Jump to content


Photo

KONA CX Jake


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 mdragoslavm

mdragoslavm
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts

Posted 27 June 2016 - 03:37 PM

http://www.2bike.rs/...vo#.V3EdRdSLQ0M

Pozdrav

Preporucio sam drugu da kupi doticni bicikl . Velicina mu odgovara a za vrstu , ciklokros , ja odgovaram jer vozim isti .

Sta mozete da kazete o ceni prodavcu i ostalo ?

Hvala unapred .


  • 0

#2 mdragoslavm

mdragoslavm
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts

Posted 03 July 2016 - 08:47 PM

Bas niko nista ???


  • 0

#3 milan86

milan86
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 187 posts

Posted 03 July 2016 - 11:31 PM

Bicikl deluje dobro, cena bas i nije. Ako su komponente nepotrosene i uz manju cenu moze biti dobra kupovina.
  • 1

#4 saxomofon

saxomofon
  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • LocationBeograd

Posted 04 July 2016 - 10:15 AM

Slozio bih se sa milan86-deluje lepo i nepotroseno. Mada, deluje i da je cena malo poskupejsa, kako bi rekao Zmago iz Crnog Gruje :) Licno sam od Tote dobio info da bi za 400eur mogao da se nadje dobar drumas u tiagri 3x10, zato kazem da mi deluje malo skuplje. Ali, ako je drugar spreman da plati i ako bude zadovoljan, a verujem da bi bio, onda je cena manje bitna :)
  • 0

#5 milan86

milan86
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 187 posts

Posted 04 July 2016 - 11:44 AM

S obzirom da je cx, i da ima diskove, moze cena i veca da bude od 400, ali ne bas ovoliko :)
  • 0

#6 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Posted 04 July 2016 - 01:18 PM

Cena ovog bicikla ne bi smela biti ni najgalantnije preko 500 evra, pod uslovom da je baš očuvan. Uz sve što su kolege primetile, dodao bih da je i viljuška aluminijum, što mu opet skida cenu u odnosu na karbonsku. Najrealnije - 400evra.

Sa prodavcem nisam imao kontakata, ali prateći njegove ponude dosada, rekao bih da stavlja generalno naduvane poćetne cene koje se daju korigovati od 100 do 200 evra po biciklu.


  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#7 djoti

djoti
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts

Posted 04 July 2016 - 01:33 PM

Najbolje ti je da odes i vidis -sve je drugacije kada probas , jer znam po sebi slika na netu i uživo nema veze sa vezom ,prodavac je super ,pošten i svi ga hvale .


  • 0

#8 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Posted 04 July 2016 - 08:17 PM

I ja bih se složio da je cena prevelika. Aluminijumski bicikl, i kako mi deluje po izgledu rama, sigurno stariji od 5 godina, a cena skoro 700 jura?? 

 

Verujem da mnogima nije problem dati toliko novca na polovan bicikl, ali pod uslovom da se od tog bicikla očekuje nekakav dobar upgrade, ili ti drastična razlika u odnosu na bajk koji smo pre toga koristili. A velike razlike između nekog ciklokrosa od 400 eura i tog bicikla, verujem da uopšte nema. Pardon, možda ova Kona ima po koju ogrebotinu manje, ali ako su ljudi spremni dati toliku razliku u novcu zarad kozmetike, onda no comment. 

 

Po meni je onda bolja varijanta dodati još par stotina eura i uzeti karbonca i kraj priče. 

 

Sa druge strane, ako se drugaru bicikl jako sviđa, bar mi što smo zaraženi virusom, znamo da ta bolest nema razum ni cenu. :)


  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#9 mdragoslavm

mdragoslavm
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts

Posted 06 July 2016 - 10:22 PM

Ok , puno hvala . Otici cu da ga vidim . Ja racunam da je ,,nov,, . Cini mi se da su gume originalne , da je sediste takodje iz prve ugradnje . Takodje pise da je aktuielan model tj. da se i sad proizvodi.........


  • 0

#10 mdragoslavm

mdragoslavm
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts

Posted 06 July 2016 - 10:31 PM

Ipak je model izgleda 2013/2014 


  • 0

#11 ivanstanikic

ivanstanikic
  • Members
  • 3 posts

Posted 07 July 2016 - 08:04 PM

Slobodno dodjite,pogledajte,probajte...idealni uslovi kod mene. Bice vam jasno i lako cemo se dogovoriti...

Pozzz
  • 1

#12 mdragoslavm

mdragoslavm
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts

Posted 20 July 2016 - 03:24 PM

Kupljena Kona . Kao nova je .....Hvala na savetima pomogli su .

I hvala prodavcu .


  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users