Jump to content


Fotografije

"first cyclist accomodation on eurovelo 6 in Serbia."


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
8 odgovora na ovu temu

#1 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1500 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 19 September 2014 - 08:25 AM

Manifestacija se odrzava kod dunavskog plicaka blizu kovina. Da li ide neko mozda? Ja cu najverovatnije otici za sledeci vikend subota nedelja. Ako nekome treba drustvo za voznju a krece iz banata tu smo. Nas 3-4 krece u subotu biciklima.
  • 0

#2 folcika

folcika
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 19 September 2014 - 09:49 AM

Moze nesto malo opsirnije nisam cuo za neko odrzavanje manifestacije,a od mene je 25km... :) 


  • 0

#3 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1500 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 19 September 2014 - 10:05 AM

Ne znam detalje mene drugar zvao kaze idemo ja reko idemo nisam puno pitao :). Aj javljam danas malo vise detalja. Znam jos da je prenociste sa klopom 15e
  • 0

#4 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1500 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 19 September 2014 - 04:01 PM

He he ja se ispalio :). Nije to manifestacija nego neka nasa drugarica je otvorila hostel na toj dunavskoj ruti za bicikliste pa nas je pozvala da vidimo kako je. A mene kada je drugar zvao da se vozimo samo sam gledao u kalendar da li mogu da uskladim sa poslom, posto mi nije bitno gde i zasto idemo:D. I odmah sam postavio ovde. Sve jedno folcika ako si za neku voznju za vikend mi dolazimo pa se mozemo izorganizovati nesto.
  • 0

#5 folcika

folcika
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 19 September 2014 - 04:36 PM

Naravno da jesam,samo javite dan bar ranije i eto i mene. Sutra se vozi Pancevo-Novi Sad ,godisnja organizacija tako da od sledeceg vikenda free kad god.... Ako moze na pm bar link mesta,da vidm bar kako izgleda...


  • 0

#6 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1500 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 19 September 2014 - 06:28 PM

U toku nedelje drugar ce naprqviti trek pa cu ti ga poslati
  • 0

#7 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1500 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 23 September 2014 - 10:14 AM

Ovo je trek kojim cemo ici.
Idemo bas opustenu varijantu i zato traje dva dana da bi spavali u hostelu da vidimo kako je. Najverovatnije cemo i tamo uvece raspaliti rostilj.
Ovo je trek za prvi dan
http://www.strava.com/routes/984130
Ovo je trek za srugi dan
http://www.strava.com/routes/984125

mogu ti poslati na pm moj br telefona ako hoces pa da se izdogovaramo da li bi nas cekao tamo ili mozda bi odvozao neki deo sa nama. Naravno i svi drugi clanovi foruma su pozvani na voznju ako zele da se pridruze
  • 0

#8 folcika

folcika
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 23 September 2014 - 11:44 AM

Ok posalji mi br,mozda nekad svratim u Vrsac i ovako. A za voznju ce se dog tacno,kada bi vi isli i gde bi se sreli jer ja sam iz Omoljice od kovina mozda 20 i neki km tako da bi ja krenuo mozda kada i vi i vozio ka vama pa gde se sretnemo onda zajedno nazad sa vama... Sve zavisi koje je vreme u pitanju,zbog posla i organizacije...
  • 0

#9 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1500 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 23 September 2014 - 04:01 PM

Poslao sam ti pm
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika