Jump to content

Fotografije

Polar shadow - Zoranue031

• Molimo uloguj se da bi odgovorio
5 odgovora na ovu temu

#1 Zoranue031

Zoranue031
  • Members
  • PipPipPip
  • 104 posts

Postavljeno 04 September 2020 - 07:50 PM

Utisci posle tri dana i 215 km.

Znate da se poklonu u točkove i pedale ne  gleda, pa bi bilo glupo da napišem nešto loše o istom.

Brži od Miragea, ali opet uz Kadinjaču i Ponikve mora da se mota. 

Što se mene tiče, nisam nešto  zahtevan, meni je dobar, jedino mu pedu zamera, malo tvrđe sedište. Nadam se da će se i oni za koji dan usaglasiti.

Ova tri dana je vožen u brdu, Kadinjača, Ponikve i Jelova gora (ko poznaje ovaj kraj, zna kako je), a moram ga probati ovih dana i prema Požezi i Arilju,  da vidim koliko je brži.

• 3

#2 Zoranue031

Zoranue031
  • Members
  • PipPipPip
  • 104 posts

Postavljeno 29 December 2020 - 03:51 PM

Evo da se javim.

Posle skoro četri meseca, shadow je prešao 5032 km.

Zamerki nemam, vozim kao i Miragea, bez neke filozofije oko održavanja.

Na 4300 km imao peh, pukle tri žice na zadnjem točku. kakvi su nam putevi, dobro i točkovi izdržavaju.

Sve u svemu, zadovoljan.

5032.jpg

• 7

#3 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts

Postavljeno 29 December 2020 - 07:28 PM

Na mojoj gvozdjuriji od 30 kg plus ja zimi 95kg, na 41000km. nikada nije pukla ni jedna zbica,a sam sam pleo tocak sa obicnim kineskim zbicama 6din komad,sada je 10 din kom. U pitanju je felna sa duplim zidom ali kvalitetna, bilo nesto jeftino na cikloberzi, 1500 sa dinamom. A nije da su kod nas putevi sjajni,naprotiv, u pitanju je SAMA JAMA.

• 0

#4 Smasher

Smasher
  • Members
  • 1525 posts

Postavljeno 13 January 2021 - 09:57 AM

Meni taj Polar Shadow deluje kao da ima baš lepu geometriju, onako baš lepo skrojen hibrid.

Jel se naviklo doope na sedište ili si ga menjao? Koliko ti je generalno ovaj bajs bolji od onog Mirage-a? Trebalo bi da je osetno lakši na usponima i dosta brži na ravnom ili?

• 0
"I have no idols. I admire work, dedication and competence. "
A. Senna

#5 Zoranue031

Zoranue031
  • Members
  • PipPipPip
  • 104 posts

Postavljeno 13 January 2021 - 08:20 PM

Ma naviklo se sedište na dupe. Brži jeste, al nije baš velika razlika u vremenu. Po ravnom. 

U mojoj glavi nema brda i kako vi kažete uspona. Kod mene je sve -------------------------------. 

Ma ide, vozio sam ga i po kiši i po snegu, po ledu i dobar je. Nije filozofiranje, ali brzo se prilagođavam svemu, pa i da vozim Poniku, isto bih uživao. 

I da. Puče još jedna žica. Opet zadnji točak. 

• 0

#6 mirek200

mirek200
  • Members
  • 1215 posts

Postavljeno 14 January 2021 - 09:40 AM

To samo kad krene,kazem ja -losa felna. I da se ponovo prepakuje, opet ce pucati zbice.

• 0

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika