Jump to content


Fotografije

Uvoznik za SRAM-ove komponente

sram sram rival 1 sram apex 1 sram 1x11 1x11

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
Nema odgovora na ovu temu

#1 dimobr

dimobr
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 05 August 2020 - 11:25 AM

Čao!

Da li neko zna ko (osim Capriola) je uvoznik SRAM-ovih delova za SRB? Mene specifično interesuje Rival 1 grupa, ili tačnije samo ručice menjača/ kočnice (leva samo kočnica a desna i menjač i kočnica) i zadnji menjač sa dugim kavezom.

 

Problem je što je vreme isporuke do 160 dana ukoliko Capriolo poruči delove, a i cene su dosta jače nego u inostranstvu
(332 eura za zadnji menjač SRAM Rival 1 Type 3.0 long cage, SRAM Rival 1 brake lever i SRAM Rival 22 right shifter).

 

Ukoliko bi se isti delovi poručili od na primer bike-components.de cena bi bila oko 217 eura sa poštarinom, odnosno negde oko 287 eura sa porezom od 10% i PDV-om od 20% (piše na stranici carinske uprave), mada je pitanje da li tu postoje još neki dodatni troškovi kao i koliko dugo će paket ostati kod njih. 

 

Mene dakle zanima da li neko zna ili čak i sam uvozi SRAM-ove komponente iz EU u SRB, odnosno da li uvozite delove po porudžbini.

Unapred hvala. Pozdrav!

- Dimitrije 


  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: sram, sram rival 1, sram apex 1, sram 1x11, 1x11

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika