January 2021 - 07:26 AM

Mozda moze tvoj lako da se ispravi? Obicno moze da se nategne nazad.
  • 0

#3 ursinii

ursinii
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 28 January 2021 - 12:01 PM

MIslim da nema sanse, on je napukao, plus sam ga ja gazio nogama da ga ispravim kako bih se dovukao do kuce. mislim da od njega stvarno nema nista :D


  • 0

#4 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 29 January 2021 - 07:11 PM

MIslim da nema sanse, on je napukao, plus sam ga ja gazio nogama da ga ispravim kako bih se dovukao do kuce. mislim da od njega stvarno nema nista :D

Kupi na berzi neki sličan i teraj!
Gledaj da bude sa industrijskim ležajevima, jer se lako menjaju. Kod polovnih točkova je lutrija sa ležajevima, zato industrija pa i ako nisu ok, za par stotina dinara promeniš i budu kao novi točkovi.
Ako kupuješ sa k8nusnim ležajevima, trebslo bi da ih rasklopiš da vidiš u kakvom su stanju konusi, to ti verovatno niko neće dozvoliti, a i konusi se teže nslaze od industrijskih ležajeva, tako da...

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika