Jump to content


Fotografije

Misaxtr ( MTB ) x 8


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
331 odgovora na ovu temu

#281 aborisavljevic

aborisavljevic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 660 posts

Postavljeno 04 January 2011 - 10:48 PM

Svaka čas MIŠO, spec je idealan, prava boja za bicikl, crna, sada je i reba legla kako treba na njega.
OPASNO IZGLEDA, samo fale lepi dani i dobro "nizbrdo"
:D :D :D :D
neka je sa srećom, voleo bih da napraviš kombinaciju i da budeš gost kod nas u čačku, kada god poželiš samo se javi nama čačanima, ti se i lično znaš sa mojim drugarima, a nadam se i da ću ja imati priliku da te upoznam.
POZZZZ
  • 0
easy life, easy ride

#282 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 January 2011 - 10:58 PM

Dogovoreno, gledaćemo se ove godine sigurno na vašim terenima :)
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#283 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 04 January 2011 - 11:03 PM

Hvala ti boze sto si nagovorijo coveka da jednom kupi pravi amortizer :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#284 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 January 2011 - 11:08 PM

Hahahah.....to je zbog boje :mrgreen: :mrgreen: a i da pokažem da nisam baš skroz protiv RS :wink:
Još da se uglavi negde i DT prednji i eto...svega pomalo.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#285 aborisavljevic

aborisavljevic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 660 posts

Postavljeno 04 January 2011 - 11:10 PM

Dogovoreno, gledaćemo se ove godine sigurno na vašim terenima :)

zadovoljstvo će biti naše ugostiti te :D :D :D :D :D :D

@arioth :D :D :D :D :D :D zaljubljenik RS i pre svega veliki poznavalac ovih amortizera
ja sam na svom iskustvu osetio zašto su te ove suspenzije toliko očarale
SUPER SU
:D :D :D :D :D :D
  • 0
easy life, easy ride

#286 aborisavljevic

aborisavljevic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 660 posts

Postavljeno 04 January 2011 - 11:14 PM

Hahahah.....to je zbog boje :mrgreen: :mrgreen: a i da pokažem da nisam baš skroz protiv RS :wink:
Još da se uglavi negde i DT prednji i eto...svega pomalo.

kada sam uzimao ram odkolege sa berze, imao sam priliku da vidim njegovog KTM-a sa prednjim DT om, lepo je izgledao ali malo nežno za KTM FULL S, i on i je rekao da mu se previše uvija DT prednji
verovatno je to neki od slabijih modela
U pitanju su tanki štapovi , mislim da su bile neki 20 mm-ski
  • 0
easy life, easy ride

#287 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 January 2011 - 11:16 PM

Ima DT razne opcije amorta, ali bih ja njega prvenstveno na HT ram, ne na FS. Tu leži ko saliven.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#288 aborisavljevic

aborisavljevic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 660 posts

Postavljeno 04 January 2011 - 11:52 PM

i meni se na oko stvarno svideo, ovo je bila baš neka šminkerska varijanta. odmah mi je zapao za oko
  • 0
easy life, easy ride

#289 Oprem2010

Oprem2010
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 16 January 2011 - 07:06 PM

Moj stumpy je 11.5kg tezak ...ono nisam ni 2 kom. blinkalica ni sat skinuo pri merenju,drzac za torbicu isto...A pedale nove cuce u kutiji jos nemontirane vec su na njemu neke stare SPD ko tuch teske...Buzdovan od njih da pravis... :lol: Stara Magura Julie isto nije najlaksa kocnica ( stizu nove najverovatnije XT ili Louis) + Stare Kende 2.35 isto imaju na tezini(cekam iz Atine Shwalbe Rocket Ron blanca to su one sa dve bele fancy strafte,mada ih ima i sa crvenim n:download )...S'obzirom na te okolnosti da li je tezina za full sus.bajk OK?
  • 0

#290 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 January 2011 - 09:04 PM

Može to niže dosta, ali sa tim tvojim trenutnim set-up-om - sasvim korektna cifra :)
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#291 Oprem2010

Oprem2010
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 17 January 2011 - 01:20 AM

n:blush2 Hvala!
  • 0

#292 Oprem2010

Oprem2010
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 17 January 2011 - 02:47 AM

Zaboravih da dodam na tu tezinu i normalno Brain i neke 180mm TopGun rotore koje dobih uz maguru od kojih zadnji izgleda kao skoro pun disk sa minimumom otvora...iako estetski vrlo ugodan za oko lakoci bajka sigurno ne doprinosi...neke jeftine Rigida obruce ni ne racunam..lete 100% Postavio bi' pitanje o DT obrucima koji trenutno mogu da se nabave u Planet Bike-u i kostaju nekih 6500 dindzi komad!Da ne trazim model bas sad..mozda ste vec upoznati.Sve nesto mislim da je ipak bolje kupiti nove makar i srednje klase DT Swiss obruce nego macku u dzaku za 150-200e ovde na berzi...Ne bih da imenujem pojedince ali sam zbog njihovim "neudarenih" i obruca u "besprekornom" stanju glavu hteo da izgubim..ima sam nesrecu u samom centru grada,tako da mozete da zamislite o kakvoj se voznji radilo..a ne bavim se koje kakvim vratolomijama zasigurno...Najobicniji "bunny-hop" pri brzini od jedva desetak km na sat pretvorio je prednji "besprekorni" obruc u osmicu koji se odmah normalno zaglavio u vili i let preko kormana je bio zagarantovan..Glava mi je zavrsila 15 cm od betonske zardinjere! Napominjem da su zice bile nove DT a glava nova Deore bla bla..Sve u svemu nista posebno ali zasigurno doraslo tom zadatku...Osim "besprekornog" obruca tj."macke" naravno...Tocak je pleo iskusan majstor,redovno centriran etc.Pa bih se vratio na pocetak..vrede li nesto ti DT Swiss obruci iz PLanet-a? n:bicycle2 Sto sve u svemu znaci,ako su iole solidni za tu cenu od 6500x2 sto je ni mnogo a ni malo s'obzirom da ne zivim od biciklizma,jednostavno bi prepakovao nove zice i nable na te nove DT-e ...Neki savet ili misljenje?
  • 0

#293 Oprem2010

Oprem2010
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 17 January 2011 - 03:00 AM

Zaboravih da dodam na tu tezinu i normalno Brain i neke 180mm TopGun rotore koje dobih uz maguru od kojih zadnji izgleda kao skoro pun disk sa minimumom otvora...iako estetski vrlo ugodan za oko lakoci bajka sigurno ne doprinosi...neke jeftine Rigida obruce ni ne racunam..lete 100% Postavio bi' pitanje o DT obrucima koji trenutno mogu da se nabave u Planet Bike-u i kostaju nekih 6500 dindzi komad!Da ne trazim model bas sad..mozda ste vec upoznati.Sve nesto mislim da je ipak bolje kupiti nove makar i srednje klase DT Swiss obruce nego macku u dzaku za 150-200e ovde na berzi...Ne bih da imenujem pojedince ali sam zbog njihovim "neudarenih" i obruca u "besprekornom" stanju glavu hteo da izgubim..ima sam nesrecu u samom centru grada,tako da mozete da zamislite o kakvoj se voznji radilo..a ne bavim se koje kakvim vratolomijama zasigurno...Najobicniji "bunny-hop" pri brzini od jedva desetak km na sat pretvorio je prednji "besprekorni" obruc u osmicu koji se odmah normalno zaglavio u vili i let preko kormana je bio zagarantovan..Glava mi je zavrsila 15 cm od betonske zardinjere! Napominjem da su zice bile nove DT a glava nova Deore bla bla..Sve u svemu nista posebno ali zasigurno doraslo tom zadatku...Osim "besprekornog" obruca tj."macke" naravno...Tocak je pleo iskusan majstor,redovno centriran etc.Pa bih se vratio na pocetak..vrede li nesto ti DT Swiss obruci iz PLanet-a? n:bicycle2 Sto sve u svemu znaci,ako su iole solidni za tu cenu od 6500x2 sto je ni mnogo a ni malo s'obzirom da ne zivim od biciklizma,jednostavno bi prepakovao nove zice i nable na te nove DT-e ...Neki savet ili misljenje?


Jos istine radi majstor koji je i pleo ovde tocak jeste napomenuo da nije presrecan obrucem(nesto mu nije mirisalo kako treba) ali nije uspeo da detektuje neku vidljivu falinku ili strukturalno ostecenje osim cinjenice da mu je trebalo centriranje cesce nego sto bi bilo po njegovom ukusu...E sad da je tolko kinte pa de sa na svaki alarm adekvatno reaguje... n2:sorry
  • 0

#294 zuba88

zuba88
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 893 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 January 2011 - 08:31 AM

oprem a zasto ne otvoris svoju temu a ne da spamujes misinu??????????
  • 0
........

#295 Oprem2010

Oprem2010
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 17 January 2011 - 03:54 PM

oprem a zasto ne otvoris svoju temu a ne da spamujes misinu??????????


Pojma nemam..nisam cesto ovde i uopste nisam stekao utisak da bi to trebao da uradim! Postavio sam coveku pitanje jer sam stekao utisak da bi od njega i mogao da dobijem odgovor...Vasa uobicajena praksa mi stvarno nije poznata. Btw SPAM je u USA konzervirana zejebancija, ekvivalent naseg mesnog nareska a u IT svetu nesto nepozeljno ili za odbaciciti sto je opet ekvivalent naseg mesnog nareska xaxa n:sign0014 \:D/ tako da,ako sam "spamovao" ovu temu stvarno mi je zao ali sumnjam da cu se ponavljati i otvarati "Temu" na drugom mestu! Hvala i pozdrav....
  • 0

#296 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 January 2011 - 06:16 PM

Felna o kojoj pričaš je DT XR400, naslednik nekadašnje DT 4.2, felna je sasvim ok varijanta, težine oko 400gr. Crna varijanta ti je jeftinija, pa ako ti boja ne igra ulogu...
Imaš i jeftiniju varijantu DT X430 koja je 430gr...pa sad ti proceni koliko bi kinte izgvojio za felne.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#297 vajs

vajs
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

Postavljeno 17 January 2011 - 08:53 PM

Dva konja iz moje garaže :) Završili kod pravog čoveka!
  • 0
www.nemanjavajs.com

www.novisadbike.com

#298 Oprem2010

Oprem2010
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 18 January 2011 - 07:02 AM

Hvala...
  • 0

#299 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 April 2011 - 08:40 PM

Evo malo svetske premijere kod mene....a i kako drugačije ;) Hayes Prime Pro
IMG_2402.JPG
IMG_2403.JPG
IMG_2406.JPG
IMG_2412.JPG

I na kraju, Hayes "smart tool" za expres štelovanje klješta kočnica......
IMG_2405.JPG
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#300 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 06 April 2011 - 08:55 PM

Izgledaju S A V R S E N O!!!!!!! =D> =D> =D> =D>
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika