Jump to content


Fotografije

Gde voziti MTB offroad po Beogradu i okolini?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
12 odgovora na ovu temu

#1 SnowBeliever

SnowBeliever
  • Members
  • PipPip
  • 46 posts

Postavljeno 13 May 2015 - 01:49 PM

Elem, ako se nevaram pretrazio sam pidobro forum i nisam nasao slicnu temu, pa cak ni google nije bio od pomoci... A mislim da ce tema jako biti interesantna... Gde bi mogao da se vozi bajs off u i oko beograda... Da ne ispadne da nedam neki doprinos za pocetak, mada iskreno mislim da znate za tu stazu, znaci na adi ali skroz tamo iza ka savi, kod solavica, ima jako interesantna stazica, uska koja dobrim delom ide kroz sumicu, a moze se ici i pescanim putem koji je malo dalji od save...najinteresantniji deo mi je bio, pigledajte na slici ovaj krajnje levo, koji se vraca ka uzem krugu na adi, tu sam se malo zagubio, ali ta krajnja staza je odlicna, onako krivudavo takodje kroz sumicu... Jednom moram da vidim kako izglesa taj dalji put ka makisu...ovaj ili sledeci vikend cu ici ka ostruznici i jakovu, oa cu da isptam sta tamo ina off...ajde javljajte za vase stekove... Evo prilazem i sliku, crvenom bojom sam zaokruzio taj off deo...uploadfromtaptalk1431524933834.jpg
  • 0

#2 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14611 posts

Postavljeno 13 May 2015 - 04:10 PM

Kosutnjak.


  • 0

#3 zdebeli

zdebeli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 616 posts
  • LocationBrdo

Postavljeno 13 May 2015 - 06:44 PM

Kušutnjak ima dosta staza, ali nemam baš kako da ti pokažem na mapi pošto ništa od toga nije ucrtano. Ima u ovoj temi objašnjeno gde su neke staze  http://skr.rs/ROh

Možeš da odeš do Košutnjaka pa da sam istražuješ, a možeš i da mi pošalješ ovde PP pa da ti uživo pokažem neke staze, pošto ja manje-više samo tamo vozim.


  • 0

#4 tragac

tragac
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 06 June 2015 - 11:48 AM

Miljakovačka šuma nije loša, mada staze nisu baš dugačke. Košutnjak je izgleda najbolji, dobri su i Jajinci, tj šuma iznad spomenika.


  • 0

#5 chunga

chunga
  • Members
  • PipPipPip
  • 116 posts

Postavljeno 09 June 2015 - 07:54 AM

Moze i Banjicka suma da posluzi za off road, ima jedan spust oko 2km nije los. :)


  • 0

#6 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1883 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 June 2015 - 10:45 PM

Да ли мислиш на DH вожњу или било какав offroad? Ако је само offroad, имаш скоро где год хоћеш, а најочигледнији избор су насипи. Рецимо, насип од Панчевачког моста до Панчева (скоро), па Савски насип, од Остружничког моста можеш да стигнеш све до Бољеваца, па и да наставиш даље, до Купинова, односно Обедске баре. Ја сам и од Уба до Дражевца возио један врло занимљив део ван асфалта. До Авале увек идем утабаном стазом од Кијева до Ресника. А имаш насип и на Ади, па насип у Обреновцу (Забран), итд, итд. Све наведено можеш да видиш и као снимак на мом ЈуТјуб каналу, ако те не мрзи. Па видиш тачно и где се налазе.


  • 0

#7 SnowBeliever

SnowBeliever
  • Members
  • PipPip
  • 46 posts

Postavljeno 10 June 2015 - 10:53 PM

Da mislio vise na klasican off nego na dh
  • 0

#8 SnowBeliever

SnowBeliever
  • Members
  • PipPip
  • 46 posts

Postavljeno 14 June 2015 - 01:36 AM

U danas sam vozio na Adi na Trim Stazi, nisam imao pojma kako dobrih staza ima, toliko sam se naprimao, da sam jedno sat vremena samo tu ispitivao staze. A ima ih podosta, neke su toliko uske da se jedva provkacite izmedju granja, ma malo je reci odusevljen, evo jedne fotke, sledeci put pravim i neki klip..uploadfromtaptalk1434245781155.jpg
  • 0

#9 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14611 posts

Postavljeno 14 June 2015 - 06:41 AM

Cini mi se da nije dozvoljeno voziti bicikl po trim stazi pogotovo ako postoji izgradjena biciklisticka staza u blizini.


  • 0

#10 SnowBeliever

SnowBeliever
  • Members
  • PipPip
  • 46 posts

Postavljeno 14 June 2015 - 07:17 AM

Pa neznam...ali nisam bio jedini...i svakpm slucaju odlicno je
  • 0

#11 PetarF

PetarF
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 18 July 2016 - 03:51 PM

Kupio sam Capriolo Monitor pre 2 dana i zelim da ga isprobam negde,da li ima neka staza u blizini Panceva???


  • 1

#12 Serbian_SPIRIT

Serbian_SPIRIT
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1078 posts
  • LocationMeckenheim

Postavljeno 19 July 2016 - 04:55 AM

https://youtu.be/AVeWYT0CmCs

https://youtu.be/S_VnyQAIwt8

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
  • 0

And now something completely different
 

https://www.youtube....d8weJKBVCnAPfgx


#13 risticsinisa80

risticsinisa80
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 02 May 2017 - 08:20 AM

probaj u belegiskoj sumi...20 km od beograda....lep teren za xc...


  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika