Jump to content


Fotografije

Bogibasket iz Kraljeva - negativna ocena

Bogi B. (bogibasket)

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
29 odgovora na ovu temu

#21 NikolaMrka

NikolaMrka
  • Members
  • PipPip
  • 61 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 01 March 2017 - 03:13 PM

Koliko je ovde potrebno pisati i davati negativnih ocena da bi administartor reagovao i banovao nekog člana? Mislim da nema ni jedan jedini pozitivan komentar prodavca pod imenom bogibasket, a njegovi oglasi i dalje uredno stoje. Najlakše je staviti nekoga na "crnu listu", tako da se oglasi ne pojavljuju, ali to rade samo stariji članovi ovog foruma. Šta je sa novim članovima? Siguran sam da većina njih pre kupovine ne pročita forum i ne obaveste se o prethodnim iskustvima sa dotičnim gospodinom. I bivaju prevareni.


  • 2

#22 lucky_13

lucky_13
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 342 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 01 March 2017 - 05:26 PM

Ako ga banuju, on otvori novi nalog i opet ce bar nekoliko ljudi da bude osteceno dok se ne provali o kome se radi.

Ovako, ima tema o njemu. Ko cita sanznace a ko ne cita i ne pita, sam je kriv.


  • 1

#23 Cax

Cax
  • Members
  • Pip
  • 10 posts

Postavljeno 07 March 2017 - 01:55 AM

Zar je moguce da se i ovo radi ?

Koliko znam tockovi Easton EA 90XC imaju po 24 zice i to straightpull (prave). Dok ove iz oglasa imaju 32 obicne zakrivljene zice !!


http://www.2bike.rs/...xc#.WL4Q_XPTXqA

Attached Thumbnails

  • FB_IMG_1488851058918.jpg
  • FB_IMG_1488851061770.jpg

  • 3

#24 Sapsan

Sapsan
  • Members
  • PipPip
  • 69 posts

Postavljeno 07 March 2017 - 03:54 PM

E svasta sta sve ljudi nece raditi zbog novca . n2:smiley-think005


  • 0

#25 bergkamp

bergkamp
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 24 May 2017 - 12:30 AM

Ja sam kupio od Bogija pedale m324 i sve je kao sto je i rekao i naveo u oglasu. Lako i brzo smo se dogovorili,stigle pedale kao nove pre mesec dana i vec sam presao oko 400km i sasvim sam zadovoljan. Necu da kazem da iko laze ali eto ja sam valjda imao srecu jer sam prosao ok i Bogija mogu da preporucim za saradnju.
  • 0

#26 vladimirvuk

vladimirvuk
  • Members
  • PipPipPip
  • 99 posts

Postavljeno 31 July 2018 - 10:36 PM

Neko je prevarant zbog jednog mušterije kojeg je prevario, a ne zbog onih 99 koje nije. Samo vidim o čoveku čitav tom napisan. A tek što nije napisano to može tri toma da bude


  • 0

#27 NikolaMrka

NikolaMrka
  • Members
  • PipPip
  • 61 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 01 August 2018 - 12:27 PM

Neko je prevarant zbog jednog mušterije kojeg je prevario, a ne zbog onih 99 koje nije. Samo vidim o čoveku čitav tom napisan. A tek što nije napisano to može tri toma da bude

 

Nekoliko puta čitam ovo i ne mogu da poverujem. Može on i milion puta da bude pošten. Ta jedna prevara mu je zauvek ukaljala obraz. Ako je pošten, zašto je i taj jedan put prevario nekoga?


  • 2

#28 Planincic

Planincic
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 11 January 2019 - 07:04 PM

Prodavac Bogi B. (bogibasket) je krajnje nepristojan, neljubazan i neprofesionalan prodavac. Na ovakav slucaj nisam naisao za 10 godina trgovanja preko interneta. Na pitanja odgovara sa pola reci, svadja se sa kupcem, nece da salje slike, odustaje od slanja narucene robe. Moram da dodam i veoma nevaspitan. Ovo je javni prostor. Ljudi se zaborave....

Ne odgovara na poruku, odbija da razgovara i iako sam rekao da cu da kupim predmet odustao je bez objasnjenja (valjda ga pogodilo sto sam ga pitao da spusti cenu). Stice se utisak da misli da mu se tako ''moze''. Vidim na forumima da ga mnogi optuzuju i da je prevarant. Istina, to ne znam ali drago mi je sto nisam bio u prilici da sazam. Sve u svemu prodavac - Bogi B. (bogibasket) za obilazenje u siokom luku.

 

Evo prepiske sa prodavcem. Nekoliko sati nakon toga sam ga zvao i rekao mi je da nece da mi prodaje nista. Ja sam ipak ozbiljan covek. Ne dozvoljavam ovakvo ponasanje.

 

 

Attached Thumbnails

  • 1.jpg

  • 0

#29 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 January 2019 - 12:27 PM

Da ne bude da branim prodavca, znam da ima negativnih komentara. Ali.. napisao ti je da je roba u ispravnom stanju i da je cena fiksna. Ako nije naveo da on plaća dostavu ista pada na teret kupca. 

Realno, ako ti predmet odgovara zašto sitničariti za 200 dinara, sitna je to para. Ili kupuj ili nemoj kupiti. On prodaje robu, kupac je kupuje. Njegovo pravo je da odvali cenu koliko misli da vredi.. da li će to prodati to je njegova stvar. Ako je sve lepo napisano onda je OK. Ako je opis artikla škrt i nedovoljan jednostavno zaobidji oglas i traži dalje. 

Jednostavno pročitaš opis, pogledaš slike, pozoveš i pitaš šta te zanima. Ako ti da konkretan odgovor Ok, ako mrsi muda i ako treba da mu čupaš reči iz usta zaboraviš na taj oglas i tražiš dalje.

Možda ovo zvuči malo grubo za tebe ali nekako je tako najrealnije. 


  • 7
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#30 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 posts

Postavljeno 12 January 2019 - 03:19 PM

U ovom slucaju prodavac nikoga nije prevario.
Mene neko da pita, na vec formiranu fiksnu cenu, isto bih postupio(Odustao od prodaje)
Mada sa druge strane, nisi ga ni ti bas uvredio sa tvojim pitanjem nize cene..
  • 3




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika