Jump to content


Fotografije

STX-RC ili Tourney

STX-RC Tourney Shimano

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
3 odgovora na ovu temu

#1 GreyFalcon

GreyFalcon
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 15 August 2020 - 02:17 PM

Pozdrav. Trenutno sam u procesu kupovine bicikla za rekreativnu vožnju i vikend putovanja na mesecom nivou. Trazio sam turing i treking bicikle i naisao sam na dva modela. Uglavnom, nedoumica je u tome sto jedan model poseduje shimano Tourney menja, a drugi shimano STX-RC model. Znam laicki razliku izmedju njih,da je ovaj prvi najnizi nivo shimano opreme, a drugi kvalitetniji, ali izuzetno stariji model.Zanima me zanima misljenje iskusnijih osoba. Hvala unapred
  • 0

#2 Serbian_SPIRIT

Serbian_SPIRIT
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1078 posts
  • LocationMeckenheim

Postavljeno 16 August 2020 - 11:05 AM

Pozdrav. Trenutno sam u procesu kupovine bicikla za rekreativnu vožnju i vikend putovanja na mesecom nivou. Trazio sam turing i treking bicikle i naisao sam na dva modela. Uglavnom, nedoumica je u tome sto jedan model poseduje shimano Tourney menja, a drugi shimano STX-RC model. Znam laicki razliku izmedju njih,da je ovaj prvi najnizi nivo shimano opreme, a drugi kvalitetniji, ali izuzetno stariji model.Zanima me zanima misljenje iskusnijih osoba. Hvala unapred

Vidi da ne postoji razlika između kvaliteta ne bi bilo ni tih klasa. Završna obrada i nivo kvaliteta im je jednostavno bolji. Precizniji i tačniji su i duže traju bez servisa ali opet sve zahteva servisiranje.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
  • 0

And now something completely different
 

https://www.youtube....d8weJKBVCnAPfgx


#3 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 18 August 2020 - 08:24 AM

Tourney zadnji će ti raditi nezahtevan posao, ali se često šteluje. Međutim, MORAŠ da daš malo više para za prednji menjač jer u toj klasi i na stalku imaju ideje o štrajku. Uteha je što bolji prednji menjači nisu skupi.


  • 1

#4 GreyFalcon

GreyFalcon
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 22 August 2020 - 03:59 PM

Хвала на помоћи. Ипак сам на крају нашао бицикл са Шимано LX опремом. Мало дуже је трајало,али се надам да се исплатило. Поздрав
  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: STX-RC Tourney, Shimano

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika