Jump to content


Fotografije

Gary_Fisher89 - Dobar dan...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
12 odgovora na ovu temu

#1 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 10 September 2008 - 01:16 PM

Pozdrav za sve.Ovako prvo da kazem da sam imao neuspesnu komunikaciju i pokusaj na drugom forumu ovog tipa.Delimicno sam i ja kriv,a delimicno i preterana iskompleksiranost i filozofija administratora istog.No,ovde planiram da sa svima pokusam da budem o.k. i sto mi je najvaznije naucim nesto vise o Biciklizmu i da razmenjujemo bajkerska iskustva.
Imam 18 godina ,a od 11 vozim bajs.Poceo sam na standardno BMX-u :D ali to nije bilo nista ozbiljno.Naravno to je tek pocetak.To sam vozio neke 3 godine.Posle toga sam kupio Polar-a,za mene,prvi ozbiljni bicikl.I pre toga,a jos vise tada,ljubav prema voznji bicikla je u meni prokljucala.Ja nisam verovao.NIsam mogao da sidjem sa bajsa.Non stop kad sam imao vremena sam ga vozio.Uvece,ujutru.....kad god.U srednjoj,znaci sa 15 godina,sam bas ozbiljno poceo da ga garim i prelazo sam ogromne relacije i kilometraze za te godine i sa tim bajsem + skola.Da malo skratim pricu sa tim Polarom sam za 5 godina presao 13400 km.Dobro odrzavanje,menjanje svega na vreme i samo trening.U sustini sam ja trenirao biciklizam,i sad ga tako vozim (treniram) jer sam dnevno prelazio izmedju 80 i 120 km.To su bile razne relacije.Cak nekad i po gradu moze da se nabije 60-tak kilometara.Isao sam Avala,krugovi oko ade,grad,aerodrom i najdalje sto sma isao je Smederevo.Moj i najveci uspeh.Pre dva meseca sam uzeo zver od bajsa.On je za ovaj polar sto sam imao kao da sednete iz yuga u ferari.Bukvalno.Bajs je full.Ima sve,ultra lagani MTB.Vise o njemu i meni :D i mojim voznjama kroz forum i druge teme.
Pozz za sve i smo ljudi vozite.....

  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#2 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 September 2008 - 01:28 PM

Zdravo Vuxi... :)
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#3 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 10 September 2008 - 01:31 PM

Zdravo Vuxi... :)


Cao...nadam se da ce ovde sve lepo funkcionisati. 8)
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#4 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 September 2008 - 04:04 PM

Dobar ti avatar :D
  • 0

#5 BojanNS

BojanNS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 564 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 10 September 2008 - 04:22 PM

Poz i dobro dosao.
Okaci ovde slike bajsa http://www.cikloberz...ta vozite#p9384
  • 0

#6 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 10 September 2008 - 06:44 PM

Ocu uskoro. 8)
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#7 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 10 September 2008 - 06:49 PM

Pozdrav!Reci ako te zanima nesto konkretno da zapocnemo diskusiju.....
  • 0
Passo di Gavia

#8 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 10 September 2008 - 07:04 PM

Pozdrav!Reci ako te zanima nesto konkretno da zapocnemo diskusiju.....


Pa ako me bude nesto posebno zanimalo naci cu u temi vec.Mislim ovo je za predstavljane.Ima vremena.Pozzz mislim sve sto znam znam i ono kad imam problem odem do mog majstora.E sad volim da pricam o biciklizmu i da ucim ovako polako,termine i sl. :D
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#9 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 10 September 2008 - 07:29 PM

Sve je to lepo :wink: nego baci neku slicku te tvoje zveri,podeli je s nama bar tako u digitalnoj formi :D .Svaka cast za godine i kilometrazu =D>.Moj slucaj je obrnut,posle Bmx i Kvazi bajkova proslo je 10god(bavljenja basketom i teretanom)pa sam onda ponovo provalio biciklizam tj Mtb-Xc i malo asfaltnih tura po okolini,za sada.
  • 0

#10 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 10 September 2008 - 07:36 PM

Sve je to lepo :wink: nego baci neku slicku te tvoje zveri,podeli je s nama bar tako u digitalnoj formi :D .Svaka cast za godine i kilometrazu =D>.Moj slucaj je obrnut,posle Bmx i Kvazi bajkova proslo je 10god(bavljenja basketom i teretanom)pa sam onda ponovo provalio biciklizam tj Mtb-Xc i malo asfaltnih tura po okolini,za sada.


Znas kako kad volim i kad imam vremena ja garim bajs ceo dan.dnevno 100 ko od sale.Svaki dan pogotovu sada,jer sam maturirao a cekam nesto za posao pa svaki dan po ceo dan.Evo za mesec i po dana tacno sam presao 4500 km.To je trecina koliko sam presao sa prosli za 5 godina.Ipak je po meni to napredak.Evo okacicu bajs sutra.Pozz :wink:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#11 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 10 September 2008 - 08:41 PM

Najbolje ti je onda da tamo u šumi/drumu pokreneš svoju 'danas vozim tu i tu' temu, pa da vidimo neki put i da se sretnemo :)

Evo preporuke ako već nisi bio - sledeći put kad naiđeš do Ostružničkog mosta, produži starim putem do sela i skreni u centar, ima da se vidi u samom centru stara kuća u turskom stilu. Bila je jedna od predstavljenih na nekoj letošnjoj izložbi na Kališu tipa stare kuće u okolini Bg.
  • 0

#12 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 11 September 2008 - 12:23 AM

Najbolje ti je onda da tamo u šumi/drumu pokreneš svoju 'danas vozim tu i tu' temu, pa da vidimo neki put i da se sretnemo :)

Evo preporuke ako već nisi bio - sledeći put kad naiđeš do Ostružničkog mosta, produži starim putem do sela i skreni u centar, ima da se vidi u samom centru stara kuća u turskom stilu. Bila je jedna od predstavljenih na nekoj letošnjoj izložbi na Kališu tipa stare kuće u okolini Bg.

Nemam nista protiv da se sretnemo :wink: Hvala za informaciju o kuci,ali ipak ja samo vozim i vozim.Pozz 8)
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#13 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 17 August 2012 - 06:41 PM

Samo da pozdravim stare prijatelje na forumu, kao i nove ljude na istom, takodje pozdrav i za one koji su se taman obradovali da me vise nema i da sam bivsi, dakle, i vama srdacan pozdrav.

Nije me bilo na forumu neko vreme, pre svega jer nisam imao puno vremena od faxa i voznji, a takodje sam hteo da ispostujem Nikolu u smislu da se svi odmorimo i hladnih glava nastavimo druzenje.

Pozz jos jednom :wink:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika