Jump to content


Fotografije

Hobi VaN BIciklizma


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
69 odgovora na ovu temu

#41 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14593 posts

Postavljeno 03 March 2017 - 04:25 PM

Nabavio sam tenk, samo da ga sastavim :)

 

tenk2.jpg


  • 0

#42 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 03 March 2017 - 06:22 PM

Na motorce il samo maketa?


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#43 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14593 posts

Postavljeno 03 March 2017 - 06:38 PM

Maketa, samo mi jos treba i motor da sastavljam...

 


  • 0

#44 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 03 March 2017 - 07:55 PM

Sta fali vidis da ga covek sklopio za 2:20


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#45 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14593 posts

Postavljeno 05 March 2017 - 04:45 PM

Evo gotovo, koliko je proslo vremena minut i trideset? Sva sreca pa imam monokl :)

 

tenk_cr.jpg


  • 0

#46 djuroslav

djuroslav
  • Members
  • PipPip
  • 52 posts
  • LocationУжице

Postavljeno 05 March 2017 - 05:10 PM

Ако не возим, онда брљам по акваријуму :)

 

 


  • 2

#47 Boris_volimCorbe

Boris_volimCorbe
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1395 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 March 2017 - 05:38 PM

Ja sam do pre godinu i po stalno nosio ranac sa sobom, sa poprilicno kila foto opreme. Cak i na posao, u prodavnicu itd. Uz sina, njegovu torbu sa stvarima, i par godina i njegova kolica, to je bilo poprilicno tereta ali su mi ramena izdrzala sve do eto skoro. Tada sam prakticno prestao i da slikam, osim kada negde putujem, jer aparat mnogo redje nosim sa sobom. Ostalo mi je i nekih 30-40 rolni filma, i u 35 i u srednjem formatu, ali ko zna kada cu to odraditi. Za sada to stoji u frizu, pored paprike.


  • 2

#48 MadScientist

MadScientist
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 405 posts

Postavljeno 09 March 2017 - 12:02 AM

Bavim se fotografisanjem, čitanjem knjiga, ornitologijom... a tu se uvek nešto i doda kao npr. što sam se počeo zanimati za vajarstvo :)


  • 0

#49 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14593 posts

Postavljeno 11 March 2017 - 09:12 PM

Evo ga i drugi. Ovo ko bonsai jesu minimalni ali opustajuce.

 

chi-ha mm.jpg


  • 0

#50 Danijel89

Danijel89
  • Members
  • PipPip
  • 60 posts
  • LocationSmederevo

Postavljeno 12 March 2017 - 12:40 AM

Metal detecting :-) srednjovekovna numizmatika i rim, svako ko je probao da radi sa detektorom zna koliko je to zanimljiv i uzbudljiv hobi, trazis jedno a nadjes drugo... :-)
  • 0

#51 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14593 posts

Postavljeno 25 March 2017 - 11:33 PM

Jedan general da komanduje tenkovima.

 

han01_reduced.jpg


  • 0

#52 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 30 March 2017 - 10:40 PM

Da ne otvaram temu samo zbog jednog pitanja... ipak je ovo sportski forum možda neko zna.

Ima li negde u BG košarkaških terena koji imaju podlogu od tartana a da je ulaz slobodan i besplatan (kao recimo đačko igralište u NS)?

 

Inače imam razno razne hobije ali biciklizam i basket su na prvom mestu, ostavih celu mladost na terenu i u sedlu :)


  • 0

#53 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 31 March 2017 - 12:24 AM

Da ne otvaram temu samo zbog jednog pitanja... ipak je ovo sportski forum možda neko zna.
Ima li negde u BG košarkaških terena koji imaju podlogu od tartana a da je ulaz slobodan i besplatan (kao recimo đačko igralište u NS)?

Inače imam razno razne hobije ali biciklizam i basket su na prvom mestu, ostavih celu mladost na terenu i u sedlu :)

Spanulis teren na keju, kad krenes od hotela Jugoslavija prema Uscu.
Nije tartan ali je neka specijalna, cini mi se plasticna podloga i profi kosevi. To je mislim izgradio i donirao Spanulis, zato se tako i zove.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
  • 0

#54 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14593 posts

Postavljeno 31 March 2017 - 01:33 AM

Da ne bi jos izvoljevao i providne table? U moje vreme smo bili sretni ako je obruc bio zasrafljen za tablu sa sva 4 srafa... A pre toga smo sekli dno onim sestougaonim plasticnim gajbicama za jogurt ili mleko koje je bilo pakovano u tetrapak oblika piramide, da bismo napravili "obruc" za kos... eeeejjjj.

 

jogurt-sfrj-foto-marina-lopicic-14358492


  • 0

#55 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 02 April 2017 - 07:10 PM

Za Spanoulis teren znam (inače on mi je jedan od omiljenih evropskih igrača :) ) ali to nije tartan nego neka plastika, i krš je. Pomera se u odnosu na betosku podlogu i ima još neke mane... :)

Ta plastična podloga ima prednost samo u tome što se brzo i lako postavlja i uklanja, zato se i koristi za recimo neke događaje kad treba postaviti negde neki privremeni teren i koševe. U Vršcu sam recimo bio na onoj olimpijadi studentskoj valjda, ista ta podloga je bila na trgu. Trebalo je da se prijavim za trojke da im objasnim hahah.

Nego nije da se ja žalim mnogo na podlogu, nego ovi moji saigrači koji imaju od 100-140 kg. I mnogo veći problem je ako je teren mali i nema dovoljno koševa, nama treba da uvek može da se nađe slobodan koš jer su oni loši i ne bi se mešali sa drugima već samo između sebe. I ja se među njima osećam kao lisica u kokošarniku pa ni ne igram glupo mi je, nego statiram i dodajem im.

 

Dušane ja sam celu mladost ostavio na terenu :) pravio sam i ja obruče, vario, farbao, skidao table konstrukcije i održavao jer niko drugi neće, igrao satima svaki dan na betonu i kolena su mi čitava, imao ogroman odraz, zakucavao sa 179 visine, trenirao čučnjeve, deadlift, pliometriju, imao tegove za noge za odraz, jedne kupio druge dobio na nagradnoj igri :) i dalje ovako propao lupam blokade igračima višim za glavu i po...

Kladim se da na ovom forumu nema zagriženijeg basketanera ;)

Ako neko igra možemo da se okupimo nekad i opikamo, ja sam za.


  • 0

#56 zdebeli

zdebeli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 616 posts
  • LocationBrdo

Postavljeno 03 April 2017 - 06:42 AM

@Gadjan

Košutnjak, unutar trim staze.


  • 1

#57 Machiavelli89

Machiavelli89
  • Members
  • PipPip
  • 31 posts
  • LocationSutomore

Postavljeno 03 April 2017 - 07:06 AM

Fotograf amater, biciklista rekreativac i udaram po gitari - znam 5-6 akorda.

Uglavnom kupio prije 2 godine prvi entry level DSLR i shvatio vremenom da je preskup hobi. Onda kupio drumski bajs entry level i vremenom shvatio da je preskup hobi jer bih i ja ultegru npr. :)
Od skupih hobija jos golf nijesam probao :)


  • 3

#58 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 April 2017 - 02:18 PM

Bio sam juče do Ade pa se popeo i do košutnjaka da vidim taj teren, ima samo jedan koš, drugi nedostaje a i tartan je oštećen. Čudno mi je da u BG nema neki pandan novosadskom đačkom igralištu sa nekoliko koševa i modernom podlogom. Nema veze, držaću se olimpa i ada huje.

 

Zaboravio sam prošli put da okačim sličicu za Dušana :) nisam ni ja odrasao pod staklenim tablama :) ali sad mi se može pa izvoljevam. Ako ništa, makar za trčanje ima tartan staza na olimpu i tašu.

Attached Thumbnails

  • Teren.jpg

  • 0

#59 TosaNS

TosaNS
  • Members
  • Pip
  • 25 posts

Postavljeno 17 April 2017 - 12:29 PM

Da li se to zove hobi ili kako god pasionirani sam igrač komp igara. Trenutno sa društvom igram battlefield 1, a inače volim i simulacije omiljena mi je war thunder i il2 clifs of dower ali I Elite dangerous space 🚀 sim.

Sent from mTalk
  • 0

#60 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14593 posts

Postavljeno 28 April 2017 - 05:59 PM

Jedan tobdzija a posto se top moze koristiti kao drzac za olovke nabavio sam jednu "Legendu o zmaju" sa sve kutijom i citatima iz Sun Tzu-ove knjige (valjda)

 

Artilleryman.jpg

 

olovka (link)


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika