Jump to content


Fotografije

Ciklo Kompjuter


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
1232 odgovora na ovu temu

#1061 Lizard

Lizard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 320 posts
  • LocationNis

Postavljeno 03 May 2019 - 04:11 PM

2168 , samo da potvrdim , sigurno da

 

namestio 

 

reseno 

 

hvala


  • 0

#1062 Tw1XteR

Tw1XteR
  • Members
  • PipPip
  • 33 posts
  • LocationDorćol

Postavljeno 09 May 2019 - 10:39 AM

Je l' koristi(o) neko od vas iGPSport iGS20E ili iGS50E i ako jeste, kakva su iskustva?
  • 0

#1063 Polar29

Polar29
  • Members
  • Pip
  • 24 posts

Postavljeno 10 May 2019 - 10:07 AM

Ja sam prije nekoliko mjeseci uzeo iGS50E, također njihovu traku za prsa HR35 i senzore za kadencu i brzinu C61. Sve to kompjuter jako lijepo upari, prati, bilježi i zapakuje u fajl koji se može bluetoothom prenijeti na telefon ili manuelno u kompjuter. Senzore sam kupovao odvojeno, uglavnom oko Nove godine, ganjao sam sniženja i aukcije na ebayu, gearbestu i aliju, pa me je sve zajedno (tri senzora i kompjuter) koštalo oko stotinjak eura. Bicikli vrtim rekreativno i prezadovoljan sam iGS-om. Za ovaj novac sumnjam da postoji kvalitetnije i preciznije rješenje.


  • 1

#1064 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 11 May 2019 - 05:33 PM

Ја сам јуче вратио један од два купљена брзиномера, а по свој прилици вратићу и други. Иста прича, полуди кад је у близини неког магнетог поља.


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#1065 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 11 May 2019 - 07:35 PM

Pa udalji ga od magnetnog polja,ili udalji magnetno polje od njega.

 

Ne znam koliko su dobri brzinometri bezicni koji se automatski startuju,ja sam kupio wireles  brzinometar koji se automatski gasi posle 5min. ali da bi startovao moram bilo koji taster da pritisnem,mozda je to dobro mozda nije nemam pojma. U svakom slucaju  i ja sam imao problema sa magnetnim poljem,konkretno morao sam da udaljim lampu SS3, brljavio je u njenoj blizini kada je ukljucena.

 

Zato u principu po meni su bolji zicni brzinometri,nemaju ni bateriju za senzor dole kod magneta.


  • 0

#1066 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 May 2019 - 09:08 PM

I nemaju taj ružan rogobatni ogroman senzor. I rade, uvek.


  • 0

#1067 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 11 May 2019 - 10:20 PM

I nemaju taj ružan rogobatni ogroman senzor. I rade, uvek.


Ал имају ону ружну жицу које увек некако остане вишак...
Сто људи - сто ћуди
Неко воли боранију неко не воли... ;)
  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#1068 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 May 2019 - 10:31 PM

Koja ružna žica? :D Kod mene skrivena, gotovo se i ne vidi, elegantnije mi to nego ona budža :)

Ne znam, od kad su krenuli sa tim wireless izmišljotinama i novotarijama stalno ljudima neki problemi. Uspeli su da pokvare ono što je radilo.


  • 0

#1069 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 12 May 2019 - 08:25 AM

Jeftine stvari ne treba kupovati bežične.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 1

#1070 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 979 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 May 2019 - 08:50 AM

Koliko su mi trenutne voznje "mocne" govori to da vozim bez brzinomera...kada bi mi pogled u toku voznje pao na brzinomer pomislio bih da treba da krenem

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
  • 2
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#1071 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 12 May 2019 - 09:08 AM

Pa dobro nije los brzinometar,mozes da odredis sebi jedan tempo,znas kolika je temparatura jer subjektivni osecaj vara,a nije lose ni znati koliko si taj dan prosao km,i koliko si ukupno presao km.itd. Kadenca i puls je za ozbiljnije vozace a ne za rekreativce,ali sto da ne,moze i za rekreativce.

 

Taj jeftin bezicni crivitov brzinometar u lidlu,izgleda da i nije nesto,svi ti mali brzinometri imaju jednu manu sto za svaki podatak moras da pritiskas taster u toku voznje,najbolje je da bude veci pano,pa jednim pogledam  znas sve sto te interesuje.


  • 0

#1072 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 12 May 2019 - 09:46 AM

Jeftine stvari ne treba kupovati bežične.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Није толики проблем што је јефтин него што не ради. Имао сам их доста и јефтиних и скупих, неки су зезали неки нису. Ево податак из личне употребе ВДО А8 се исто понашао кад се прође поред трафо станице или бандере на којој је мини трафо...

Одавно већ користим гпс и то ми је ок, овај из лидла је требао бити компарација пређеног пута и брзине кретања.

 

 

Koliko su mi trenutne voznje "mocne" govori to da vozim bez brzinomera...kada bi mi pogled u toku voznje pao na brzinomer pomislio bih da treba da krenem

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока

 

Кад ниси у кондицији онда вожње не качиш на страву :D


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#1073 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 12 May 2019 - 11:28 AM

Da bezicnim brzinometrima mozda ne smeta  i suncev vetar n2:Heristical


  • 0

#1074 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 12 May 2019 - 03:11 PM

Slazem se da koliko para das toliko muzike dobijes.

Neko vreme sam koristio cateye wireless i radio je super.

Od prosle godine sam uzeo u Decathlonu Btwin brzinomer koji radi na princip ziroskopa a odasiljas se ne montira na vilu nego na glavcinu tocka, a posto mu je domet 3 metra moze i na zadnji tocak bez peoblema da se montira. Ni prevelik ni premali, monitira se uz pomoc gumica i ne stavljaju se nikakve vezice, dakle vrlo brzo i lako. Displej pokazuje dve informacije istovremeno i ima i osvetljenje za nocnu voznju. Odnos dobijeno-ulozeno potpuno opravdan.
  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#1075 vladapile

vladapile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 475 posts
  • LocationBrus

Postavljeno 12 May 2019 - 05:27 PM


Od prosle godine sam uzeo u Decathlonu Btwin brzinomer 

Који је то модел?


  • 0

cycling is life, that's why I pedal ...


#1076 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 13 May 2019 - 05:28 AM

https://www.decathlo...=8382194&c=GELB
  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#1077 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 May 2019 - 11:42 AM

Ovaj lepo izgleda samo što mi deluje skup za to što nudi. Ja čekam da neko nadmaši Sunding ili da oni izbace novi još bolji model i opet postave domaći zadatak ali to nikako da se dogodi. I dalje se prodaje onaj par godina stari model.


  • 0

#1078 Visal

Visal
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 190 posts

Postavljeno 13 May 2019 - 12:24 PM

Malopre mi se raspade ona velika pumpa iz Lidla sa akcije od pre mesec dana. Pukla rucica na 2 dela, bez ikakve najave. Sto je pukla nema veze, nego za malo da se unakazim na ostatke plastike na sipci. 

 

Kod njih mozes da vratis uz racun do 30 dana nakon kupovine. Ako je proslo i vise opet mozes da se pozoves na Zakon o zastiti potrosaca.

 

Sunding zicani za te pare radi vise nego lepo samo sto ima i on svojih mana. Nekad ne memorise maksimalnu brzinu dobro, verovatno ako je truckaviji put, a nisam ga testirao ni na kisi.


  • 0

#1079 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 May 2019 - 01:18 PM

Ma da, ali ja sam to prerastao pre 10ak god pa mi maksimalna nije više uopšte bitna :D to ni ne gledam, a nekad davno sam stalno pokušavao da nadmašim svoj rekord u sprintu :D

Bitno da je on savršeno tačan sa distancom i prosečnom, poklapa se uvek sa stravom u delić.


  • 1

#1080 Visal

Visal
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 190 posts

Postavljeno 13 May 2019 - 01:32 PM

Ne bunim se ako mi nekad pokaze da sam vozio 80 na sat, a ja mislio da nisam presao preko 30. :D Zicani sam i uzeo zbog prakticnosti a kad se doda nocno svetlo i dugme za daljinski ispadne savrsena spravica za mene. Telefon drzim u torbici na ramu ali izgleda da ne hvata dobro GPS signal odatle pa su mi te aplikacije beskorisne


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika