Jump to content


Fotografije

Utisci, sugestije, kritike, ...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
962 odgovora na ovu temu

#941 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 27 March 2023 - 01:28 PM

Uuu, super!

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#942 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 25 April 2023 - 03:08 PM

Već mesecima se dešava da forum neće da se otvori po 5-6 sekundi. Klikneš i čekaš i ništa se ne dešava a onda proradi normalno. Probao sa više računara i isto je. Sa drugim sajtovima je sve normalno.

 

I dalje isto. Možda je neko vreme bilo nešto bolje ali opet duže vreme ne valja.


  • 0
.

#943 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 26 April 2023 - 07:05 AM

Neka stranica na forumu ili mozda glavna stranica sajta? Ako je bas forum u pitanju, da li se problem javlja na bilo kojoj stranici ili samo na prvoj?


  • 0

#944 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 26 April 2023 - 02:35 PM

Glavna stranica, zna da čeka i po 7-8 sekundi. Dalje radi lepo. Danas nema problema mada nisam mnogo ulazio. 


  • 0
.

#945 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1366 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 30 April 2023 - 08:03 AM

Na telefonu sve ok, ali na kompjuteru zaglavljuje, puca, odbija poslušnost...
  • 0
The sea, the sea

#946 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1366 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 July 2023 - 01:19 PM

Ne znam da li je do browsera (chrome mobile), posle apdejta (i posle instaliranja i deinstaliranja tapatalka o kojima sam pisao) sajt ima dosta problema sa prikazivanjem stranica kao da sam izlogovan i krešovanjem pri pokušaju pretrage na stranici berze, pri pokušaju editovanja posta na forumu, pri pokušaju logovanja na stranici foruma koja prikazuje da sam izlogovan, klikom na 'vidi novi sadržaj'...
  • 0
The sea, the sea

#947 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1366 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 July 2023 - 05:19 PM

Ne mogu ni sliku da postavim, krešuje brauzer...
  • 0
The sea, the sea

#948 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 09 July 2023 - 07:55 PM

Poz Woody,

 

Android ili iOS ?


  • 0

#949 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1366 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 July 2023 - 10:28 PM

Poz Woody,
 
Android ili iOS ?


Android
  • 0
The sea, the sea

#950 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 10 July 2023 - 09:25 AM

Test sa Chrome Androida.
Verzija Chrome 114.0.5735.196

Attached Thumbnails

  • images.png

  • 0

#951 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 10 July 2023 - 09:27 AM

Testirao sam sa gore navedenom verzijom, otvara mi oglase, a uspeo sam i da postavim post na forumu.

 

Koja je verzija Chrome-a? Kada kazes da kresuje sajt, kako se to manifestuje na telefonu i koje korake da odradim kako bih reprodukovao problem?


  • 0

#952 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1366 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 July 2023 - 10:14 AM

Test sa Chrome Androida.
Verzija Chrome 114.0.5735.196


Imam tu verziju.

Nemam problem sa stranicom oglasa, samo sa forumom. Manifestuje se tako što otvorim glavnu stranicu foruma, klik na 'vidi novi sadržaj' otvara novi sadržaj i prikazuje da sam izlogovan (dešava se i da klik na bilo koju temu ili post isto prikaže da sam izlogovan). Pokušaj logovanja krešuje chrome (ugasi se app). Kada se vratim na početnu stranicu (ne foruma nego sajta) prikazuje da sam ulogovan i onda mogu da idem na forum i radi 'vidi novi sadržaj', dok ne:
1. Probam da editujem post (chrome krešuje, ali izmeni post)
2. Probam da okačim sliku preko 'detaljnije opcije za odgovor' (chrome krešuje, ponovnim pokretanjem otvara poslednju stranicu kao da ništa nisam kliknuo)
3. Nisam uspeo da upratim šta natera chrome/sajt da ponovo zablesavi i počne opet da prikazuje da sam izlogovan pa opet moram da se vratim na početnu stranicu sajta i tako više puta dnevno.

Simptomatično je što je problem sa logovanjem krenuo otkako sam probao tapatalk (i odustao), nakon deinstaliranja je nastavilo da baguje. I tada je app krešovao pri pokušaju logovanja, a kasnije sam iskusio kreš i pri ostalim opisanim akcijama (nisam ih koristio u prvo vreme od pojavljivanja problema).

Nadam se da sam dovoljno jasno opisao problem, hvala u napred!
  • 0
The sea, the sea

#953 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1366 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 July 2023 - 05:58 PM

Dodatak listi problema: chrome krešuje i kada koristim pretragu oglasa...

Sutra ću da probam to sve na nekom drugom pretraživaču tipa opera ili mozilla, deluje mi da je do chromea, ali opet je čudno što nemam probleme nigde osim na 2bike.
  • 0
The sea, the sea

#954 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1366 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 July 2023 - 01:46 PM

Opet ja... Ovaj put sa dobrim vestima, a to je da na firefoxu sve normalno radi. Chrome postaje kao i ostale google aplikacije - grozan za korišćenje. Za sad me mrzi da prebacujem sve sa jednog pretaživača na drugi pa ipak ostaje chrome za sve osim 2bike.

Edit: upravo uspešno editujem post, ne krešuje, ali malo zaglavljuje pri postovanju izmene, ostane na stranici za edit, osvežavanjem se prikaže editovan post.
  • 0
The sea, the sea

#955 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 12 July 2023 - 05:33 PM

Nije mi najjasnise sta se desava i kako je Chrome uspeo da se zezne. Nisam jos stigao da istrazim na netu da li su se desavali slicni problemi sa drugim sajtovima.


  • 0

#956 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1366 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 August 2023 - 07:36 PM

Na sajtu foruma i na mail nekad dobijam notifikacije o novootvorenim temama, a nekad ne (inače je isključena ta opcija u podešavanjima), o čemu li se tu radi?
  • 0
The sea, the sea

#957 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1366 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 02 September 2023 - 05:51 PM

Na sajtu foruma i na mail nekad dobijam notifikacije o novootvorenim temama, a nekad ne (inače je isključena ta opcija u podešavanjima), o čemu li se tu radi?


Edit sa debelim zakašnjenjem: slučajno sam zapratio jedan forum pa počele da mi stižu notifikacije. Izvinjavam se.
  • 0
The sea, the sea

#958 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 14 September 2023 - 11:07 AM

Mislim da ne bi bilo loše omogućiti na sajtu kada na primer uđem da pogledam sve oglase jednog prodavca, da imam neku vrstu search opcije. To je posebno korisno kod pravnih lica koja na berzi imaju po 18 strana oglasa, pa da jednostavno mogu da ukucam predmet koji tražim i odmah vidim da li taj konkretni prodavac to ima ili nema u ponudi. 


  • 3

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#959 Atlanta

Atlanta
  • Members
  • 5 posts

Postavljeno 15 September 2023 - 09:19 AM

Pozdrav, nov sam na forumu, otvorio sam temu, koja sad vise i nije aktuelna pre par dana i jos nije objavljena ??
  • 0

#960 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 15 September 2023 - 08:14 PM

Pozdrav, skoknuo sam na odmor sa porodicom pa ne stigoh da pregledam forum. Odobrena je tema upravo. Izvini zbog kasnjenja. (odobrenje je potrebno samo za prvih pet poruka)


  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika