Jump to content


Fotografije

Koje gume idu na ovakve bicikle


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
2 odgovora na ovu temu

#1 piklcera

piklcera
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 08 June 2019 - 10:54 AM

Pozdrav,imam jednu stariju biciklu drumsku koja je godinama stojala i resio sam da je sredim sve sam pritego i posto nije imala gume ja stavim 700x42c ali izgleda da se sa ovim gumama koje su izgleda presiroke za ovakve bicikle ona ide i ponasa se skroz kako da kazem nedefinisano i bez veze.Koju bi ste mi velicinu gume peporucili da uzmem posto ne znam koje su uobicajne,standardne velicine za drumasa?


  • 0

#2 Atomislav

Atomislav
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 posts
  • LocationNiš, Palilula

Postavljeno 08 June 2019 - 04:49 PM

Sirina 25 ili 28

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 0

#3 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Postavljeno 08 June 2019 - 06:14 PM

Pozdrav,imam jednu stariju biciklu drumsku koja je godinama stojala i resio sam da je sredim sve sam pritego i posto nije imala gume ja stavim 700x42c ali izgleda da se sa ovim gumama koje su izgleda presiroke za ovakve bicikle ona ide i ponasa se skroz kako da kazem nedefinisano i bez veze.Koju bi ste mi velicinu gume peporucili da uzmem posto ne znam koje su uobicajne,standardne velicine za drumasa?

Ako ti je to stari bicikl a naš, tipa Rog, Unis, tu idu gume širine 32, to je ona nikovana felna. Moraš da nam napišeš tačan naziv bajka a i ako imaš stare skinute gume, pročitaj šta na njima piše...


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika