Jump to content


Fotografije

Cikloberza okupljanje


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
61 odgovora na ovu temu

#41 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 30 June 2008 - 10:37 PM

Pre svega veliki pozdrav svima od nove clanice :oops:
Ja sam u dilemi dali da krenem sa vama na babin zub.Spust mi je ok,ali uspon... :cry:
Naravno ako nije problem da devojka krene sa vama??

Dobrodosla na forum!Naravno da nece biti problema da podjes sa nama,sto se mene tice mozes da povedes i jos neku drugaricu. =D>
Nemas potrebe da brines za uspon,ako vozis MTB bez problema ces izaci,samo polako i opusteno.Bices obavestena detaljnije o planu i vikendu za koji se sve planira kao i o drugim detaljima...
pozdrav..
  • 0
Passo di Gavia

#42 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 01 July 2008 - 05:39 AM

Ne bi bilo loše da zainteresovani navedu termine kad su slobodni; ja verovatno tek od avgusta.
  • 0

#43 Ana18

Ana18
  • Members
  • 3 posts
  • LocationZajecar

Postavljeno 01 July 2008 - 07:12 AM

Ex,Durango pa ti bi odmah i drugarice [-X
Salim se,nas tri cesto vozimo do Banje,ali one nisu zainteresovane za tako dugu voznju.
Iskreno i ja se dvoumim :roll:
  • 0
Ana-Model

#44 Aki

Aki
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts
  • LocationNovi Beograd/Dorćol

Postavljeno 01 July 2008 - 08:50 AM

@mixitron
dobar predlog jako....s tim da bih bilo dobro i da napisemo i iz kog smo grada, pa da mozemo da se lakse organizujemo..
pa da pocnemo.. :)

Slobodan: Druga nedelja Avgusta.
Mesto: Beograd.

ps. nemam ama bas nikakav prevoz... #-o
  • 0
Doći ću ti u snovima
da ti ukradem poljupce
neka vrijeme samo leti
jos uvijek volim te...


http://www.juraifilm.com/

#45 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 01 July 2008 - 09:42 AM

Ex,Durango pa ti bi odmah i drugarice [-X
Salim se,nas tri cesto vozimo do Banje,ali one nisu zainteresovane za tako dugu voznju.
Iskreno i ja se dvoumim :roll:

Eh Ana,ja mislio da vam dam par biciklistickih saveta o voznji a ti tako.... #-o
Salu na stranu,ozblijna je to distanca od oko 100 km.Ako vozis samo do Banje,nece ti biti lako na takvoj voznji.Mada,uvek mogu da podjem autom pa da vas transportujem nekako do vrha.. :roll:

Sto se tice vremena polaska,meni bi odgovaralo u avgustu posto sam nesto planirao za juli( obaveze na faxu)...
Dajte da vidimo ( napisite) kome i kad odgovara vreme.Pa da nekako utanacimo datum..
Sto se tice prevoza,to cemo resiti kada odredimo datum.Sta mislite??
  • 0
Passo di Gavia

#46 vladan

vladan
  • Members
  • PipPip
  • 30 posts

Postavljeno 01 July 2008 - 10:15 AM

Meni odgovara do kraja avgusta...kad god... :D ...prevoz takodje nemam.
A da..mesto Beograd
  • 0

#47 Webber92

Webber92
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 posts
  • LocationZajecar

Postavljeno 01 July 2008 - 10:28 AM

pravo da vam kazem ja nisam za avgust ... jer nisam tu...jul bi bio za mene extra .
ja sam iz zajecara.. sta mislite od 26,27 jul ?
  • 0
My world is not flat ,there are tousand ways to the botom , every way is a new EXPERIENCE,i choose DOWNHILL , what is you way ?
Postavljena slika
Postavljena slika

#48 Aki

Aki
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts
  • LocationNovi Beograd/Dorćol

Postavljeno 01 July 2008 - 10:35 AM

Ajde mi koji nemamo prevoz da ili vidimo da se privalimo nekome, ili da se skupimo pa na bus ili voz...
  • 0
Doći ću ti u snovima
da ti ukradem poljupce
neka vrijeme samo leti
jos uvijek volim te...


http://www.juraifilm.com/

#49 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 01 July 2008 - 10:37 AM

A da okupljanje bude vikenda 20 jula kada bude drzavno prvenstvo u Crnoj Travi. Moj predlog pa ako neko moze da komentarise
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#50 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 01 July 2008 - 12:51 PM

Evo ovako razmišljanje za prevoz: autobus i voz su OK, ali to onda zahteva strogo držanje rokova i velika je šansa da bude 'pola dana sedim na stanici da dođe autobus ili idem tek sutra'.
Predlog je da vi bez kola nahvatate neke pajtose sa kolima da krenu i oni, pošto se podrazumeva da se putni troškovi dele, ne znam ko to ne bi 'prošetao' za 4x manje para nego u sopstvenoj režiji.
  • 0

#51 Aki

Aki
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts
  • LocationNovi Beograd/Dorćol

Postavljeno 01 July 2008 - 01:39 PM

A da okupljanje bude vikenda 20 jula kada bude drzavno prvenstvo u Crnoj Travi. Moj predlog pa ako neko moze da komentarise

Dzabe, ja sam na odmoru tada...
Nego, ajde ljudi koji su (smo) iz Beograda i okoline da se organizujemo- da napravimo mini skup...da se upoznamo, malo napunimo rezerve (odemo na neku klopu-eto moze riba, ako bas niste za neko pecenje u ovim vrelim danima, malo vina ili piva-kako ko voli) i da se dogovorimo za kasnije akcije:)...
Hari je predlagao Adu....a iskreno mislim da je to super predlog...samo jos da se uskladimo oko datuma...mada mislim da nije problem izdvojiti 2-3 sata (mozda duze ako se zaglavi:) ), ma koliko obaveza imali:)...
  • 0
Doći ću ti u snovima
da ti ukradem poljupce
neka vrijeme samo leti
jos uvijek volim te...


http://www.juraifilm.com/

#52 genius

genius
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 posts

Postavljeno 01 July 2008 - 07:25 PM

Meni odgovara i jul i avgust.Samo moramo da vidimo koliko nas bi išlo da vidimo za smeštaj.Trebalo bi barem dve nedelje ranije da se dogovorimo i da vidimo da rezervišemo mesta ili u hotelu ili u planinarskom domu.Ja mogu da kontaktiram Marina iz Knjaževca da vidim kada im slobodnih mesta i koja je cena smeštaja u planinarskom domu.ja definitivno neću moći da idem za Crnu travu jer već imam isplanirane obveze za taj vikend.ja jedino mogu da vam proverim kada imate prevoz iz Zaječara do Crnog vrha (to je mesto na nekih 10-ak km od babinog zuba).
  • 0

#53 capricorn

capricorn
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 09 July 2008 - 09:56 AM

Ima jos dva kandidata iz Leskovac, naravski zainteresovanih za ovo druzenje.Ako nase godine - ukupno 100 ne smetaju druzini. :wink: Pratimo temu...
  • 0

#54 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 July 2008 - 09:25 AM

A da okupljanje bude vikenda 20 jula kada bude drzavno prvenstvo u Crnoj Travi. Moj predlog pa ako neko moze da komentarise

Dzabe, ja sam na odmoru tada...
Nego, ajde ljudi koji su (smo) iz Beograda i okoline da se organizujemo- da napravimo mini skup...da se upoznamo, malo napunimo rezerve (odemo na neku klopu-eto moze riba, ako bas niste za neko pecenje u ovim vrelim danima, malo vina ili piva-kako ko voli) i da se dogovorimo za kasnije akcije:)...
Hari je predlagao Adu....a iskreno mislim da je to super predlog...samo jos da se uskladimo oko datuma...mada mislim da nije problem izdvojiti 2-3 sata (mozda duze ako se zaglavi:) ), ma koliko obaveza imali:)...


Šta bi sa tim Belgrade Bike skupom? :D Dokle se stiglo?
  • 0
supertheoryofsupereverything:)

#55 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 July 2008 - 02:08 PM

Stiglo se do pocetka :D Predlazem da napravimo okupljanje na Adi na "piknik prostoru" i raspalimo rostilj. Sta ostali misle?
  • 0

#56 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 13 July 2008 - 03:18 PM

Samo ako može neko mirnije mesto :)
  • 0

#57 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 July 2008 - 05:50 PM

Mesto gde slobodno mozemo paliti rostilj i uzivati.

1.jpg


2.jpg
  • 0

#58 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 July 2008 - 06:04 PM

Nije ni Ada loša,samo kako reče Mix,neko mirnije mesto :D
Da zauzmemo neku livadu dvotočkašima i roštiljamo.

P.S. Hari,nije li ovo mesto usred onih porodičnih piknik instalacija? :D
Ima li šta zabačenije,možda negde ka Adi Safari?
  • 0
supertheoryofsupereverything:)

#59 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 13 July 2008 - 08:56 PM

A tek Ostružnica što je daleko, tamo uzvodno od mosta... samo bi trebalo proći i videti gde ima slobodnog prostora, ili otići u neko radno popodne. Mir, tišina, čista Sava...
  • 0

#60 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 July 2008 - 11:41 PM

P.S. Hari,nije li ovo mesto usred onih porodičnih piknik instalacija? Ima li šta zabačenije,možda negde ka Adi Safari?



To je to mesto i idealno je za paljenje rostilja jer ima sve vec spremno. Nama ostaje da ponesemo cumur, hranu i pice.

Na Ada Safari ne znam jer dozvoljeno paljenje rostilja. :?
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika