Jump to content


Fotografije

Utisci, sugestije, kritike, ...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
962 odgovora na ovu temu

#801 Doutdes

Doutdes
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 470 posts

Postavljeno 16 August 2020 - 07:46 PM

A da li ima mogucnost da se kod oglasa implementira opcija da se sacuva pretraga sa podesenim filterima pa da se samo klikne na nju..

I da li ima opcija da se iskljuci da ne stizu obavestenja kada ima neki novi post, a da ne moram da se odjavim sa teme?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  • 0

#802 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1818 posts

Postavljeno 16 August 2020 - 07:49 PM

probacu na napravim bookmark direktno prema "Vidi novi sadrzaj" stranici ostalo ionako ne gledam...


Ja to imam od početka, ulazim na Novi sadržaj, a posle klikćem ako nešto treba.
  • 0

#803 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14613 posts

Postavljeno 16 August 2020 - 07:55 PM

Realno za nas koji posecujemo stranicu skoro svakog dana taj novi sadrzaj je najvaznija stvar. Mislim da bi najnovije stvari na forumu trebalo da budu malo preglednije.


  • 0

#804 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 17 August 2020 - 09:59 AM

Stranica Novi Sadrzaj definitivno ima najvise korisnih informacija.

 

@Dusan011  Np, videcu da prozum lisu na ~12 redova.

 

 

 

A da li ima mogucnost da se kod oglasa implementira opcija da se sacuva pretraga sa podesenim filterima pa da se samo klikne na nju..

I da li ima opcija da se iskljuci da ne stizu obavestenja kada ima neki novi post, a da ne moram da se odjavim sa teme?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

Opcija snimanja podesavanja pretrage jeste u planu, ali nisam jos stigao i da je implementiram : )

 

Vezano za obavestenja, da li se to odnosi samo na teme koji si zapoceo ili na sve teme gde si pisao?


  • 0

#805 Doutdes

Doutdes
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 470 posts

Postavljeno 17 August 2020 - 05:52 PM

Na temama gde sam pisao se uglavnom dogadja

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  • 0

#806 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14613 posts

Postavljeno 24 August 2020 - 11:46 AM

Koliko sam shvatio za nove clanove koji postave poruku potrebno je neko vreme za odobrenje ili sta vec, zato im se poruke pojavljuju sa zakasnjenjem u onom frejmu "Vidi novi sadrzaj". Verujem da se poruke sortiraju po datumu kada su napisane, problem je sto se pojavi dosta novih poruka u medjuvremenu pa kad im se odobri poruka ona "ispadne" van prozora "Vidi novi sadrzaj". Da li je moguce da se za te poruke za koje je potrebno odobrenje uzima vreme kada su odobrene a ne kada su napisane, onda bi se pojavile na vrhu liste a ne kao u nekim slucajevima da ispadnu sa liste novog sadrzaja pa se za njima mora traziti na drugoj stranici?


  • 0

#807 rubiroza76

rubiroza76
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 262 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 30 August 2020 - 08:34 AM

Predlažem da se u okviru malih oglasa/Delovi otvori nova tema pod imenom Baterije i punjači za električne bicikle.

U ovom trenutku su bicikli, baterije, punjači, lančanici, brzinomeri, točkovi, motori, čipovi... postavljeni u jednoj temi (Električni bicikli) i oglasi su vrlo nepregledni. Ako bi se barem baterije i punjači odvojili bilo bi malo bolje.


  • 1

#808 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3351 posts

Postavljeno 04 October 2020 - 02:54 PM

@Викло Не знам да ли је добра тема за проблем. Не могу да узвратим оцену јер ми је статус и даље ,,прихваћен”. Када означим оцену, ништа се не дешава.
  • 0

#809 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3351 posts

Postavljeno 04 October 2020 - 07:12 PM

@Викло Не знам да ли је добра тема за проблем. Не могу да узвратим оцену јер ми је статус и даље ,,прихваћен”. Када означим оцену, ништа се не дешава.


Сад је у реду. Не знам како.
  • 0

#810 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 05 October 2020 - 07:14 AM

@Omega Ok. Ako se opet javi problem pusti poruku ovde ili preko kontakt forme.


  • 0

#811 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 10 October 2020 - 09:15 AM

Uuuuu Admine! Sto ti je sistem za ocenjivanje,covek ima jednu prodaju koja je prosla pozitivno,a i to je -? -i odmah 5 zvezdica. Jos i upozorava da se ne salju "neozbiljni zahtevi"  jer ce on dati negativnu ocenu. Smesno. Gledam ja tako .uposte ovaj sistem bas i nije da se covek moze osloniti  na njega. Treba po meni i prodavac i kupac da skupi puno vise ,najmanje 20 pozitivnih ocena da bi dobio 5 zvezdica.A ne jednu,dve ili tri.

 

A i ne verujem u oreol andjela,ono preko 20 pozitivnih i ni jedna negativna.mislim  jos je u filmu "Neki vole to vruce "onaj lik pored Dzeka Lemona kada je ovaj skinuo periku,da pokaze da je muskog pola a ne zenskog,  rekao na kraju filma "Niko nije savrsen" O:)  Ali dobro, to je samo moje skromno licno zapazanje.


  • 0

#812 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 10 October 2020 - 09:25 AM

Ocena je prikazana u procentima i objasnjeno je kako se racuna. Pretpostavka je da ce kupac uloziti malo truda da otvori stranicu sa pregledom ocena da pogleda koliko prodavac ukupno ima ocena i od koliko razlicitih kupaca. Na osnovu te dve informacije treba onda dalje razmotriti da li treba da nastavimo sa kupovinom ili ipak da odustanemo. Bez obrzira na sve preporucujem da se roba kupuje na vidjeno ukoliko se radi o fizickom licu, jer kupovina na daljinu nosi veci rizik. Kupovina u prodavnici je svakako najbezbednija varijanta.


  • 4

#813 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14613 posts

Postavljeno 20 October 2020 - 04:10 PM

@Ciklo    Da li postoji neki lako vidljiv znak raspoznavanja da me neko blokira da se ne trudim da odgovaram uzalud?


  • 0

#814 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 21 October 2020 - 11:29 AM

Ehej Dusane, nisam se mnogo bavio ovom opcijom foruma ali izgleda da ne postoji


  • 0

#815 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 21 October 2020 - 11:50 AM

Fora i jeste da bude anonimno - koliko shvatam.
Dušane, ja te volim, samo se pravim! :)


  • 2

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#816 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14613 posts

Postavljeno 21 October 2020 - 12:38 PM

@BikeGremlin   Pa ne znam da li bi se psihodramska savetnica pod supervizijom slozila sa time ipak je ovo javni forum nije to njegov privatni nalog. Sad moram da razmisljam da li ima svrhe odgovarati na pitanja.


  • 0

#817 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 21 October 2020 - 12:58 PM

@BikeGremlin   Pa ne znam da li bi se psihodramska savetnica pod supervizijom slozila sa time ipak je ovo javni forum nije to njegov privatni nalog. Sad moram da razmisljam da li ima svrhe odgovarati na pitanja.

 

Na tehnička pitanja - uvek, pošto ima više ljudi sa sličnim pitanjima/problemima.

Ostalo - svakako je besmisleno. :)


  • 1

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#818 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14613 posts

Postavljeno 21 October 2020 - 04:48 PM

Ako bih odgovarao samo na tehnicka pitanja, poneko medicinsko i nutristicko, mozda neko umetnicko ili estetsko, ne znam da li sam jos nesto propustio, onda ne bih bio u mogucnosti da neoliberalnim antifasistima koji se zalazu za TRANSPARENTNU slobodu i demokratiju ukazem na oksimoron u njihovom ponasanju.


  • 0

#819 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 21 October 2020 - 05:59 PM

Ako bih odgovarao samo na tehnicka pitanja, poneko medicinsko i nutristicko, mozda neko umetnicko ili estetsko, ne znam da li sam jos nesto propustio, onda ne bih bio u mogucnosti da neoliberalnim antifasistima koji se zalazu za TRANSPARENTNU slobodu i demokratiju ukazem na oksimoron u njihovom ponasanju.


Volim te i uprkos tome. :)
  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#820 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 21 October 2020 - 09:30 PM

Volim te i uprkos tome. :)

Znam dvoje koji su se tako smuvali...

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika