Jump to content


Fotografije

Pomoć pri kupovini posle dooooosta vremena!

Polar Forester Mirage Pro

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
2 odgovora na ovu temu

#1 neshas

neshas
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 03 September 2018 - 03:47 PM

Pozdrav svima koliko vas ima!

Nov sam na forumu, odlucio sam da se vratim u svet biciklizma posle skoro 15 godina. Bio sam danas u planet bike i gledao bicikle, treba mi nesto sto mogu da vozim na duze staze, ako odlučim da putujem na biciklu, po mogućstvu pa bude pogodno i za asfalt i za zemlju.

Prodavac mi je preporučio polar forester pro koji trenutno kosta oko 43 hiljade. Trazio sam polovan ali nisam nigde nasao ovaj model, ali sam nasao polar mirage pro na lepom popustu, u zavisnosti od oglasa od 150-290€.

Da li je neko imao iskustva sa ova dva bicikla i koja bi bila razlika izmedju modela? Sto se mene tice, ne bi mi smetao polovan bicikl, ali me ineteresuje koje stvari da gledam ako kupujem polovan, po cemu da prepoznam da li ga vredi ili ne vredi uzeti.
Ja sam visok 1.75, kliaza mi varira od 75-80kg, pa mi dajte neki predlog za veličinu bicikla.

Ako ima neko da preporuci neki drugi model za istu namenu bilo bi sjajno. Veliko hvala!

Nenad
  • 0

#2 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8883 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 03 September 2018 - 04:22 PM

Pozdrav i dobrodošao.  :)

 

Generalni saveti za kupovinu novog ili polovnog bicikla.

 

Pored toga ima puno već ranije otvorenih tema na forumu, baš u ovom odeljku, sa veoma sličnim pitanjima, polje za pretragu je u gornjem desnom uglu.

 

Osnovna razlika između ta dva modela je što je Forester sa velikim točkovima, Treking tip bicikla, dok je Mirage sa 26" točkovima, MTB.

Sa izuzetkom jeftine (ne previše dobre) amort viljuške, bajsevi su sasvim OK, pogotovo za te novce, novi.


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#3 neshas

neshas
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 03 September 2018 - 06:41 PM

E hvala puno! Pogledao sam tekstove i procitao sve, ima dosta korisnih informacija. Izvinjavam se na spamu, mozda me vise interesovalo iskustvo sa ova dva tipa bicikla, a uglavnom sam nasao neke starije postove os pre par godina pa rek’o mozda se nesto u medjuvremenu promenilo :)
  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: Polar, Forester, Mirage, Pro

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika