Jump to content


Fotografije

budimirvladimir (Omega)


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
8 odgovora na ovu temu

#1 mijat96

mijat96
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 251 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 27 November 2014 - 08:51 PM

Zelim da pohvalim pomenutog prodavca, budimirvladimir. Jeste da sa m odavno kupio od njega shimano hirdaulicne kocnice. Kocnice su bukvalno bile nove, bez i jedne ogrebotine i bilo cega, diskovi koji su takodje isli uz kocnice takodje perfektni i preporucujem svaku saradnju sa ovim prodavcem.
Od Slavise sam kupio amortizer rs toru, koja je bila lose opisana u oglasu, na slikama se nisu videle nikakve ogrebotine ni ostecenja, a kada mi je stigla bilo je dosta toga za videti. Izgrebana na sve strane. plus sto ima jedan mali problem u radu, koji nije toliko ozbiljan ali iritira, rebound skripi kada se vila posle sabijanja vraca u prvobitni polozaj. Sa ovim prodavcem ne planiram vise da saradjujem ni za zivu glavu.
  • 1

#2 Xelcina

Xelcina
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 22 April 2015 - 02:12 PM

Vidim svi hvalite budimirvladimir-a ali pazite se, ja sam se ucepao za XT 780 zadnjie menjac koji je opisan u perfektnom stanju bez ogrebotina, kupio sam uz to i prednji menjac i siftere, prednji je bio ok, jednom sifteru je falio srafcic koji drzi sajlu, takodje obe sajle su bile polovne i unistene al dobro to je manje vise ok s obzirom da su sifteri skinuti sa bicikla, ali zadnji menjac je bio katastrofa, prvo sto je imao mnogo vise ogrebotina nego sto sam video kod njega u oglasu a drugo sto mu opruga koja zateze lanac nije radila, takoreci menjac je bio samo u jednom polozaju i nije mogao da salta sve brzine, tako da sam ja pozvao budimira ali sa malim zakasnjenjem (6-7 dana jer sam tad seo da sklapam bicikl) i on mi tada reko da sam ja polomio menjac i slicne stvari...Kada sam pozvao servisera da mi sredi menjac on ga je otvorio, JEDVA SMO IZVADILI oprugu jer je bilo sve zapeklo i rdjavo, opruga je bila u jadnom stanju a soljica u kojoj se nalazila je bila puna sa sljunkom i rdjom, trenutno menjac radi super vec godinu dana ali ipak vam kazem pazite se i najbolji prodavci umeju da uvale losu robu, ja mislim da je on ok lik ali mora uvek do najsitnijih detalja da pazi sta prodaje..


  • 1

#3 -Nikola-

-Nikola-
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 495 posts
  • LocationSubotica

Postavljeno 28 April 2016 - 08:45 PM

Par puta sam kupovao i uvek pre kupovine dobio informacije o svemu što me zanimalo a predmeti su stizali tačno u onakvom stanju kako su opisani. U ponudi uvek ima dosta kvalitetnih stvari po povoljnim cenama pa je i to dodatni razlog zašto sam otvorio temu.

 

Neka se jave slobodni i drugi koji su imali iskustva sa ovim prodavcem.

 

n2:Cm-smiley


  • 0

#4 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 28 April 2016 - 09:08 PM

Ima on vec temu,ali zajednicku sa Totom i jos jednim prodavcem.
  • 0

#5 alx

alx
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 679 posts

Postavljeno 28 April 2016 - 11:03 PM

Buda je Car!


  • 0

when you look into abbyss, the abbyss looks into you        www.bikecologic.com
(kad pogledas u Bezdan, Bezdan pogleda u Tebe)            www.facebook.com/bikecologic


#6 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 861 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 18 November 2017 - 03:53 PM

^ Ваистину ! :)

 

И од мене плушчина к'о врата ! Пар пута сам пазарио од њега, и опет ћу. Делови које продаје су реално описани у огласима, на фотографијама верно приказани, цене крајње коректне. И оно што ми је јако битно није гадљив на поруке преко циклоберзе. Знам да сам у мањини, али мени је много једноставније да се тако распитам и договорим него позивом ... а хоће и да помогне саветом, не уваљује пошто-пото оно што продаје.  

 

Ај' да не буду само похвале, за*еб'о се мало кад је мерио висину рама који сам од њега пазарио, мање од 1" додуше ... Што је испало супер у мом случају, лег'о ми је к'о дупе на ношу ...  :D


  • 0

#7 hemingvej

hemingvej
  • Members
  • Pip
  • 15 posts

Postavljeno 17 February 2019 - 10:28 PM

Pohvala za prodavca Budimirvladimir (Omega).

Kupio sam od njega paktreger Racktime 30kg i zaista sam zadovoljan.

Odlična komunikacija, a stanje paktregera kao na slikama.

Zaista profesionalno. Preporuka.


  • 0

#8 stefan10vb

stefan10vb
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 210 posts

Postavljeno 04 June 2019 - 08:37 PM

Pozdrav, zelim da pohvalim pomenutog prodavca i biciklistu :)) Kupio sam od njega Cannondale korpicu bidona (od karbona i titanijuma), koja mi je stigla lepo upakovana, u stanju kao sa slika (cak i boljem kada sam je ocistio), jednom recju milina. Posto mi ovo nije prvi put da saradjujem sa njim, odlucio sam da podelim svoje lepo misljenje o pomenutom kolegi, zaista sve lepo islika, prijatan je u komunikaciji, cene su mu korektne. Da je vise takvih... :))


  • 3

#9 vladetaub

vladetaub
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 465 posts
  • LocationUb

Postavljeno 22 June 2023 - 06:49 AM

Moje iskustvo je pozitivno.Uzimao sam 2-3 puta nešto. Jednom sam uzeo grupu. Na zadnjem menjaču su nedostajali roleri koje mi je naknadno poslao o svom trošku.


  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika