Jump to content


Fotografije

Dopunjavanje Garmin Edge 500 uredjaja u toku vožnje, a da on nastavi sa radom.


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
2 odgovora na ovu temu

#1 rojers

rojers
  • Members
  • PipPip
  • 68 posts

Postavljeno 18 September 2017 - 11:27 AM

Poštovane kolege ne znam da li cu ovim postom pomoci nekome , ne znam mozda je do sada to nekada i prezentovao, ako je tako unapred se izvinjavam , ali se ja nadam da cu možda nekome i pomoći. Naime ja imam Garmin Edge 500 uredjaj koji je jako dobar i kvalitetan uredjaj po svim review-ima koje sam imao priliku da procitam. Medjutim problem koji mi se javio je da kada se uredjaj isprazni posle 14 sati vožnje kao na poslednjem brevetu 1000 km kada se ukljuci na  power bank on prelazi u mod za dopunu i vise ne beleži podatke o vožnji. Već sam razmišljao o prodaji uredjaja i kupovini nekog novijeg i trošku od 250 evra. Pre nego sam se odlucio na taj korak malo sam cackao po netu i ispostavilo se da rešenje postoji. Naime potreban je samo  USB-A (female) to miniUSB-B (male) OTG kabal koji sam našao za 300 din i posle toga musko muski USB kabal za 250 din i problem rešen za minimalne troškove , a ušteda drastična.

IMG_20170918_130715.jpg

IMG_20170918_131907.jpg

IMG_20170918_130654.jpg

Nadam se da sam nekome pomogao ovim postom . Puno pozdrava Vladimir Jovanović ,Lazarevac


  • 5

#2 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 980 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 18 September 2017 - 04:36 PM

Za brevetase preporuka za Bryton Rider uredjaje.
Moj stari Bryton Rider 40 snima do 30h., postoje i noviji modeli sa jacom baterijom.

Sportski pozdrav.
  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#3 rojers

rojers
  • Members
  • PipPip
  • 68 posts

Postavljeno 19 September 2017 - 05:37 AM

Za brevetase preporuka za Bryton Rider uredjaje.
Moj stari Bryton Rider 40 snima do 30h., postoje i noviji modeli sa jacom baterijom.

Sportski pozdrav.

Kažu kolege iz Valjeva da novi Bryton-i imaju i do 36h autonomije što je impresivno.Pozdrav


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika