Jump to content


Fotografije

Pomoc pri kupovini bicikla- izmedju 2 oglasa

Pomoc pri kupovini bicikla- i

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
5 odgovora na ovu temu

#1 Bojanno

Bojanno
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 11 September 2016 - 02:41 PM

Pozdrav, dvoumim se izmedju ova 2 bicikla, i trebam pomoc u sto kracem roku.. koji po vama treba da kupim? pozdrav i hvala

 

 

http://www.2bike.rs/...-3#.V9Ua629kiUn

 

 

http://www.2bike.rs/...-1#.V9Ua7G9kiUn


  • 0

#2 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 11 September 2016 - 04:05 PM

Oglas 2, bolji po komponentama. Trazi dodatne slike na viber kako stoji u oglasu. Tehnicko stanje odes, probas, provozas.


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#3 Bojanno

Bojanno
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 11 September 2016 - 05:37 PM

Oglas 2, bolji po komponentama. Trazi dodatne slike na viber kako stoji u oglasu. Tehnicko stanje odes, probas, provozas.

Po nekom mom takozvanom guglanju, deluje mi kao da stevens ima skuplje opreme, to ne znaci nuzno da je bolja ilI?

Odnosno stevens bolji zadnji am., bolje kocnice? dok author ima bolju vilu? help :D


  • 0

#4 Iv

Iv
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 11 September 2016 - 05:53 PM

Bicikl 2,bolja mu je oprema.


  • 0

#5 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 11 September 2016 - 08:45 PM

Po nekom mom takozvanom guglanju, deluje mi kao da stevens ima skuplje opreme, to ne znaci nuzno da je bolja ilI?

Odnosno stevens bolji zadnji am., bolje kocnice? dok author ima bolju vilu? help :D

 

Oba bicikla imaju istu vilu Manitou Relic, Na Authoru je naglaseno da je 130mm hoda, verujem da je na stevens-u isto tako, koliko se secam bila je dostupna verzija i od 100mm kao i za v-brake. Zadnja suspenzija fox vs manitou, fox bi pobedio,ali ne bih ni tako lako odbacio manitou swinger jer sam nailazio na pozitivne komentere za njega. X9 na autoru vs stari XT, definitivno X9.

Sve skupa moj izbor, sto ne treba da utice na tvoj, bi bio autor koji plus ima DT tockove.


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#6 Bojanno

Bojanno
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 11 September 2016 - 09:48 PM

Oba bicikla imaju istu vilu Manitou Relic, Na Authoru je naglaseno da je 130mm hoda, verujem da je na stevens-u isto tako, koliko se secam bila je dostupna verzija i od 100mm kao i za v-brake. Zadnja suspenzija fox vs manitou, fox bi pobedio,ali ne bih ni tako lako odbacio manitou swinger jer sam nailazio na pozitivne komentere za njega. X9 na autoru vs stari XT, definitivno X9.

Sve skupa moj izbor, sto ne treba da utice na tvoj, bi bio autor koji plus ima DT tockove.

Zahvaljujem na izdvojenom vremenu i na pomoci, author je moj izbor onda.. pozdrav


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika