Jump to content


Fotografije

Teorija zavere


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
216 odgovora na ovu temu

#161 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3352 posts

Postavljeno 25 February 2023 - 11:14 PM

Тачно та прича, пустиш неког да те навуче и онда кад се провали да те тај навуко, не јежиш се на њега, него на ненавучене :)
То се зове усмеравање негативне реакције у хоризонталу, уместо по вертикали.
  • 0

#162 mel

mel
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts

Postavljeno 25 February 2023 - 11:17 PM

Ko se ježi na koga? O kom navlačenju pričaš? Na montirane snimke ili lažna istraživanja?

Ja se ne ježim ni na koga, svako ima punu slobodu da o sebi odlučuje. Ali ono, ako raspravljamo, raspravljamo o svemu, svim posledicama, benefitima i sl
  • 0

#163 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3352 posts

Postavljeno 25 February 2023 - 11:22 PM

Ko se ježi na koga? O kom navlačenju pričaš? Na montirane snimke ili lažna istraživanja?


Изманипулисани се љуте на неизманипулисане уместо на манипулаторе. А СЗО је користио неадекватна, непотпуна и компилацијска истраживања у вези са препоруком употребе маски. Мислиш на та лажна истраживања? СЗО је касније то и сам потврдио. Да не говоримо о манипулацији проглашења пандемије, мењања дефиниција и слично.
  • 0

#164 Nesoni

Nesoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 935 posts

Postavljeno 25 February 2023 - 11:53 PM

Ovo je prema mišljenju jednog novinara.

Da li se iko potrudio da baci pogled na studiju, ili samo čitate probrane dvostruko-prežvakane vesti?

attachicon.gifimg01.png

Supruga mi je na visokoj poziciji u Pfizeru. Malo šire područje od Srbije. Negde sam to i napomenuo u nekom postu na početku pandemije.
Kratko - mi nismo vakcinisani.
A izveštaji i statistika - kada bi gđa počela da priča....
Odjavljujem se sa ove teme


Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
  • 0

#165 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14613 posts

Postavljeno 26 February 2023 - 04:37 AM

(link)


  • 0

#166 milovuk1967

milovuk1967
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1239 posts

Postavljeno 26 February 2023 - 09:31 AM

Jos ima nesto cudno. Godinu-dve, pre izbijanja korone, sa svih strana su iskakali vido klipovi, objave o ravnoj zemlji. YT, FB, je bio preplavljen, novinski clanci takodje.

Onda kada je krenula korona i sada posle nje, toga vise nema ili vrlo malo. Zasto?

 

Kako su krenuli o ravnoj zemlji, paralelno je ponavljano iz dana u dan teorija zavere,  teorija zavere,  teorija zavere,  teorija zavere, Da nam se to usadi u glavu.

Onda je taj termin,  teorija zavere, vezan za neuke i glupe ljude, koji veruju da je zemlja ploca na ledjima 4 kornjace. Tako da koga bi god u buducnosti okarakterisali,  teoreticarem zavere, to bi bio isti onaj koji veruje u ravnu zemlju. Neuk i priglup covek, koji ne veruje u nauku.

 

Sa time su otvorili sebi vrata, da mogu da rade sta hoce, a ako bi se neko drznuo da posumnja u njihove tvrdne, bio bi okarakterisan kao teoreticar zavere, isti onaj koji veruje u RZ.

Ljudi koji drze do sebe nisu smeli da izraze svoje suprotno misljene, da ne bi dobili tu etiketu. Retki su bili koji su u doba korone smeli i rekli nesto suprotno od zvanicnih naklapanja.

 

Iz svega ovoga mislim da su ravnu zemlju, upravo smisljeno pustili pre korone upravo, oni koji su i koronu i vakcinu smislili kao projekat, jer su znali da ce neko posumnjati, ali su sa ovim,  suzili broj ljudikoji ce to smeti, javno reci.


  • 1

#167 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 26 February 2023 - 10:56 AM

Čist biznis kao i sve drugo. Preko čijih leđa, nije bitno, važno je da pare kaplju. I vi se nešto cimate i raspravljate o lopovima koji su našli način da otmu ogromne  pare i naprave nas još luđim nego što smo bili. 

Pratiti sve ovo je kao da pratiš Farmu, Parove i šta sve još tu ima. 


  • 0
.

#168 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 26 February 2023 - 12:31 PM

Jos ima nesto cudno. Godinu-dve, pre izbijanja korone, sa svih strana su iskakali vido klipovi, objave o ravnoj zemlji. YT, FB, je bio preplavljen, novinski clanci takodje.

Onda kada je krenula korona i sada posle nje, toga vise nema ili vrlo malo. Zasto?

 

Kako su krenuli o ravnoj zemlji, paralelno je ponavljano iz dana u dan teorija zavere,  teorija zavere,  teorija zavere,  teorija zavere, Da nam se to usadi u glavu.

Onda je taj termin,  teorija zavere, vezan za neuke i glupe ljude, koji veruju da je zemlja ploca na ledjima 4 kornjace. Tako da koga bi god u buducnosti okarakterisali,  teoreticarem zavere, to bi bio isti onaj koji veruje u ravnu zemlju. Neuk i priglup covek, koji ne veruje u nauku.

 

Sa time su otvorili sebi vrata, da mogu da rade sta hoce, a ako bi se neko drznuo da posumnja u njihove tvrdne, bio bi okarakterisan kao teoreticar zavere, isti onaj koji veruje u RZ.

Ljudi koji drze do sebe nisu smeli da izraze svoje suprotno misljene, da ne bi dobili tu etiketu. Retki su bili koji su u doba korone smeli i rekli nesto suprotno od zvanicnih naklapanja.

 

Iz svega ovoga mislim da su ravnu zemlju, upravo smisljeno pustili pre korone upravo, oni koji su i koronu i vakcinu smislili kao projekat, jer su znali da ce neko posumnjati, ali su sa ovim,  suzili broj ljudikoji ce to smeti, javno reci.

 

Ne mogu znati za konkretne slučajeve i "planove" - ali ne mogu se oteti utisku da se aktivno radi, globalno, na zaglupljivanju ljudi i višem stepenu kontrole. Na sve moguće načine, polako, postepeno, perfidno.

 

Što kažu ameri: pišaju po nama, i ubeđuju nas da pada kiša.  :)


  • 1

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#169 milovuk1967

milovuk1967
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1239 posts

Postavljeno 26 February 2023 - 01:01 PM

Meni su najjaci ovi sto se kunu u nauku, a mi kao da ne verujemo u istu. Neee, ja se samo plasim zloupotrebe nauke, a to se desavalo mnogo puta kroz istoriju.

 

Bayern cuvena farmceutska kuca, napravila Ciklon 1 i Ciklon 2, s kojim su ubijeni miloni Jevreja u logorima. Da li su se nekom izvinuli posle rata ili sl. sto je njihov proizvod godinama ubijao?  Naravno da ne.

 

Atomska energija, zloupotrebljena u atomskim bombama bacenim na Nagasaki i Hirosimu. Inace znate zasto su izabrali bas ta dva grada. Japan ko ne zna ima i dosta pravoslavaca, a oni su najvise ziveli u bas ta dva grada.

 

 I da ne nabrajam dalje. Na zalost za vrhunsku nauku treba i vrhunski kaqpital, a to je u privatnim rukama i moze se zloupotrebiti i zloupotrebljava se iz raznih razloga.

 

Sad bih mogao da prosirim temu da postoje ljudi koji koji izuzetno veruju u satanizam i neke benefit koje mogu da imaju od suraovanje sa djavolom. Ali se bojim da nismo ovde spremni za takvu temu.


  • 0

#170 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3352 posts

Postavljeno 26 February 2023 - 01:36 PM

Ne mogu znati za konkretne slučajeve i "planove" - ali ne mogu se oteti utisku da se aktivno radi, globalno, na zaglupljivanju ljudi i višem stepenu kontrole. Na sve moguće načine, polako, postepeno, perfidno.
 
Što kažu ameri: pišaju po nama, i ubeđuju nas da pada kiša.  :)

Апсолутно. Преглед планова и циљева Светског економског форума указује на то какав се свет жели. Ту су и измене законских регулатива широм света да би се ускладиле са некаквим ,,зеленим" решењима за ,,спас", развлашћивање држава, огромна моћ корпорација, приватизација читавих друштвених сектора, дигитализација, повећан надзор, геополитички инжењеринг, итд., не види само онај ко не жели.
  • 1

#171 milovuk1967

milovuk1967
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1239 posts

Postavljeno 26 February 2023 - 01:49 PM

Na sve to nastavak, da treba da pobijemo krave, jer prde i ostecuju ozonski omotac, a da predjemo da jedemo bube. Svajcarska prva krenula sa tim

 

https://twitter.com/...048971395547136

 

A vrhunac je propagiranje kanibalizma, i onda kad ja pricam da imamo posla sa djavolima ljudi ne veruju.

 

https://twitter.com/...015661834506242

 

Sve je to iz iste kuhinje, gde je Fajzer i ostali zlotvori. Kada ljudi budu razumeli da farmaceutskim industrijama nije interes zdrava populacija nego obrnuto, mozda i progledaju, Njima vise nisu dovoljni bolesni, to su im vec stare musterije, pronalaze nacine kako da od zdravih dobiju nove musterie, pogadjate kako?


  • 0

#172 Prase011

Prase011
  • Members
  • PipPipPip
  • 128 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 26 February 2023 - 02:59 PM

A biciklisti su prvi na tapetu nepoželjnih, okreću pedale i ne troše skupa goriva, zdravo se hrane, u gradu preživljavaju a u prirodi žive i uživaju, TV retko kad pale i gledaju i kako im isprati umove i učiniti ih plašljivim i pokornim... Na žalost dobro su se pripremili i ide im od ruke da smo u manjini, al ko oh hebe, ja I dalje nastavljam sam po svome, ipak sam ja Titov pionir bio, koji je izbačen iz saveza omladinaca
  • 0

#173 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3352 posts

Postavljeno 26 February 2023 - 03:09 PM

A biciklisti su prvi na tapetu nepoželjnih, okreću pedale i ne troše skupa goriva, zdravo se hrane, u gradu preživljavaju a u prirodi žive i uživaju, TV retko kad pale i gledaju i kako im isprati umove i učiniti ih plašljivim i pokornim... Na žalost dobro su se pripremili i ide im od ruke da smo u manjini, al ko oh hebe, ja I dalje nastavljam sam po svome, ipak sam ja Titov pionir bio, koji je izbačen iz saveza omladinaca


Мислио сам да си млађи
  • 0

#174 Prase011

Prase011
  • Members
  • PipPipPip
  • 128 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 26 February 2023 - 03:27 PM

Мислио сам да си млађи

5 banki okruglo, od skora, a znanja iz oblasti opravke bicikla i motora na nivou početnika, ali zato želja i energije za izvoz. Zato sam i uzeo elektro bajs, da kad se umori, da mogu da mu predam višak energije, da može da isprati sve moje avanture i ludorije
Ako sve bude kako treba, odoh u aprilu motorom u Maroko da jašem kamile, sa pogonom na sve četiri, bez elektro asistencije
  • 1

#175 milovuk1967

milovuk1967
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1239 posts

Postavljeno 26 February 2023 - 04:59 PM

Brzo dok je jos ima.


  • 1

#176 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14613 posts

Postavljeno 03 March 2023 - 03:03 AM

(link)


  • 0

#177 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14613 posts

Postavljeno 31 March 2023 - 12:55 PM

(link)


  • 0

#178 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14613 posts

Postavljeno 21 April 2023 - 05:49 AM


  • 0

#179 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14613 posts

Postavljeno 27 May 2023 - 11:52 PM

(link)


  • 0

#180 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14613 posts

Postavljeno 08 June 2023 - 05:58 PM

(link)


  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika