Jump to content


Photo

Bogibasket


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 stgeorge

stgeorge
  • Members No Voting
  • PipPip
  • 33 posts

Posted 26 February 2015 - 10:22 AM

Cudi me da nema tema o bogiju ili ljubanu,ajde da damo coveku sansu za pohvale,svojevremeno je kupac postavio oglas da je bogi slikao jedno cakum pakum a poslao urnisano,jos je i pretio i psovao, pa da cujemo sta veli auditorijum,to jes vidimo


  • 1

#2 vladags

vladags
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 351 posts

Posted 26 February 2015 - 11:11 AM

Imate li vi iskustva satim prodavcem?

Šta Vi imate da kažete na sve to?

 

Zašto tražite mišljenje o nečemu što nema veze sa vama? Ili bar niste naveli da ima veze sa vama...

 

Klasično trolvanje I botovanje po forumu (kako to modern sad zvuči)...

 

Takodje bih molio administraciju da povede računa o tome da neki ljudi namerno otvaraju teme, koje su sklone provokaciji...


  • -1

#3 stgeorge

stgeorge
  • Members No Voting
  • PipPip
  • 33 posts

Posted 26 February 2015 - 11:17 AM

au sta naprica covek jednu temu otvorih,toliko sam se naslusao o pomenutom kako mogu da dam misljenje neprovereno ako nisam trgovao s njim?


  • 1

#4 leopoldbloom

leopoldbloom
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 351 posts

Posted 26 February 2015 - 12:19 PM

Hehe, otvaraš NOVU temu a nemaš nikakvog LIČNOG iskustva u trgovini sa pomenutim. Malo čudno, n est-ce pas?

 

Inače, o Bogiju je pričano ovde iha, ali su to činili oni koju su trgovali sa njim, a ne oni koji su eto nešto načuli tamo negde. Svako ko je savladao azbuku može da pronađe te postove i o svemu se obavesti.

 

Btw, primetno je da su se poslednjih nedelja na ovom sajtu pojavili mnogi pravednici koji bi da nas, neuke i naivne, upozore na mračne sile oličene u nepoštenim trgovcima. Zanimljiv trend, no pitam se pitam, šta se iza ovoga zapravo krije.

 

Nema ljutnje kolega, ali tek da znaš nismo mala deca i znamo podosta i o Bogiju i o nekim drugima. Lepo ga filtriraš i ne vidiš njegovu ponudu. Jednostavno i ne zahteva spamovanje foruma.


  • 4

#5 stgeorge

stgeorge
  • Members No Voting
  • PipPip
  • 33 posts

Posted 26 February 2015 - 12:27 PM

sta sad treba da se nadovezujemo i ispravljamo,kao izmedju redova citamo,to je korisnik koji ima najvise robe sto u vlasnistvu sto po narudzbini iz kine,cak je i to tema o kojoj mogu nasiroko pisati,nisam zeleo da ide u ovom pravcu ali posto je neminovno ajde da nastavimo,nisam video temu i objasni mi sta se krije iza ovoga?sta se svi nesto pozivate na spam foruma koji jedva da je posecen,pa bi kao nekim objektivnim stavom da umesate prste svuda ne kapiram


  • 0

#6 leopoldbloom

leopoldbloom
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 351 posts

Posted 26 February 2015 - 12:44 PM

Spamuješ forum, jer imaš pretraživač gore, lepo ukucaš termin i pronađeš šta te zanima o pomenutom prodavcu. U oglasima uključiš filter i kraj, nema oglasa.

 

Nikakvo lično iskustvo nemaš u trgovini sa pomenutim, ali bi kao nešto da upozoravaš i isteruješ nekakvu pravdu. 

 

Dalje nemam šta da ti objašnjavam i trošim svoje vreme.


  • 1

#7 stgeorge

stgeorge
  • Members No Voting
  • PipPip
  • 33 posts

Posted 26 February 2015 - 12:50 PM

ako je otvorena dupla tema nikakav problem nece biti da se obrise ili spoji,zasto ti pravis od mene loseg bauka koji zamisli napravi toliku pometnju,spam foruma je mizerna rec u odnosu na stetu koja je mnogima ucinjena,i da ti dam dokaz moj ili mog poznanika,opet bi drvio i rekao da je izmisljeno,iz tebi poznatih razloga brani koga hoces nemoj na te jeftine fore da skreces temu sa sustine,pravda ce biti isterana a ti se zapitaj o svom profilu kome smetaju isterivaci pravde,hocu kusur necu zvaku,hvala lepo


  • -2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users