Jump to content


Fotografije

Vasi najveci blamovi na bajsu/padovi


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
270 odgovora na ovu temu

#141 StefanMD

StefanMD
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 220 posts
  • LocationModricha, RS/BiH

Postavljeno 17 June 2010 - 06:59 AM

Ima malo te Specialized geometrije u sebi :wink: :mrgreen:

Ram je OK, jedino mi se ne svidja ugao viljuske... :lol:
  • 0

#142 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 28 July 2010 - 08:22 PM

Prvi pad na novom bajku :)
skuvao je lepo kaficu i dok se ladi daj da na brzinu odnesem neke papire na posao, u povratku malo legoh na gas da se kafa ne bi preladila, jelte :mrgreen: i preširoko a i prebrzo uđem u krivinu, vidim sa druge strane me čeka bankina od dobrih 10 cm ima da razvalim felnu ko dobar dan, ništa ja šta ću, zavrnem kočnice malo jače, očekivao sam da će preklizati na stranu pa sam se na to spremio međutim gume i kočnice su me zeznule ipak su odradile svoje tako da se bajk podigao na prednji točak pre bankine ali pošto sam izgubio na brzini nije me izbacio skroz napred nego smo se na prednjem točku okrenuli za 90 stepeni na stranu i prevalio ja se dočekah na ruke, uradih kolut napred, iskoristih momentum i podigoh se na noge.
Dok sam padao video sam bakicu preko puta kako se hvata za glavu :mrgreen:
Rezultat, dobrano izgrebana pedala i novo cateye svetlo :evil: , meni ništa a zanimljivo na bajku ni ogrebotina (osim pedale) :shock: :)
Rekoh samo bakici: "Gospođo, nemojte ovo pokušavati kod kuće!" uzjahah ergelu i nestadoh u vidu lastinog repa :mrgreen:
  • 0

profilepic.gif


#143 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 29 July 2010 - 05:54 AM

Rekoh samo bakici: "Gospođo, nemojte ovo pokušavati kod kuće!" uzjahah ergelu i nestadoh u vidu lastinog repa :mrgreen:

Hahaha, dobro si ti prošao... :)
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#144 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 July 2010 - 10:15 AM

...i jedan moj skorašnji pad je zabeležen, zapravo, ovo mi je bio prvi pad sa novog bajsa, hehe! Inače ovaj drop od 2 metra je dosta težak, jer se ulazi iz oštre krivine na strmoj nizbrdici. Moj prvi pokušaj je bio uspešan, a drugi put sam eto, malo pao (na glavu) :mrgreen:

[youtube_embed2][/youtube_embed2]

No bikes and/or riders were harmed during the making of this video.

uzgred, po nekom mom mišljenju, nisu svi padovi blamovi... Naprimer, jeste blam kad se neko pravi važan, pa vozi bez ruku da se dokaže nekom pa se razbije, to jeste smešno, ali kad recimo u skate park-u ili na dirt stazi padne neko, e to je već za respect!
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#145 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 29 July 2010 - 10:28 AM

Si ti to bio malo umoran, pa si zaleg'o na travicu da se odmoriš? :mrgreen:
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#146 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 July 2010 - 10:43 AM

Si ti to bio malo umoran, pa si zaleg'o na travicu da se odmoriš? :mrgreen:


I did not fell of my bike, that's how I GET OFF!!! :mrgreen:
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#147 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 29 July 2010 - 10:59 AM

Ahahahaha, kralju n2:hahaha
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#148 BogdanB

BogdanB
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 383 posts
  • Locationkragujevac

Postavljeno 29 July 2010 - 05:46 PM

Rekoh samo bakici: "Gospođo, nemojte ovo pokušavati kod kuće!" uzjahah ergelu i nestadoh u vidu lastinog repa :mrgreen:

Hahaha, dobro si ti prošao... :)



hahah,crko sam kad si rekao bakici
  • 0
Postavljena slika

#149 todos

todos
  • Members
  • PipPipPip
  • 150 posts
  • LocationČačak

Postavljeno 30 July 2010 - 01:36 PM

Ja sam mnogo puta padao sa bicikle. Evo opisaću jedan koji nije bio najgori, ali se nisam dobro proveo.
rano jutro s'posla treba da svratim na pijac i kupim neku mušemu. Pošto sam se već bio uletvo tako rano, padnem prvo na sred neke prometne raskrsnice. Neki ljudi kažu gde si kreno čoveče vidiš da ne možeš na nogama. Ja tvrdoglav nekako odem na pijac i kiupim tu famoznu mušemu. Da napomenem da sam vozio ovu moju Biriu koja je na avataru. Isto je bila neka korpa koju sam promenio bar deset puta, naravno uvek je stradala zbog padova. vraćam se sa pijace i krenem ja tako popreko nekakvom pešačkom stazom koja ima one4 stubiće nebi li automobilima bilo zabranjeno da idu tuda. Ja se zaletim i procenim da mogu proći između njih, naravno zakačim ga i padnem. Nisam se mnogo razbio, i krenem dalje, malo kasnije sednem na neku klupu da dođem sebi i počnem da razmišljam kako to da nisam uspeo da prođem. Moram da pokušam ponovo!? Krenem dalje i naiđem opet na iste takve, zaletim se i tako se prospem da udarim glavom o beton. Sav zakrvavlen neki prolaznici okrenu hitnu pomoć koja je u roku od 5 minuta stigla na mesto. Biciklu mi uzme neki koji je imao kuću u blizini i sačuva je dok nisam došao posle par dana da je potražim. Eto, posledice su dugo bile vidljive.
  • 0
Scott Aspect 35 2010 & Biria...photobucket/smisdejt

#150 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 30 July 2010 - 01:41 PM

Ja sam mnogo puta padao sa bicikle. Evo opisaću jedan koji nije bio najgori, ali se nisam dobro proveo.
rano jutro s'posla treba da svratim na pijac i kupim neku mušemu. Pošto sam se već bio uletvo tako rano, padnem prvo na sred neke prometne raskrsnice. Neki ljudi kažu gde si kreno čoveče vidiš da ne možeš na nogama. Ja tvrdoglav nekako odem na pijac i kiupim tu famoznu mušemu. Da napomenem da sam vozio ovu moju Biriu koja je na avataru. Isto je bila neka korpa koju sam promenio bar deset puta, naravno uvek je stradala zbog padova. vraćam se sa pijace i krenem ja tako popreko nekakvom pešačkom stazom koja ima one4 stubiće nebi li automobilima bilo zabranjeno da idu tuda. Ja se zaletim i procenim da mogu proći između njih, naravno zakačim ga i padnem. Nisam se mnogo razbio, i krenem dalje, malo kasnije sednem na neku klupu da dođem sebi i počnem da razmišljam kako to da nisam uspeo da prođem. Moram da pokušam ponovo!? Krenem dalje i naiđem opet na iste takve, zaletim se i tako se prospem da udarim glavom o beton. Sav zakrvavlen neki prolaznici okrenu hitnu pomoć koja je u roku od 5 minuta stigla na mesto. Biciklu mi uzme neki koji je imao kuću u blizini i sačuva je dok nisam došao posle par dana da je potražim. Eto, posledice su dugo bile vidljive.



Samo cekam komentare :) a ti cesto vozis sa tim letvama kad padas stalno?
  • 0
Potpis

#151 todos

todos
  • Members
  • PipPipPip
  • 150 posts
  • LocationČačak

Postavljeno 30 July 2010 - 01:46 PM

Jednako, ni kola vrlo retko vozim, a da sam trezan, ili uletvan. :mrgreen:
  • 0
Scott Aspect 35 2010 & Biria...photobucket/smisdejt

#152 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 30 July 2010 - 02:22 PM

Jesi siguran da su to bili samo stubići, da nije možda između njih bio i neki deblji čelični lanac :mrgreen:
  • 0

profilepic.gif


#153 BogdanB

BogdanB
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 383 posts
  • Locationkragujevac

Postavljeno 30 July 2010 - 06:05 PM

Ja sam mnogo puta padao sa bicikle. Evo opisaću jedan koji nije bio najgori, ali se nisam dobro proveo.
rano jutro s'posla treba da svratim na pijac i kupim neku mušemu. Pošto sam se već bio uletvo tako rano, padnem prvo na sred neke prometne raskrsnice. Neki ljudi kažu gde si kreno čoveče vidiš da ne možeš na nogama. Ja tvrdoglav nekako odem na pijac i kiupim tu famoznu mušemu. Da napomenem da sam vozio ovu moju Biriu koja je na avataru. Isto je bila neka korpa koju sam promenio bar deset puta, naravno uvek je stradala zbog padova. vraćam se sa pijace i krenem ja tako popreko nekakvom pešačkom stazom koja ima one4 stubiće nebi li automobilima bilo zabranjeno da idu tuda. Ja se zaletim i procenim da mogu proći između njih, naravno zakačim ga i padnem. Nisam se mnogo razbio, i krenem dalje, malo kasnije sednem na neku klupu da dođem sebi i počnem da razmišljam kako to da nisam uspeo da prođem. Moram da pokušam ponovo!? Krenem dalje i naiđem opet na iste takve, zaletim se i tako se prospem da udarim glavom o beton. Sav zakrvavlen neki prolaznici okrenu hitnu pomoć koja je u roku od 5 minuta stigla na mesto. Biciklu mi uzme neki koji je imao kuću u blizini i sačuva je dok nisam došao posle par dana da je potražim. Eto, posledice su dugo bile vidljive.


kaciga :D
  • 0
Postavljena slika

#154 zeljkov

zeljkov
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1246 posts
  • LocationBanja Luka

Postavljeno 30 July 2010 - 06:40 PM

...tako meni moj tata stavlja kacigu prije neki dan, kad komšija naiđe sa fotoaparatom, i eto....
...jel' da mi je majica super...

Postavljena slika

:D
  • 0

2010: 3582.6 km 2011: 7022.0 km 2012: 6487.9 km 2013: 7271.3 km 2014: 6xxx km
http://zeljkov.wordpress.com


#155 todos

todos
  • Members
  • PipPipPip
  • 150 posts
  • LocationČačak

Postavljeno 31 July 2010 - 06:53 AM

Jesi siguran da su to bili samo stubići, da nije možda između njih bio i neki deblji čelični lanac :mrgreen:

Nisu bili lanci, samo stubići i mislim tri komada na nekueku određenu daljinu koju biciklista sasvim ladn0 može da manevriše.
  • 0
Scott Aspect 35 2010 & Biria...photobucket/smisdejt

#156 jelchica

jelchica
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1030 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 31 July 2010 - 07:41 AM

rano jutro s'posla treba da svratim na pijac i kupim neku mušemu. Pošto sam se već bio uletvo tako rano, padnem prvo na sred neke prometne raskrsnice. Neki ljudi kažu gde si kreno čoveče vidiš da ne možeš na nogama. Ja tvrdoglav nekako odem na pijac i kiupim tu famoznu mušemu.

Ja se zaletim i procenim da mogu proći između njih, naravno zakačim ga i padnem. Nisam se mnogo razbio, i krenem dalje, malo kasnije sednem na neku klupu da dođem sebi i počnem da razmišljam kako to da nisam uspeo da prođem. Moram da pokušam ponovo!? Krenem dalje i naiđem opet na iste takve, zaletim se i tako se prospem da udarim glavom o beton. Sav zakrvavlen neki prolaznici okrenu hitnu pomoć koja je u roku od 5 minuta stigla na mesto. Biciklu mi uzme neki koji je imao kuću u blizini i sačuva je dok nisam došao posle par dana da je potražim. Eto, posledice su dugo bile vidljive.


Care! n:happy0045
Odmah sam se setila ove http://pressonline.r... ... ISTA!.html vesti, u prvi mah sam pomislila da si to garant bio ti n:happy0192

EDIT: viewtopic.php?t=3395&p=58542 Zapravo, ovo mi je bilo palo na pamet, ne setih se odmah gde sam čitala.
Aman, Čačani :D
  • 0
Today is always here.
Tomorrow, never.

#157 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 31 July 2010 - 07:53 AM

Rakija for life :mrgreen: .Aman stvarno.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#158 todos

todos
  • Members
  • PipPipPip
  • 150 posts
  • LocationČačak

Postavljeno 31 July 2010 - 11:47 AM

rano jutro s'posla treba da svratim na pijac i kupim neku mušemu. Pošto sam se već bio uletvo tako rano, padnem prvo na sred neke prometne raskrsnice. Neki ljudi kažu gde si kreno čoveče vidiš da ne možeš na nogama. Ja tvrdoglav nekako odem na pijac i kiupim tu famoznu mušemu.

Ja se zaletim i procenim da mogu proći između njih, naravno zakačim ga i padnem. Nisam se mnogo razbio, i krenem dalje, malo kasnije sednem na neku klupu da dođem sebi i počnem da razmišljam kako to da nisam uspeo da prođem. Moram da pokušam ponovo!? Krenem dalje i naiđem opet na iste takve, zaletim se i tako se prospem da udarim glavom o beton. Sav zakrvavlen neki prolaznici okrenu hitnu pomoć koja je u roku od 5 minuta stigla na mesto. Biciklu mi uzme neki koji je imao kuću u blizini i sačuva je dok nisam došao posle par dana da je potražim. Eto, posledice su dugo bile vidljive.


Care! n:happy0045
Odmah sam se setila ove http://pressonline.r... ... ISTA!.html vesti, u prvi mah sam pomislila da si to garant bio ti n:happy0192

EDIT: viewtopic.php?t=3395&p=58542 Zapravo, ovo mi je bilo palo na pamet, ne setih se odmah gde sam čitala.
Aman, Čačani :D

Auu!!! Pa nemam toliko godina!!! A što se tiče pijandura na puta, bar ovde kod nas ih ima gomila.Svi izbegavaju kao da voze kola zato što piju.
Međutim ne treba biti pijan i popiti beton, ili asfalt u mom drugom slučaju. Najopasnija situacija za vozačka dvotočkaša su iznenada otvorena automobilska vrata. E tako sam i ja naleteo u punoj brzini na jednu tojotu i pri udaru leteo sam po proceni tog vozača 6 metara preko tih vrata i onesvestio se kad sam popio taj isti asfalt. U predelu grudnog koša i srca imao sam modricu veličine prečnika 20 cm. Dobro se sećam da sam video nekakav tunel i da sam propadao u njemu. Prolaznici su vrištali (od sreće :mrgreen: ) i zvali hitnu pomoć koja je došla u roku od 2 min. Jer se to desilo u blizini doma zdravlja.
  • 0
Scott Aspect 35 2010 & Biria...photobucket/smisdejt

#159 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 31 July 2010 - 01:41 PM

Ja sam za da se otvori posebna tema za tvoje lomove :)
  • 0
Potpis

#160 todos

todos
  • Members
  • PipPipPip
  • 150 posts
  • LocationČačak

Postavljeno 31 July 2010 - 04:53 PM

Moglo, bi. Na primer spektakularno pravljnje osmice od zadnjeg točka. Pošto sam se proso po makistrali, iza mene ide kamion, u susret dolazi takođe jedan kamion šleper. Naravno da su se zaustavili, i onako smireno rukama pokazali da lagano ustanem i pokupim se sa puta. :mrgreen:
  • 0
Scott Aspect 35 2010 & Biria...photobucket/smisdejt




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika