Jump to content


Fotografije

Milan(bleki71)


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
16 odgovora na ovu temu

#1 alexandar54

alexandar54
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 25 November 2016 - 10:54 PM

Oglasava se na cikloberzi pod imenom Milan(bleki 71).Korektan u komunikaciji,ekspeditivan u slanju(delovi koje je poslao u boljem stanju nego sto ih je u oglasima opisao i profesionalno zapakovani da ne bi doslo do ostecenja).Pri kupovini u razgovoru aktivno ucestvuje i pomaze u odabiru pravih delova.Cene mnogo korektnije nego kod drugih oglasavaca.Moja preporuka za saradnju.


  • 2

#2 Saska

Saska
  • Members No Voting
  • PipPip
  • 43 posts

Postavljeno 27 November 2016 - 06:08 PM

Oglasava se na cikloberzi pod imenom Milan(bleki 71).Korektan u komunikaciji,ekspeditivan u slanju(delovi koje je poslao u boljem stanju nego sto ih je u oglasima opisao i profesionalno zapakovani da ne bi doslo do ostecenja).Pri kupovini u razgovoru aktivno ucestvuje i pomaze u odabiru pravih delova.Cene mnogo korektnije nego kod drugih oglasavaca.Moja preporuka za saradnju.

nije valjda,ja nikad cuo za doticnog a ti ga nahvali u jednom postu kao da niko drugi ne upakuje dobro da ne bi doslo do ostecenja,da mu nisi ti tetka koja ga hvali m


  • -13

#3 Sharance

Sharance
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 598 posts
  • LocationObrenovac

Postavljeno 27 November 2016 - 06:54 PM

Saška nikad nije čuo za Milana veoma zanimljivo :D


  • 3

#4 alexandar54

alexandar54
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 28 November 2016 - 04:36 PM

"Ne cini dobra dela lose ce ti se vratiti" kaze nas narod! Za to su se pobrinuli "saska"a izgleda da se iza tog imena krije musko i "sharance". Razlog mog pisanja o Milanu je upravo i bio taj da biste culi za njega a i svi drugi koji se odluce za kupovinu preko oglasa.

Mozda sam ja samo bio sretne ruke(iskreno se nadam da nisam i molim sve one koji su imali bilo kakav poslovni odnos sa Milanom da ne budu lenji i napisu par reci o njihovom iskustvu) ali osetio sam potrebu da jedan korektan poslovni potez nagradim pozitivnom kritikom( inace se trgovina zasniva na pozitivnoj i negativnoj kritici ako se ne varam).

Pomenuste hvalu a ja opet mislim da je rec o vrlo umerenom iznosenju cinjenicnog stanja.A sto se tice korektnih cena iznecu otvoreno sta sam kupio od Milana pa prosudite sami!

2x mavic open4 CD tocka sa 7-faz novom kasetom i gumama koje su po Milanovim recima stavljene samo da bi zastitio felne u transportu.Napominjem da su tockovi mozda vozeni par puta(anodizacija na kocionim povrsinama nije ni zagrebana).Cena 60e.

Zadnji menjac shimano 105............cena 15e

Srednji pogon shimano 105............cena 20e

Shimano 600 kocnice sa rucicama cena 10e

Shifteri shimano 105(indexirani)......cena 10e

Na poklon mi poslao lanac iz pripadajuce grupe i prednji menjac.(izvini Milane ako ti zbog ovog napravim neprijatnost).

Sad bih voleo da procitam vas komentar.Napominjem(onima koji to ne znaju) da se isti tockovi u dosta losijem stanju prodaju za 100-200e u zavisnosti od toga da li su sa gumama ili ne.Mislim da cak i kaseta ne dolazi u obzir!

Do sledeceg citanja srdacno vas pozdravlja Aleksandar (to mi je pravo ime) i iz Beograda sam.


  • 0

#5 alexandar54

alexandar54
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 28 November 2016 - 04:57 PM

Moze li neko ukratko da objasni sta znaci negativan ili pozitivan broj u crvenom ili zelenom pravougaoniku.Izvinjavam se svima onima koji to znaju odavno! Prvi put sam na forumu i treba mi objasnjenje nekih simbola.Pozdrav


  • 0

#6 kawa

kawa
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 28 November 2016 - 07:51 PM

A sto se tice korektnih cena iznecu otvoreno sta sam kupio od Milana pa prosudite sami!

2x mavic open4 CD tocka sa 7-faz novom kasetom i gumama koje su po Milanovim recima stavljene samo da bi zastitio felne u transportu.Napominjem da su tockovi mozda vozeni par puta(anodizacija na kocionim povrsinama nije ni zagrebana).Cena 60e.

Zadnji menjac shimano 105............cena 15e

Srednji pogon shimano 105............cena 20e

Shimano 600 kocnice sa rucicama cena 10e

Shifteri shimano 105(indexirani)......cena 10e

Na poklon mi poslao lanac iz pripadajuce grupe i prednji menjac.(izvini Milane ako ti zbog ovog napravim neprijatnost).

Sad bih voleo da procitam vas komentar.Napominjem(onima koji to ne znaju) da se isti tockovi u dosta losijem stanju prodaju za 100-200e u zavisnosti od toga da li su sa gumama ili ne.Mislim da cak i kaseta ne dolazi u obzir!

 

Sta je tu povoljno?Takvi tockovi se za 100-200e prodaju na e bay-u,u Srbiji ne.Ipak si mu tetka n2:swoon


  • 0

#7 Sharance

Sharance
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 598 posts
  • LocationObrenovac

Postavljeno 28 November 2016 - 08:34 PM

"Ne cini dobra dela lose ce ti se vratiti" kaze nas narod! Za to su se pobrinuli "saska"a izgleda da se iza tog imena krije musko i "sharance". Razlog mog pisanja o Milanu je upravo i bio taj da biste culi za njega a i svi drugi koji se odluce za kupovinu preko oglasa.

Druže izbaci ti Šarančeta iz te tvoje priče. Ja sam samo prokomentariosao da Saška nikad nije čuo za Milana. Saška je inače isto preprodavac na berzi kome je cela familija registrovana na forumu Žena, švalerka tetka, kuma .... pa slučajno koristi te naloge. Ko i onaj lik iz Zaječara što je administrator na mnoge kompjutere i što je hteo da hakuje berzu, al neće jer je dobar čovek. Pa je koristio naloge sa mnogih kompjutera da bi sam sebe hvaio i lupao sebi pluseve. 

Nije ovo prvi a ni poslednji preprodavac da sam sebe hvali.

Malo mi je čudno da se neko skoro registruje na forum i umesto drugarski da se predstavi ko je i šta je šta vozi i odakle je kao što je i red, on prvo pa muško hvali preprodavca sa berze. Nemam ja nikakve veze ni sa Saškom ni sa Milanom niti sa bilo kojim preprodavcem ali je ovo postala smejurija da nisam mogao da odolim da ne prokomentarišem kako se čovek izleteo da je muško pod ženskim imenom ;)


  • 1

#8 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5463 posts

Postavljeno 28 November 2016 - 09:30 PM

Malo mi je čudno da se neko skoro registruje na forum i umesto drugarski da se predstavi ko je i šta je šta vozi i odakle je kao što je i red, on prvo pa muško hvali preprodavca sa berze.

sva sreca nismo svi isti, jel tako? :)


  • 1

#9 Sharance

Sharance
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 598 posts
  • LocationObrenovac

Postavljeno 28 November 2016 - 10:14 PM

Naravno ;)
  • 0

#10 alx

alx
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 679 posts

Postavljeno 29 November 2016 - 12:56 AM

Malo mi je čudno da se neko skoro registruje na forum i umesto drugarski da se predstavi ko je i šta je šta vozi i odakle je kao što je i red, on prvo pa muško hvali preprodavca sa berze.

 

Ako neko nije pročitao...

 

...nek' proba ponovo.

 

Pozdrav za kolegu pecaroša n2:thumbsup


  • 0

when you look into abbyss, the abbyss looks into you        www.bikecologic.com
(kad pogledas u Bezdan, Bezdan pogleda u Tebe)            www.facebook.com/bikecologic


#11 Saska

Saska
  • Members No Voting
  • PipPip
  • 43 posts

Postavljeno 29 November 2016 - 07:00 AM

Druže izbaci ti Šarančeta iz te tvoje priče. Ja sam samo prokomentariosao da Saška nikad nije čuo za Milana. Saška je inače isto preprodavac na berzi kome je cela familija registrovana na forumu Žena, švalerka tetka, kuma .... pa slučajno koristi te naloge. Ko i onaj lik iz Zaječara što je administrator na mnoge kompjutere i što je hteo da hakuje berzu, al neće jer je dobar čovek. Pa je koristio naloge sa mnogih kompjutera da bi sam sebe hvaio i lupao sebi pluseve. 

Nije ovo prvi a ni poslednji preprodavac da sam sebe hvali.

Malo mi je čudno da se neko skoro registruje na forum i umesto drugarski da se predstavi ko je i šta je šta vozi i odakle je kao što je i red, on prvo pa muško hvali preprodavca sa berze. Nemam ja nikakve veze ni sa Saškom ni sa Milanom niti sa bilo kojim preprodavcem ali je ovo postala smejurija da nisam mogao da odolim da ne prokomentarišem kako se čovek izleteo da je muško pod ženskim imenom ;)

najbolje sto cu u svakom postu objasnjavati dokonima da se ne moze nik promeniti a da nisam zainteresovan otvarati muski,ne bi li dao forumskim udruzenim tetkama da hraneci fejk sebi ego dodele jos nekom negativan bod


  • -7

#12 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 29 November 2016 - 07:41 AM

A zasto si uopste stavio zenski nik?

Sent from my E6633 using Tapatalk
  • 0

#13 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8888 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 29 November 2016 - 07:50 AM

Dok se ne dokaže suprotno, za mene je ovo tema sa pozitivnim iskustvom kupca.

 

Kad govore o drugima, ljudi dosta toga govore i o sebi.

 

Minusi i plusevi su odraz toga šta kolege forumaši misle o postu (što je OK), ili o onom ko ga postavlja (što po meni ne bi trebalo da utiče na ocenjivanje konkretnog posta, ali kako to razgraničiti i zabraniti?). Lično više volim odgovoriti na ono sa čim se ne slažem, minus stavljam samo kad je nešto po meni "nemamkomentarapogrešno".


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#14 Saska

Saska
  • Members No Voting
  • PipPip
  • 43 posts

Postavljeno 29 November 2016 - 03:42 PM

A zasto si uopste stavio zenski nik?

Sent from my E6633 using Tapatalk

i ja cekam odgovor zasto su mi onemogucene reputacije 


  • -3

#15 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5463 posts

Postavljeno 29 November 2016 - 04:23 PM

i ja cekam odgovor zasto su mi onemogucene reputacije 

kontam da ovaj odgovor moze da ti da onaj ko ti je onemogucio...

 

A zasto si uopste stavio zenski nik?

a kontam da ovaj odgovor mozes da das ti,

ili gresim?


  • 0

#16 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 29 November 2016 - 04:27 PM

Transseksualnost nije sramota, a sigurno znaci ne kriti svoju pravu prirodu makar na forumu

Sent from my E6633 using Tapatalk
  • 0

#17 Saska

Saska
  • Members No Voting
  • PipPip
  • 43 posts

Postavljeno 30 November 2016 - 06:14 AM

kontam da ovaj odgovor moze da ti da onaj ko ti je onemogucio...

 

a kontam da ovaj odgovor mozes da das ti,

ili gresim?

naravno da moze,uvek se prepoznaju slicni


  • -2




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika