Jump to content


Fotografije
- - - - -

Vožnja po Deli Jovanu i okolini od 26. do 28. septembra


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
31 odgovora na ovu temu

#1 Bluealek

Bluealek
  • Members
  • PipPipPip
  • 128 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 September 2008 - 10:44 PM

Okuplja se lagano ekipa za freebiking turu po Deli Jovanu i okolini predstojećeg vikenda. Sve detalje, kao i tok dogovora u vezi toga ko, s kim i odakle kreće ka Crnajki gde će nam tokom ta dva dana biti baza, možete da pročitate na diskusionom nizu

http://forum.freebik...topic.php?t=815

Da naglasim - NIJE u pitanju trka, već vožnja penzionerskim tempom po prirodi kroz sjajne predele, uz dosta zastajkivanja, škljocanja fotoaparatima i uživanja u čistom vazduhu i tišini. Ako pronalazite sebe u takvom načinu vožnje, dobrodošli ste da se priključite!
  • 0
My stories, my dreams, my pictures, my home - http://www.freebiking.org

#2 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 24 September 2008 - 02:42 AM

Isao bi da ne ides ti.I sto dolazis na ovaj forum,imas valjda svoj.I kad vec ovo citas,nemoj slucajno ali slucajno da si jos nekome davao moje podatke indirektno putem tvog foruma i da mi kojekakvi indijanci prozivaju po imenu i adresi.Znaci nemoj.Ja ovde imam ok. komunikaciju sa svima i ne zelim da je ugrozim zbog tebe.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#3 Neg019

Neg019
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 181 posts
  • LocationDream Land tj nedodjija prava nedodjila ili ti rupa. Moj nik govori hiljadu reci.

Postavljeno 24 September 2008 - 07:00 AM

wow ovde ce neki fajt zesci. =D>

Nego vi to iz Bg, a sta bi sa ljudima koji zive tu u blizini Deli Jovana. Znam a i siguran sam da ima ljudi koji stalno voze i treniraju, kako u mom tako i u drugim gradovima okoline. Zasto to ne bude malo vise organizovanije, pa da dodju ljudi iz Zajecara, Bora, Kladova, Negotina...

Ovo sam dao kao predlog ne kao sugestiju na to da ste zaboravili ili niste hteli.

Super iz cele price sa drugog foruma!

Samo mi nije jasan prevoz?
  • 0
Kisa pada, trava raste.
mi je susimo pa je pusimo! 8)

Novi horor film za one koji imaju kola!
"Decko koji grebe" :D

#4 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 September 2008 - 08:06 AM

Ajde ajde ljudi ... nije ni vreme ni mesto [-X . Predlažem da ako imate nešto jedan drugom da napišete to uradite preko privatnih poruka...PP. Mada ne vidim potrebu ni za tim...al ajde.
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#5 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 24 September 2008 - 08:23 AM

Ma bre sta vam je. Izbacite viska energije vozeci vase bajkove a ne da udarate po tastaturi kao neki manijaci. Znaci mars napolje i guzicom na bajk :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#6 CopyCat

CopyCat
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 323 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 24 September 2008 - 08:25 AM

Nego vi to iz Bg, a sta bi sa ljudima koji zive tu u blizini Deli Jovana. Znam a i siguran sam da ima ljudi koji stalno voze i treniraju, kako u mom tako i u drugim gradovima okoline. Zasto to ne bude malo vise organizovanije, pa da dodju ljudi iz Zajecara, Bora, Kladova, Negotina...

Ovo sam dao kao predlog ne kao sugestiju na to da ste zaboravili ili niste hteli.

Super iz cele price sa drugog foruma!

Samo mi nije jasan prevoz?


Pa nije samo iz BG... dolazi i par ljudi iz Novog Sada... a što se tiče prevoza može se koristiti i sopstveni prevoz i onda plaćaš samo smeštaj.. mislim da sve piše na freebikingu.

@Arioth --- e dobro si ovo rekao... znači malo više asfalta sa gužvom a malo manje pretnji batinama, svađe, omalovažavanja... takav odnos na forumima ja mislim nije dozvoljen i svaki forum je otvoren za svakog... pod uslovom da ima minimalan nivo ljudskog ponašanja.
  • 0
"Always remember you're unique, just like everyone else."

#7 Bluealek

Bluealek
  • Members
  • PipPipPip
  • 128 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 September 2008 - 08:35 AM

Ne znam ko je GaryFisher, a i ne zanima me, jer sa ljudima zadojenim mržnjom i nekim fiksacijama prema meni lično uopšte ne želim da polemišem ni o čemu, to nije moja priča. Srećom pa je takvih među bajkerskom populacijom u Srbiji jedno 5-6, spram više stotina aktivnih bajkera koji nisu opterećeni takvim tripovima. Ne znam da li GaryFisher ima želju da prospe još neku otrovnu strelicu, ali ja njemu apsolutno nemam više šta da kažem, pa može slobodno da nastavi da polemiše sam sa sobom. Prosto mi je žao takvih ljudi koji nisu u stanju da se oslobode negativne energije i gorčine.

Neg019, što se priključivanja ljudi iz gradova u blizini Deli Jovana tiče svakako su dobrodošli, s tim što ja nemam načina da im organizujem prevoz, dakle moraće sami da se snađu oko toga. Ovo nije organizovana manifestacija na način kako se to radi kada su neke MTB trke u pitanju, više je spontano okupljanje društva radi zajedničke vožnje po divljini, kako je to na Freebikingu već poslednjih 10 godina običaj.

Mi ćemo biti smešteni u seoskim domaćinstvima u Crnajki (kategorisane sobe), a ako neko to preferira verujem da ni šatorski smeštaj ne bi bio problem. Ako dolazi neko iz okruženja samo mi to javite na vreme (064 1159852) da znam koga da očekujem, i da vam eventualno blagovremeno rezervišem sobe. Ideja je da se prikupimo u petak uveče da bismo u subotu do 8 sati krenuli u vožnju. Tačnu trasu nedeljne vožnje još nisam napravio, ali uradiću to danas u toku dana.
  • 0
My stories, my dreams, my pictures, my home - http://www.freebiking.org

#8 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 24 September 2008 - 12:53 PM

Zbog ovog foruma i drugih necu da nastavljam raspravu,presao sam na pp.Zna doticni vrlo dobro ko sam i zna isto tako sta je sjebo.No,nebitno sa isfrustriranim ljudima i likovima koji imaju kompleks nize vrednosti necu da se raspravljam.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#9 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 24 September 2008 - 01:01 PM

Ajmo sad "..mir mir mir niko n......"

samo opusteno i bez svadje :) pokusajte da resite nesuglasice na miran nacin preko priavtnih poruka
  • 0

#10 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 24 September 2008 - 01:07 PM

Ma o.k. je brate sve.Necu vise da trujem forum.Poslao sam pm.Jbg stara nesuglasica ali je doticni pretero jbg.A ovo sam morao da napisem iznad jer ipak lik filozofira i frlja se sa nekim izrazima koje ni Andric ne bi upotrebio.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#11 Bluealek

Bluealek
  • Members
  • PipPipPip
  • 128 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 September 2008 - 05:01 PM

Sa GaryFisherom nemam nikakav lični sukob, a razlog njegovog nezadovoljstva mnome je činjenica da je u nedostatku svog kućnog vaspitanja i elementarnog poštovanja sagovornika dvaput banovan sa Freebiking foruma (što je bio jedini takav slučaj u istoriji dotičnog foruma). Koliko je to bilo opravdano možete da procenite i sami, tražeći po Freebiking forumu poruke koje je pisao juzer VUXI_89, odnosno PSG_bg (u svojoj drugoj "inkarnaciji").

Dečko bi iz činjenice da non stop dolazi u konfliktne situacije sa ljudima i da je 90% njegove komunikacije negativno intonirano trebalo da izvuče neke zaključke, umesto da krivce traži u drugima. Ako izbegne sudbinu da i sa ovog foruma bude banovan, biće to njegov uspeh, odnosno znak sazrevanja. Evo, kao znak dobre volje upravo sam njegovom juzeru PSG_bg ponovo dozvolio pisanje na forumu, a da li će zadržati taj status trajno isključivo od njega zavisi.
  • 0
My stories, my dreams, my pictures, my home - http://www.freebiking.org

#12 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 24 September 2008 - 10:31 PM

Prekini da pravis off i resi sve PM-om.Odgovoricu jos na ovo i kraj onda.Vidi ovako ja sam banovan sa tvog prvog foruma zato sto su se svi okrenuli protiv mene jer sam se nasmejao decku kome je spao lanac,kada se kurcio da se trka samnom.Ti si poceo da filozofiras o freebiking duhu i sl. i onda sam banovan.Naravno da bi nastavio da pisem registrovao sam se drugi put a tada sam preterao kada sam reko onom liku sta sam reko,ono za tucu.Jbg tako mi doslo u tom trenutku.No,poenta je da sam ja na onaj forum,kao i na ovaj,dosao sa ciljem da kroz pricu naucim jos neke pojmove u biciklizmu jer to najvise volim i mnogo vozim.Nemam nameru da se svadja niti bilo sta,samo ti si jako bezobrazan sa tim izjavama.Ako oces da resimo to na drugi nacin na pm ostavim broj,dogovorimo mesto i ...Od sada me ostavi na miru i ne pricaj raznorazne gluposti o meni po ovom forumu jer ovi ljudi nisu duzni da slusaju to.
Moderatori ja se izvinjavam ali morao sam da odgovrim iako sam mu poslao pm ,na koji je odgovorio,ali vidim morao je i javno.Pa ako mu je stalo do javnih nastupa nek stane na trg republike i nek peva.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#13 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 25 September 2008 - 01:09 PM

Korisnički profil :arrow: dodaj protivnika
Nije baš elegantno kao NNTP filtritanje, ali je dovoljno dobro.

Ili jednostavno ignorišite jedan drugog. Ne sedite u istoj kući/kancelariji pa da je to teško izvodljivo.
  • 0

#14 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 25 September 2008 - 05:45 PM

O.k. Mixi ja cu ga ignorisati nravno.Ali covek voli da zapocne sa bockanjem pa smo odgovorim.O.k.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#15 Bluealek

Bluealek
  • Members
  • PipPipPip
  • 128 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 September 2008 - 09:22 PM

Au MIXI, pa ti i GaryFisher ste postali intimni :wink: Super ste se našli, nema šta :lol:
  • 0
My stories, my dreams, my pictures, my home - http://www.freebiking.org

#16 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 25 September 2008 - 10:29 PM

A ti se samo jadaj kako sve manje ljudi ide na fb voznje... Sam ih teras, Sale, ali valjda svako ima neku stvar koju ne zeli da shvati :roll:

edit: posle interesantne bluelaekove PM reakcije na ovo, svratio sam do njegovog foruma da bih sa nekoliko probranih citata odavde i odande prikazao njegovu ekstremnu licemernost i patološku mržnju, koju pripisuje svima osim sebi. Sad mi je žao što nisam uradio skrinšot diskusije, jer su svi tragovi kratke 'razmene mišljenja' pažljivo uklonjeni u cilju očuvanja željenog imidža.
Kao terapija, preporučuje se gledanje filma 'Balkanski špijun'.
  • 0

#17 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 25 September 2008 - 10:58 PM

Au MIXI, pa ti i GaryFisher ste postali intimni :wink: Super ste se našli, nema šta :lol:



Trebalo bi da posetis neku igraonicu za lecenje.Ipak je u tebi problem,posto sada opet provociras.Znas kako zejtin je poskupeo,a soli nema..
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#18 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 25 September 2008 - 11:03 PM

Odoste totalno u offtopic... Pustam svakom jos po jednu poruku da ne bude da nekog privilegujem a ostalo brisem
  • 0

#19 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 25 September 2008 - 11:31 PM

Nisam hteo,i reko sam da sam zavrsio raspravu sa doticnim.Ali on je provocirao i on mnogo laje.Nemam nameru da gubim zivce sa osobom koja nije siguran po drustvo i okolinu.Toliko.Sta god hoce nek salje pm ko sto sam ja radio a ne da unistava forum.
P.S. Bluealek ,kako vec,ako je tvoj forum propao ne moras da miniras druge da bi ihj povukao sa sobom. [-X
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#20 Bluealek

Bluealek
  • Members
  • PipPipPip
  • 128 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 September 2008 - 11:19 AM

Malo on-topic-a, za promenu... Vremenske prilike, odnosno promena prognoze aktuelna od jutros na žalost potpuno obesmišljava napravljeni plan. Predložio sam učesnicima da pažljivo pratimo razvoj situacije i ukoliko i sutra ostane povoljna prognoza za nedelju da tada napravimo jednodnevnu vožnju po planu koji smo skockali prošli put za Kučaj, kada nas je takođe naglo zahlađenje sa kišom osujetilo.
  • 0
My stories, my dreams, my pictures, my home - http://www.freebiking.org




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika