Jump to content


Fotografije

Cikloberza okupljanje


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
61 odgovora na ovu temu

#1 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 June 2008 - 08:38 PM

Dugo smo zajedno na forumu pa predlazem da napravimo jedan "Cikloberza skup" i da se konacno svi lepo upoznamo. Sta ostali misle?
  • 0

#2 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 June 2008 - 08:39 PM

kao sto vec rekoh - UUUUURRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#3 Webber92

Webber92
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 posts
  • LocationZajecar

Postavljeno 27 June 2008 - 08:47 PM

To bi bilo veoma lepo !!! Eto prilike za babin zub :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
My world is not flat ,there are tousand ways to the botom , every way is a new EXPERIENCE,i choose DOWNHILL , what is you way ?
Postavljena slika
Postavljena slika

#4 bozik

bozik
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 178 posts
  • LocationGornji Milanovac

Postavljeno 27 June 2008 - 09:22 PM

podrzavam :D :D :D
  • 0
GO RIDE!!!!

#5 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 28 June 2008 - 12:10 AM

Dolazim iz Skoplja na festu. Ali gledajte da bude na nekoj planini kako bi se malo vozali :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#6 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 28 June 2008 - 05:12 AM

Kad i gde bi to bilo?A bilo bi lepo =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
  • 0

#7 sidarta

sidarta
  • Members
  • PipPipPip
  • 73 posts

Postavljeno 28 June 2008 - 05:57 AM

To bi zaista bilo lepo, (jest da ja imam najmanje postova a i nemam sliku u avataru)

mogli bi na neku planinu,


....mozda su nam Divcibare blizu svima, a i ima jeftinog smestaja, plus i ona nova skijaska staza je sasvim ekstremna za DH ekipu ( proverio je moj ortak i to po kisi)


:D :D :D
  • 0
the flame still burns - youth of today

#8 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 28 June 2008 - 06:04 AM

I ja sam za!! [-o<
Samo najbolje da nadjemo neko mesto gde mozemo da idemo i drumskim biciklima a ne samo MTB.Znam da vecina vozi MTB, ili mi mozemo da dodjemo gore drumasima pa da se zezamo dok se vi spustate niz neku planinu.
Stara planina nije lose mesto.Pogotovo Babin zub ili MIdzor.On je na preko 2100 metara.Do vrha mogu da se isteraju bicikli a onda krece spust =D> =D> .
I za drumske bicikle je dobar teren.Radili su kompletan novi put do hotela ( nalazi se na 1700 metara n.v. ),samo sto je dok se dodje do gore ozbiljan uspon.Jedno 20 km non stop,mozda i vise...
  • 0
Passo di Gavia

#9 poison355

poison355
  • Members
  • Pip
  • 21 posts

Postavljeno 28 June 2008 - 06:26 AM

Ideja jeste odlična, mada me interesuje šta će na kraju ispasti..
Jer koliko nas ima auto i nosač na autu za bajkove, pa da može da pređe nekoliko stotina km da se okupimo na jednom mestu..? Ja bih rekao da je realnije da se organizuju više skupova (u različito vreme) na nivou jednog dela Srbije (Babin Zub npr. za Timočku Krajinu), pa ko može da dođe "sa strane" - može, ko ne- ići će na skup organizovan u svojoj okolini.
Pratiću ovu temu da vidim kako se razvija, pa se nadam nekom upoznavanju (što masovnijem - tim bolje). \:D/
  • 0
P o i s o N

#10 CopyCat

CopyCat
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 323 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 28 June 2008 - 07:13 AM

Pozdravljam ideju, samo je problem koje vreme je u pitanju, i treba da se ide na neko mesto do kojeg idu autobusi, jer kao što je neko napisao ovde nema svako automobil pa da skokne do nekih krajnjih tačaka Srbije.
  • 0
"Always remember you're unique, just like everyone else."

#11 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 28 June 2008 - 07:55 AM

Ovako,ja planiram da vozim od Zajecara do Babinog Zuba.Ima nekih 100 - tak km ali je veci deo koji ide od Knjazevca uspon.Prvo ide blagi.pa sve veci veci..
Sto bi znacilo.treba da se popnemo na 1750 m gde se nalazi hotel i planinarski dom.Put je dobar tako da mogu da idu i drumasi.Od tog,mesta ( Babin Zub) ide zemljani put koji vodi ka jednom od najvisih vrhova u Srbiji ( ako ne racunamo Prokletije na Kosovu ),to je samo za MTB.Penje se na visinu od 2100 i kusur metara ( moze da se izveze,provereno mi pricao drug koji je vozio).I onda odatle ide spust na nekoliko razlicitih strana ( po izboru)..
Moja ideja bi bila sledeca :
da MTB vozaci krenu u voznju od hotela prema MIdzoru.popnu se gore i kasnije ide spust.Da do hotela dodju autom ( cak dolaze i busovi iz Beograda) da ne bi bezveze trosili snagu...
A drumski bicikli ( i ko hoce,na pr.ne voli off road..) da izvezemo iz Zajecara do hotela i to je to.Kasnije,zezanje i onda krenamo svi u povratku spustom do Knjazevca ( nekih 50 km ali cisti asfalt..).. =D>
  • 0
Passo di Gavia

#12 Webber92

Webber92
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 posts
  • LocationZajecar

Postavljeno 28 June 2008 - 08:56 AM

Durango
o tome cemo pricati kasnije cek prvo da se organizujemo. pa posle ce mo se dogovoriti ko ce odakle:)) Za beogradjane ima autobus koji staje tacno kod moje kucice... Ali ovi ostali treba ili da se raspitaju na autobuskoj ili da se dogovore da idu autom,i naravno ko ima nosace na avto :)
  • 0
My world is not flat ,there are tousand ways to the botom , every way is a new EXPERIENCE,i choose DOWNHILL , what is you way ?
Postavljena slika
Postavljena slika

#13 mashina

mashina
  • Members
  • PipPipPip
  • 98 posts
  • LocationPec

Postavljeno 28 June 2008 - 10:16 AM

Super! Svidja mi se ideja. Uvek sam za druzenje, jos biciklista :lol: 8) . Samo da se datum okupljanja objavi najmanje dve sedmice ranije, kako bi mogao isplanirati svoje vreme.
  • 0
....

#14 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 28 June 2008 - 10:24 AM

@Weber92
Ok,svrati kod Milana u Codex da se dogovorimo.Kazi mu o cemu se radi.Da napravimo plan da sto vise ljudi podje iz Zajecara i plus sa strane....
Najbolje da se ide vikendom zbog radnih obaveza i sl...
  • 0
Passo di Gavia

#15 Webber92

Webber92
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 posts
  • LocationZajecar

Postavljeno 28 June 2008 - 10:38 AM

ali ja u kucici imam 9 mesta na spratu , to je za vas goste,a dole ima dva ,za mene i caleta.. :oops: :oops:
  • 0
My world is not flat ,there are tousand ways to the botom , every way is a new EXPERIENCE,i choose DOWNHILL , what is you way ?
Postavljena slika
Postavljena slika

#16 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 28 June 2008 - 11:04 AM

Ma bice to sasvim dovoljno mesta.Ne ocekujem ni ja nista vise od toga....
Ne znam koliko su zainteresovani ljudi sa strane ali trebalo bi da se svi smestimo...
Ako bas ne bude mesta,prespavace neki u planinarskom domu ili hotelu...
  • 0
Passo di Gavia

#17 Webber92

Webber92
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 posts
  • LocationZajecar

Postavljeno 28 June 2008 - 11:28 AM

Ma daleko to , ima iznad moje kucice 1 km motel jedan...i kafanica :D
  • 0
My world is not flat ,there are tousand ways to the botom , every way is a new EXPERIENCE,i choose DOWNHILL , what is you way ?
Postavljena slika
Postavljena slika

#18 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 28 June 2008 - 11:58 AM

A ovo?

Plava linija - uspon na Midžor od Babinog zuba (vrh pored najlevljeg dela plave staze), crvena - spust u Topli Do.
(Zamišljen kao pešački trek, dakle najveći deo plave linije nas ne zanima)

Na Midžor od Babinog može i trekking bajk da se popne - uz malo pipkanja, naravno, a da siđe u TD, to po svoj prilici malo teže.

A jeste li razmišljali o Rtnju i okolini - do njega je lakše doći i nekako pada svima isti put?
U toj kombinaciji, drumaši mogu da raspale od Boljevca ka Zaječaru do Knjaževca, i da se vrate iz K. prekim putem (asfalt, brda, šuma, nigde auta, milina) kroz brda pravo u Boljevac, ili da odmah krenu popreko u Knjaževac, tamo skrenu ka Soko Banji, i pred Banjom udare putem ispod Rtnja nazad.
MTBeri, naravno, idu a capella :mrgreen:

Attached Thumbnails

  • midzortrek.jpg

  • 0

#19 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 28 June 2008 - 12:43 PM

Dolazim samo pod jednim uslovom. Da ima dosta pecenice i kajmaka + da ima nekoliko crnkinje i plavuse da me razladjuju posle voznje sa papratom [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#20 vladan

vladan
  • Members
  • PipPip
  • 30 posts

Postavljeno 28 June 2008 - 02:47 PM

Super ideja!!! Ja sam za, samo ja koliko vidim nas malo vozi drumase, a pitanje je od nas malo koliko nas je iz Bg-a, a koliko iz nekog drugog mesta, pa ne znam kako bi smo izvelii neku grupu za voznju. U svakom slucaju dobra ideja :D

p.s. mogli bi na catu da se okupimo pa da se brze dogovorimo
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika