Jump to content


Fotografije

Kupovina Scout drumasa ili .... ?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
107 odgovora na ovu temu

#101 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 April 2016 - 05:05 PM

Da ne trazim sad post,sam si rekao da je test model Skauta bio utegnut i isao kao metak...to samo jedno govori: da serviseri iz venere nece da rade svoj posao,nego ga rade ofrlje ili nikako.. Ja da sam na tvom mestu ne bih menjao menjac,kasetu...sve to moze da se usteluje da radi,taj tourney,pritom je sedmofaz... Ono sto bih ja promenio odmah : pedale,neke kvalitetnije(ove ce ti obavezno proskripati) i kocnice,cele sa sve rucicama ( rece da pare nisu problem),nemoj da stedis na njima .. mozda i pogon,kod tih niskobudzetnih se brzo javlja luft,a ti si golem covek pa ga neces stedeti... Kasnije jedno po jedno,jaki tockovi,volana lula sticna,sediste... I narji najboljeg majstora u NS-u da ti odradi to,jer kod ovih ne vredi...
  • 2

#102 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 25 April 2016 - 05:07 PM

Ne bi trebalo da napuštaš forum zbog par pogrešno shvaćenih postova.
Mislim, imam i ja tu žicu da ponekad podjebavam ljude kad mi je malo dosadno... gledam da ne preteram, osim kad baš neko zasluži.
Podjebavaju i mene pa šta sad....
Vazno je da ne shvatiš celu priču suviše ozbiljno i lično.
Samo je trebalo da se predstavis prvo svima, kao sto je red na raznim forumima, da objasnis cime se bavis, da si sportista itd. da ljudi steknu siru sliku i drugacije bi te gledali od starta u to sam siguran.

I meni je delovalo blentavo tvoja izjava, vozim bajs 50kmh ali kupujem Scout.

Kao tebi na tvom gym forumu novajlija da kaze sledece: uzmem ja tako teg od 200kg cisto da vidim koliko to tesko izgleda podignem pet puta cisto da probam i svidelo mi se pa razmisljam da kupim sobno vratilo sto se kaci na štok od vrata koje mi preporucujete...

Predpostavljam da bi pola tvog foruma reklo:
Pa nabavi prvo blindirana vrata sa metalnim štokom za početak!

Onda baja okači slike, leđa k'o šifonjer ceo zivot radio zgibove na ljuljasci u parku i nema pojma sta je teretana.

Tako da pusti šta ko priča, svi mi pogrešimo u proceni ponekad...





Sent from my SM-G900F using Tapatalk
  • 1

#103 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 25 April 2016 - 05:14 PM

Peoblem je sto se taj scout (yugo) ne moze unaprediti. To ti je sto ti je. da moze se unaprediti ali je kostur truo. Ram ne valja. Dzaba ti kupujes tegove ako nemas sipku. Razumes sada? Sto se tice tvojih nogu i ostalo u tu materiju ne bih ulazio. Svako voli i radi sta voli, zeli ili misli da je dobro za njegovo zdravlje, raspolozenje itd. Ja licno ne volim teretanu niti takav vid rekreacije, treninga itd. 20god sam trenirao i takmicio se u judo-u i teretanu smo ulazili samo kada mora. Da ne ulazim u nepotrebnu raspravu o teretani i ostalom ja sam ti rekao gore sta i kako. Ti poslusaj ili ne, tvoj izbor. Ali kupovinom drugog menjaca nazad neces nista spektakularno dobiti.
  • 0

#104 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 25 April 2016 - 05:28 PM

Gorane mislim da te niko ovde nije zajebavao.Mislim da si kao i vecina bildera tast.Ne svidja ti se da cujes nesto sto ne zelis.Ja sam prvi reagovao kada si napisao da vozis 48km/h kao bez sale.Napisao si da vozis ne da ubrzas na 48km/h.Stalno pises nesto sto ponistava ono sto si prije pisao.Sada kazes pare nisu problem,a kada je trebalo kupiti Bakarin bicikl rekao si da su pare problem.Ako ti je bitna garancija,raspitaj se da li istu gubis ako budes mjenjao djelove po svojoj volji.
  • 0

#105 carobnica

carobnica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts

Postavljeno 25 April 2016 - 10:15 PM

Samo je trebalo da se predstavis prvo svima, kao sto je red na raznim forumima, da objasnis cime se bavis, da si sportista itd. da ljudi steknu siru sliku i drugacije bi te gledali od starta u to sam siguran.







Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Mozda nije losa tema "Kakav sam biciklista".


  • 0

#106 Shtrumf

Shtrumf
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 15 May 2016 - 03:04 PM

Izvinjavam se na upadu u samu temu, ali me zanima da li je ta merida koja se prodaje i dalje aktuelna? I ako jeste da li mogu da se vide slike iste.. unapred zahvalan..
  • 0

#107 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 15 May 2016 - 07:34 PM

Ako pitas za moju meridu, prodào sam je, ali vidim da je sada covek preprodaje po znatno vecoj ceni.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
  • 0

#108 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Postavljeno 23 June 2016 - 05:13 PM

Koja Merida ako može link Bakara, hvala ;)

Što Scout nema dobar AL ram. Jedino što je ceo bicikl skup za te pare, a ovaij beli scout sasvim pristojan ramić, samo da se st6avi druga vila!


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika