Jump to content


Fotografije

STEFAN14 - Stefan Anđelković


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
35 odgovora na ovu temu

#1 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5457 posts

Postavljeno 27 May 2015 - 05:01 PM

u petak 22.05.2015 porucim od prodavca STEFAN14 soljice sa oglasa

(koji je u medjuvremenu oznacen kao prodat i obrisane su fotke)

pa posto kuriri ne primaju posiljke subotom javio mi se u ponedeljak da je poslao paketic

koji (ne znam kako) nije stigao u utorak vec tek danas, u sredu 27.05.2015

ali u paketicu umesto soljica stizu skrljane plasticne pedale sa slompljenim alu kavezom.

 

Na moju primedbu SMSom Stefan kaze slucajno poslat drugi paket, saljem o mom trosku, pozdrav.

 

Zatim se na berzi pojavljuje oglas OPREZ-PREVARA sa Stefanom u glavnoj ulozi

autora Gvozdena iz Smedereva koji je dobio kurblu umesto rucica

ali se njemu cak ni ne javlja na telefon.

 

Podaci posiljaoca na su:

Stefan Andjelkovic

Zelena Gora 10

36000 Kraljevo

062/8781440

 

a na oglasima je broj mobilnog

065/6020652


  • 0

#2 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 27 May 2015 - 05:10 PM

Drug moraces izgleda da prestanes da kupujes od kojekakvih likova na berzi, ovo ti je drugi put da si naseo za par meseci. Sve je vise ovakvih prevaranata kojima ni ocenjivanje nista ne bi moglo jer naprave par prodaja, napuste taj nalog otvore drugi pa sve ponovo... 


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#3 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 May 2015 - 05:45 PM

@IgorN Nije moglo da se otvori i proveri paket pre placanja kuriskoj sluzbi?
  • 0

#4 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 27 May 2015 - 06:52 PM

Otvaranje paketa je zakonom zabranjeno.


  • 0
.

#5 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 May 2015 - 07:09 PM

Otvaranje paketa je zakonom zabranjeno.


Svoj paket? Nemas pravo pregledas posiljku koju trebas da preuzmes i da platis? Ako je tako kao sto kazes onda je kupovina preko pouzeca besmislena,treba svi da se tresemo da ne dobijemo krompir ili kamen u paketu.. A ovo sto se desava je uzas,sve vise je prevaranata na berzi,iako sam na srecu do sada imao samo dobra iskustva sa prodavcima sa berze kad sam delove narucivao iskreno u poslednje vreme me je strah da porucim nesto...
  • 0

#6 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 27 May 2015 - 07:29 PM

 
 
 

IGOR I jos par ljudi sa foruma su mi u zadnjih par godina toliko puta izasli u susret da me je vec sramota.Oni kao takvi a i ja sam takav,ne ocekuju da se desavaju takva sranja ali na zalost se desavaju.Meni se desavalo vise puta ali su prodavci izlazili u susret i resavali problem.Zato sad uzimam samo od proverenih.


  • 0
puno znoja,malo krvi

#7 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 27 May 2015 - 07:49 PM

Po zakonu, paket koji nije preuzet je jos uvek u vlasnistvu posiljaoca, tako da ti dok ne platis ne smes da otvaras paket.


  • 0

#8 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 27 May 2015 - 08:03 PM

@alex Da, niko ne dozvoljava da otvoris paket pre nego ga platis i preuzmes. Ranije je moglo, barem AKS/BEX ali sada vise ne... Kupio sam i prodao do sada gomilu stvari preko CB i imao jedno lose iskustvo ali to je bilo davno. U skorije vreme je uglavnom bilo sve vise ili manje korektno. U svakom slucaju pamet u glavu ubuduce...
  • 0

#9 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 May 2015 - 08:11 PM

Uf,od sad samo od proverenih ljudi sa berze uzimam...ako treba platim malo vise,ali me ne boli glava posle..
  • 0

#10 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5457 posts

Postavljeno 27 May 2015 - 08:13 PM

Svoj paket? Nemas pravo pregledas posiljku koju trebas da preuzmes i da platis? Ako je tako kao sto kazes onda je kupovina preko pouzeca besmislena,treba svi da se tresemo da ne dobijemo krompir ili kamen u paketu.. A ovo sto se desava je uzas,sve vise je prevaranata na berzi,iako sam na srecu do sada imao samo dobra iskustva sa prodavcima sa berze kad sam delove narucivao iskreno u poslednje vreme me je strah da porucim nesto...

koliko znam smes da otvoris SVOJ paket, znaci kad platis i potpises da je paket stigao neostecen u transportu, e tek onda je tvoj. Ako postoji ostecenje na paketu  pre placanja i potpisivanja mozes da trazis da ga zajedno otvoris sa kurirom i da se uradi zapisnik ali je tu u pitanju ostecenje robe a ne sadrzaj paketa. A kad kurir ode otisla je i bilo kakva druga mogucnost.

 

Stoga je Stefan14 u spoljno kartonsko pakovanje ubacio jos jedno kartonsko pakovanje, tako da i kad bi otvorio spoljno (ko bojagi osteceno) pakovanje nasao bi jos jedno neprovidno i tvrdo pakovanje. Kako sad zapisnicki pravdati otvaranje i drugog pakovanja, msm nije ni AKS mutav? Kod mene su bile skrljane pedale, pa mozda i mogu da dobijem odstetu od AKS 180 dinara, koliko kostaju nove, a sta da navede kolega Gvozden posto je dobio kurblu. Nigde na paketu ne pise koji je deo za bicikl!?!!?


  • 1

#11 celicni

celicni
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 27 May 2015 - 08:36 PM

NAIME, PREVARANT U PITANJU. RADI SE O STEFANU ANĐELKOVIĆU, ZELENA GORA 10, KRALJEVO, BAR TAKO PIŠE NA DOSTAVNICI. NARUČIO SAM MENJAČE XT 3X9, A STIGLA MI KURBLA NO NAME... PLATIO PREKO 3000 DINARA. DA NE BISTE DOŠLI U OVU SITUACIJU, PAZITE OD KOGA KUPUJETE. ŽAO MI JE ŠTO SU SE OVAKVI PREVARANTI I OVDE POJAVILI. U NADI DA ĆETE OVO OBJAVITI I DRŽATI NEKO VREME VIDLJIVO, DA DRUGI NE BI DOŠLI U ZABLUDU. DO OVOG MOMENTA DVA KUPCA SU ME KONTAKTIRALA KOJI SU, POPUT MENE, PREVARENI OD STRANE ISTOG PRODAVCA. MENI SE NE JAVLJA CEO DAN NI NA JEDAN BROJ, A OVIM MOMCIMA SE JAVIO I REKAO DA JE GREŠKA U PITANJU I DA ĆE IM TO POSLATI SUTRA - ODNOSNO KUPUJE VREME DA BI MU BILE ISPLAĆENE PARE. AKO STE I VI ŽRTVA HITNO POŠALJITE E-MAIL AKS-U I TRAŽITE DA SE STORNIRA ISPLATA. MISLIM DA ĆE TO PRIHVATITI JER NAS IMA VIŠE.
ZA OVO ŠTO SAM NAPISAO ODGOVARAM IMENOM I PREZIMENOM!!!
 

  • 0

#12 Villain

Villain
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 455 posts
  • LocationSvuda tuda negde...

Postavljeno 27 May 2015 - 08:47 PM

Sramota i krajnji bezobrazluk. Nažalost ruke su ti svezane sa svake strane. Jedino ludačka mržnja, dug put i čekanje u mraku...

Postavlja se pitanje "zašto kupujete od neproverenih prodavaca?" Ma nema bre pravila. Ali....ali ali....kvalitetna roba, retka roba, ispod svake cene u super stanju, prodavac nepoznat ili sa malo iskustva....to su znaci za podozrenje....

Iskreno se nadam da nisi mnogo pukao.

Ocene su propratna stavka. Ako mi verujete, kada je recimo KupujemProdajem u pitanju, ja šaltam da vidim da li ima neko NE od ponuđenih opcija, iako je pozitiva u pitanju (ko zna tamošnji sistem ocenjivanja zna o čemu pišem). Da vidim spremnost prodavca na svaku situaciju.


  • 0

#13 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 May 2015 - 09:00 PM

@IgorN Nije moglo da se otvori i proveri paket pre placanja kuriskoj sluzbi?

Ja često šaljem i primam pakete (kupoprodaja preko limunda).. paket možeš otvoriti tek kad ga platiš i preuzmeš. Sve dotle on je u vlasništvu pošiljaoca.


  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#14 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5457 posts

Postavljeno 27 May 2015 - 09:11 PM

Sramota i krajnji bezobrazluk. Nažalost ruke su ti svezane sa svake strane. Jedino ludačka mržnja, dug put i čekanje u mraku...

Postavlja se pitanje "zašto kupujete od neproverenih prodavaca?" Ma nema bre pravila. Ali....ali ali....kvalitetna roba, retka roba, ispod svake cene u super stanju, prodavac nepoznat ili sa malo iskustva....to su znaci za podozrenje....

Iskreno se nadam da nisi mnogo pukao.

Ocene su propratna stavka. Ako mi verujete, kada je recimo KupujemProdajem u pitanju, ja šaltam da vidim da li ima neko NE od ponuđenih opcija, iako je pozitiva u pitanju (ko zna tamošnji sistem ocenjivanja zna o čemu pišem). Da vidim spremnost prodavca na svaku situaciju.

jeste bezobrazluk i sramota, njegovi, ali...nisu mi vezane ruke, daleko od toga, pu-pu, ne daj Boze.

Nema ni truncice mrznje, samo ljubav. Bogatiji sam za jos jedno iskustvo :) I dalje mislim da: kako sejes tako i zanjes, sve to dodje na svoje.

Ko zna o koga sam se ja (mozda i namerno) ogresio pa sad ispastam :( Carma is a bitch!!!

 

Eh, sad, sto se ovog tice....kvalitetna jeste roba ali nije bas bilo ispod svake cene, jedino sto je ovaj put presudilo je boja :)

Msm da je podozrenje ruzna rec, moj izbor bi bio "oprez" koji je meni i kolegama ocigledno nedostajao ovaj put.

 

Ocene su dobar pokazatelj ali ni one nisu savrsen metod, samo najbolji (uskoro) trenutno dostupan.


  • 0

#15 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 28 May 2015 - 12:16 AM

Drugar pre par dana narucio XT 770 siftere od doticnog,stigla stara lula,tako da treba paziti


  • 0

#16 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5457 posts

Postavljeno 28 May 2015 - 12:28 AM

Drugar pre par dana narucio XT 770 siftere od doticnog,stigla stara lula,tako da treba paziti

sad mi kazes, bolje mi posalji tu WC Rebu :)


  • 0

#17 Villain

Villain
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 455 posts
  • LocationSvuda tuda negde...

Postavljeno 28 May 2015 - 09:10 AM

ali...nisu mi vezane ruke, daleko od toga, pu-pu, ne daj Boze.

(s) nažalost jesu jer teško šta možeš da uradiš....ali kao što reče bogatiji si za jedno iskustvo. A šta si zgrešio, to je već filozofsko pitanje i mnogo brojčano stanje pitanja :D

Nema ni truncice mrznje, samo ljubav. Bogatiji sam za jos jedno iskustvo :) I dalje mislim da: kako sejes tako i zanjes, sve to dodje na svoje.

Tako je....samo pozitivno i pamet u glavu.

 

Msm da je podozrenje ruzna rec, moj izbor bi bio "oprez" koji je meni i kolegama ocigledno nedostajao ovaj put.

Ne da je ruzna ili pogrešna, nego je ultimativna reč u ovakvim situacijama. Oprez ti ovde ne pomaže, jer si spustio gard i popio K.O, ali podozrenje (sumnjičavost) itekako. Jer kada sumnjaš, kolebaš se i teško prevagneš na pogrešnu stranu, ostaje ti sigurica.

Da, za neke stvari je strpljenje jako bitno, kapiram te donekle...boja...eto začkuljice.

 

Ocene su dobar pokazatelj ali ni one nisu savrsen metod, samo najbolji (uskoro) trenutno dostupan.

Da, za sada deluju najpouzdanije.


  • 0

#18 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 29 May 2015 - 12:18 AM

pa nemam adresu da posaljem :D pa da si pitao rekao bi,mada zamalo I ja da se upecam za te XT siftere


  • 0

#19 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 30 May 2015 - 07:50 PM

Pridruzujem se prevarenima , shifteri i zadnji menjac 5850din a stigle skrljane pedale ....put pod noge , za Kraljevo , ici cu biciklom 200km i naplatiti stetu , uredno prijavljeno Policiji .


  • 0

#20 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 30 May 2015 - 07:50 PM

pogledajte , stavio sam ga u oglase ...


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika