Jump to content


Fotografije

Zanimljiva ali neverovatna fudbalska prica

kopacke fudbal

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
Nema odgovora na ovu temu

#1 samo_fudbal

samo_fudbal
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 12 January 2015 - 03:12 PM

Pre nekoliko godina sam bio na jednoj prijateljskoj utakmici  u Bg-u.Pored mene je sedeo jedan gospodin koji je licio na Prosineckog.Igrali su juniori 2 poznata kluba, kojima sa razlogom ne bih spominjao ime.

 

Iako je bila prijateljska utakmica, igra je bila bas  "zategnuta", 0-0 rezultat sve vreme.Ostalo je mozda jos nekih 10-ak minuta do kraja.Junior iz jedne od ekipa je  bas u tim najbitnijim minutima(kad su obe ekipe cuvale svoj sesnaesterac kao lavica mladunce) slucajno postigao autogol...Nije hteo decko,ali desava se bas tada u trenucima napetosti.Trener njegovog tima je povikao: "pa ti mali nisi normalan, pa prebicu te kao macku, na noge neces moci da stanes, ni fudbal neces igrati vise!".Onda je pozvao tog decka i udario mu samar, i to malo jaci samar, i viknuo: "vracaj se na teren"! 

Veliki procenat ljudi sa tribina je ovo video i uglavnom su bili u fazonu(na strani trenera): "I treba da ga udaris, pred kraj dade autogol"!Gospodin kog sam spomenuo na pocetku je gledao ovo negodojuci i rekao tiho:"ima i drugih nacina da se kazni igrac..." Taj decko je pogledao svog tenera pravo u oci i rekao: "vraticu se samo zbog ostalih igraca, a ti ces me zapamtiti za ceo zivot ako 
postignem gol." Loptu sa centra izvodi tim koji gubi sa 1:0 i vracaju nazad.Protivnicki igraci krecu u napad i pritiskaju ove sto gube.Loptu nekako izbise dalje od 16 metara i ona dodje pravo do onog malog.Sa nekih 30 m od svog gola, decko krece ka polovini terena.Nikom ne  da loptu, ali je i ne izgubi.Dok sam trepnuo, mali se nasao na protivnickoj polovini.Prodje 1 igraca, drugog, i jos dvojicu.Decko ide 1 na 1 sa golmanom.Svi na tribinama skacu i u isti glas: "Mali, mali"!!!Mali je lobovao golmana, pretrcao ga i pred praznim golom je udario loptu iz sve snage "da pocepa mrezu".Zatim uzima tu loptu, ide do klupe gde je bio njegov trener, na 2 m se zaustavlja pred njim 
i napuca coveka loptom u glavu.Culo se samo ovo: "rekao sam ti da ces me zapamtiti".Okrenuo se i napustio teren.Onaj covek sto je sedeo pored mene je ustao, krenuo ka tom decku i rekao: "mali, legendo", otvorio torbu i izvadio ovakve kopacke i poklonio mu.Svi su gledali sa tribina i vise niko nije bio na strani onog trenera koji mu je udario samar, vec se cuo gromoglasan aplauz i skandiranje: "Bravo mali, bravo mali"!
 

  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika