Jump to content


Fotografije

--Ivan--S--> (ivanstanikic) Beograd - iskustva?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
5 odgovora na ovu temu

#1 Shtrumf

Shtrumf
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 30 May 2016 - 10:50 AM

Dragi forumasi, da li je mozda neko od vas imao iskustva sa ovim prodavcem? Za svako biciklo koje prodaje ostavlja jako detaljna objasnjenja. Nisam uspeo pronaci informacije vezano za njega na forumu. Svaka informacija je dobro dosla, jer mi je jedan njegov oglas zapao za oko.. ☺ Unapred zahvalan
  • 0

#2 ivanstanikic

ivanstanikic
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 04 July 2016 - 07:47 AM

E pa pošto vidim da niko nije ništa napisao, a nije da mi je krivo... dobro je da nema loših komentara, iako nema razloga da ih bude. Postavlja se pitanje koliko je aktivnih članova foruma koji su videli temu a kupili bajk od mene. Do sada mislim da je samo njih manji broj da ih nazovem "profi biciklista" kupilo bajs od mene, koji su bili jako zadovoljni, a da je daleko veći broj amatera, entuzijasta, rekreativaca, koji mislim da nisu naročito upućeni u sadržaj ovog sajta i pisanja na forumu, čime praktično ipak pravdam nedostatak ocena na moj račun...

 

Naime, ja sam relativno novi član na berzi i nije naročito impozantan broj bicikala koje sam prodao, ali jedno mogu da tvrdim. Biciklima sam krenuo da se bavim iz hobija , lično volim biciklizam, ali nažalost imam svoj osnovni posao i nemam preterano vremena. Kako god, trudim se da kupcima uvek budem dostupan i izadjem u susret.

 

Mislim pre svega, da iako nemam preterano znanje i iskustvo, bitno je da imam oko i da bicikle, što se stanja i dizajna tiče, kupujem uvek kao sebe. Mnoge i jesam kupio za sebe, ali brzo su oglašeni i lako prodati. Druga stvar koja je jako bitna, slabo bicikle šaljem poštom i kuririma, ali ne bežim od toga. Prosto pozicija Beograda, tržište i ulica u kojoj sam, dozvoljavaju da kupci bicikle biraju, zagledaju, probaju itd...što mislim da je jako bitno prilikom odabira i kupovine. Pored toga, nikada nisam imao reklamaciju na poslate bicikle...a slao sam i starim trgovcima na berzi . Bicikli su išli i za sve naše bivše republike... U nekoliko navrata sam sam vozio bicikle do Novog Sada, Šimanovaca, Lazarevca...iako, ponavljam, nemam mnogo vremena. Upravo je to razlog zašto ne kupujem i ne prodajem loše bicikle, ne želim da gubim ni kupčevo, a ni svoje vreme. Pozicija Beograda nosi ogromnu prednost (veliko tržište) ali i određene mane (veliki broj takozvanih "gledača", profi servise i radnje koji takođe prodaju bicikle na jako lepim pozicijama u gradu).

 

Što se tiče iskustava sa drugima članovima berze, koji sa daleko dužim stažom trguju...imam pohvale na račun Darka, Đotija, Tote, Damira, Ivanpetko...

 

Lično volim ređe zastupljenje brendove, dok me sintetika sve više nervira...iako tržište ne govori tome u prilog.

 

Srećna kupovina svim članovima i želim vam mnogo sati prijatne vožnje dvotočkaša!


  • 4

#3 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 04 July 2016 - 08:53 AM

Bitno je da niko nije negativno komentarisao.Zelim ti dobro poslovanje i zadovoljne kupce,a na tebi je da to tako bude.Ako je kupac necim nezadovoljan prodavac mora da ucini sve da se nezadovoljstvo ispravi.Sigurno ima i jako teskih kupaca a onda je najbolje vratiti pare i uzeti bicikl nazad.Sve najbolje i pozdrav.


  • 1

#4 ivanstanikic

ivanstanikic
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 04 July 2016 - 07:12 PM

Hvala na lepim zeljama...
  • 0

#5 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 24 July 2016 - 09:16 AM

jedan plus za 

--Ivan--S--> i jedan plus za 

MESOVITO...


  • 2

#6 rubiroza76

rubiroza76
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 262 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 26 August 2016 - 11:12 AM

Želeo bih da sa svima podelim iskustvo koje sam imao sa Ivanom. Mogu samo da svima od srca preporučim saradnju. Poštenijeg čoveka u životu nisam sreo.

Od malih nogu vozim bicikl i svaki put sam bicikl kupovao nov, u radnji. Nisam želeo da rizikujem kupovinom preko oglasa. A od kada sam odlučio da kupim električni bicikl, puno vremena sam provodio u delu sa oglasima. Nov električni bicikl mi je u radnji bio preskup. Ivan je imao nekoliko oglasa sa takvim biciklima. Ja sam ga gnjavio sa raznim pitanjima, a on mi je svaki put lepo, bez nervoze odgovarao i pomagao u izboru. Davao mi je savete na šta treba da obratim pažnju pri kupovini, bez obzira kupio bicikl kod njega ili ne.

U trenutku kada smo vodili ovu prepisku, Ivan je imao u ponudi Moustache ebike za koji sam bio vrlo zainteresovan, ali zbog svakodnevnog rada nisam bio u prilici da odem, pogledam i isprobam bicikl. Kada se prodao, bio sam razočaran, ali ne dugo jer je Ivan u ponudu uvrstio Riverside 700 po vrlo povoljnoj ceni, prosto neverovatnoj za potpuno nov električni bicikl. Već sutradan sam posle posla svratio da ga pogledam. Sve što je pisalo u oglasu, upravo je i bilo tako. Apsolutno nov izložbeni bicikl sa pređenih 30ak km. S obzirom da Ivan živi u mirnom delu grada mogao sam bez problema da bicikl provozam po ulici ispred njegovog ulaza. Naravno da sam bio oduševeljen i da sam ga odmah kupio, a tu mi je još jednom Ivan izašao u susret. Dozvolio mi je da ga platim na odloženo jer nisam imao komletnu sumu. Ko bi od prodavaca to učinio? Niko.

Sa biciklom sam apsolutno prezadovoljan. Najnoviji Bosch performance motor sa 500W baterijom. Bicikl za neverovatno kratko vreme dostiže 25km/h.

Želim samo da napomenem da bicikli koje prodaje Ivan stoje u sobi koja izgleda kao dnevna soba. Topla i bez vlage. Idealni uslovi.

Na kraju želim i ovako javno da se od srca zahvalim Ivanu na svemu što je učinio za mene, na tome što mi je pomogao da izaberem i kupim bicikl iz snova.


  • 2




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika