Jump to content


Fotografije

Sapka Fest 2016


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
1 odgovora na ovu temu

#1 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 19 August 2016 - 01:33 PM

Drustvo, Pozdrav

 

 

 

Vikenda 27-28 Avgusta organiziramo mountain bike and running festival Popova Sapka 2016. Imace tri desavanja. XCO biciklisticka kros kantri trka, planinsko trcanje i XCM biciklisticki maraton. Idemo redom.

 

1. XCO Biciklisticka trka - Start je u 12h u subotu, 27 Avgust. Pravo na nastup imaju svi licencirani i nelicencirani takmicari. Vozi se po pravilima UCI-ja i VFM(biciklisticka federacija Makedonije). U zavisnosti od kategorije voze se od 2-8 krugova. Za najbolje takmicare predvidjene su pehari, medalje i stokove nagrade. Ucestvo na trci se ne naplacuje.

 

2. Planinsko trcanje - Start ovog desavanja je u nedelju u 10:30 28-og Avgusta i trce na istoj stazi na kojoj se odrzava bicklisticka XCO trka. Dostupne su dve opcije duzine trka. 2 kruga za 7 km ili 6 kruga za 21km trku. Za najbolje takmicare obezbedjeni su pehari, medalje i novcane nagrade. Naplaca se startina od 700den(11e) za 7km i 900den(15e) za 21km.

 

3. XCM biciklisticki maraton - Vozi se u nedelju 28-og Avgusta od 10h. Duzina staza je 22, 47 i 59km koje obuhvataju najbolje predele i pejsaze Sar Planine. Za najbolje takmicare predvidjeni su pehari, medalje i novcane nagrade. Naplaca se startina od 700den(11e)za 22 i 47km i 900den(15e) za 59km.

 

U startni paket svaki takmicar dobija rucak, majicu, izotonici, voce, bonzite itd itd. Za bezbednost svakih od ucesnika pobrinuce se crveni krst i visokogorske sluzbe kao i policija RM.

 

Za vise informacija posetite sami sajt festivala www.sapkafest.mk gde mozete i da se prijavite za ucesce na gorenavedene discipline. Takodje dostupna je i facebook stranica festivala.

 

Vidimo se krajem avgusta na Popovoj Sapki


  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#2 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 19 August 2016 - 06:21 PM

Ha ja u ponedeljak idem za Ohrid sa zenom, izgleda mi da cu poneti i Mtb za nedelju, ako me zena ne ubije.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika