Jump to content


Fotografije

Brevet 300k 09.05.2015


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
24 odgovora na ovu temu

#21 folcika

folcika
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 12 May 2015 - 07:23 AM

Video dobar deo ucesnika u Omoljici,stojao pored picerije i neki samo prosli a neki se malo odmarali u onom krugu u centru Sela,kao teatar deo. Svaka cast zaista svima,i mogu reci da sijate bas bas,kada ste se pojavili niko nije mogao da pogodi sta se priblizava centru sela iz mraka. :) 


  • 0

#22 laci86

laci86
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 229 posts
  • LocationKovin

Postavljeno 12 May 2015 - 08:00 AM

Po mom mišljenju idealan brevet, vreme fenomenalno, vetra do Smedereva jako malo, dobar tempo!
A bogami i rezultat dobar, kao i prosek (11:45minuta, prosek 29,8 km/h)

Pozdrav za sve učesnike, i čestitke svima koji su završili

Skidam kapu, vreme i prosek su odlični!
Pohvale profesoru sa mašinca (ne znam ime) koji je sa 193cm bio na čelu drumaša i probijao vetar. Kao što drug reče, nikada ne videh višeg i bržeg biciklistu. :)
Moje vreme je 14h i prosek 27.3, mada je moglo i bolje da nismo poleteli za drumašima u startu i sagoreli do Topole sa prosekom 32. :)


  • 0

#23 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 May 2015 - 09:08 AM

@Gadjan

Jel si učestvovao, kako je bilo?


Jesam, javio mi Igor u zadnji čas (petak popodne) da je našao moj mail u spam folderu, neko sa foruma mu je dojavio da ima prijava bez odgovora.
Pa sam se onda na frku pakovao i pripremao bicikl jer sam bio to već otpisao, stigoh čak i da odspavam dva sata #-o
Završio sam ali jedva, raspadoh se komplet i noge i guzica i ruke i tabani od tvrde spd obuće... još se nisam oporavio.
Da nije bilo momaka iz čini mi se Palanke (Bane i Milisav) ne verujem da bih izgurao. Inače čak nisam bio jedini sa čeličnim tenkom :). Najteže mi je palo srednjih 100km, najtopliji deo dana gde je bilo dosta uspona. Kacigu ne nosim a kapu sam u frci zaboravio. Od Topole do Smedereva sam bio sa tim momcima a onda smo se priključili manjoj grupici sa Ciklosveta što mi je isto dosta značilo, ko zna kad bih sam prešao tih poslednjih 70km onako raspadnut, mada tu deonicu sam se mnogo bolje osećao kad je zašlo sunce i prošla vrućina.
Prvi deo do Topole sam isto bio u toj većoj i bržoj grupi pa sam se i umorio malo više nego što je trebalo ali nije strašno s obzirom na uštedu vremena. Jedino što sam ostao bez vode poslednjih 10ak km, sve očekivao staće se bar u Mladenovcu na minut-dva ali svi projuriše :) a ja ako stanem više ne stignem nikog ima sam da vrtim svih 300. Posle su nam pobegli jer smo krenuli malo ranije i promašili (izlaz za Kragujevac) pa dok smo se vratili taj 1km uzbrdo svi odoše.
Inače stigosmo iza ponoći. Ne verujem da je bilo još nekog iza nas, nisam siguran. Čuo sam da je bila manja grupica koja je jako omašila isto tamo ka Kragujevcu, stotinak km viška, ne znam jesu li uspeli da završe.
  • 0

#24 damir78

damir78
  • Members
  • PipPipPip
  • 156 posts

Postavljeno 12 May 2015 - 09:50 AM

Sad baš pročitah, kako sam i rekao da ne nosim spoljašnju gumu.

 

A drugaru koji je bio samnom nakon Svilajnca na jednom jačem kočenju pukne spoljna guma. Napatio se čovek, 3 rezervne je promenio, uglavljivao kartone, i sve ostalo što nam je padalo na pamet, ali jednostavno, ništa nije držalo po onako lošem asfaltu. Imali smo ogromnu sreću što smo u Petrovcu na Mlavi, naišli na prodvnicu bicikli i rezernvih delova doduše zatvorenu, ali srećom našli smo broj telefona ljubazne vlasnice, koja nam je otvorila radnju i prodala spoljašnju gumu i nekoliko rezervnih unutrašnjuh koje smo uzeli za svaki slučaj. Na tim zadržavanjima smo izgubili više od sat vremena. Srećom, posle nas je baš išlo pa smo uspeli da ispunimo cilj - završiti pre mraka. Samo, moram reći da nam je to bila i jedina pauza.


  • 0

#25 Boki81

Boki81
  • Members
  • PipPipPip
  • 143 posts

Postavljeno 03 July 2015 - 08:33 AM

Zdravo svima.
Evo da i ja prenesem svoje utiske sa breveta 300km.
U subotu odvezoh svoji prvi brevet i odmah na 300k. Nisam mogao dočekati onaj od 200 krajem avgusta. Već odavno sam imao želju da probam taj vid vožnje.
Sve je prošlo dobro i uspješno i nadasve jedno lijepo iskustvo i ispitivanje sopstvenih granica najviše psihičkih. Prije toga najviše što sam vozio je 135 km u jednom danu.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika