Jump to content


Fotografije

Novi Veb-Sajt - 2BIKE.rs


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
109 odgovora na ovu temu

#1 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 02 June 2014 - 03:56 AM

n2:compy  Htedoh da napišem neki tekst ali to će po svemu sudeći da sačeka dok se doooobro ne naspavam :)

 

Javljajte ako primetite neke probleme u radu. :)


  • 0

#2 himzo

himzo
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1310 posts

Postavljeno 02 June 2014 - 05:29 AM

Jedan, dva, jedan, dva, test-st-st-st...

 

Nek je sa srećom novom sajtu :), doviđenja Cikloberzo :cry: .


  • 0
Pozdrav

#3 psiho

psiho
  • Members
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 02 June 2014 - 06:33 AM

18RMOMZ.png


  • 0

--


#4 herr_nikolic

herr_nikolic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 195 posts
  • LocationKv

Postavljeno 02 June 2014 - 06:38 AM

Jes ,ovo iznad.Takodje ,postavih sinoc pitanje sad ga nema,a ne vidim ni spisak postova,svojih,od pre.


  • 0

#5 vladetaub

vladetaub
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 465 posts
  • LocationUb

Postavljeno 02 June 2014 - 11:29 AM

Ovo kao poplava! Odjednom. Probudiš se,po navici tražiš CikloBerzu a nje nema. Ja sam nostalgičar (Yugo) pa malo sporije prihvatam novatorije. I šta će mo sada,moramo praviti nove dresove a nismo stigli ni ove da probamo.

Što se tiče problema u radu za sada otvara sporo...presporo.

Pa neka je sa srećom! Ko je kum?


  • 2

#6 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 02 June 2014 - 12:44 PM

Sa srecom!
Meni je podosta sporo a kao sto kaze Vladeta i ja sam nostalgican...
  • 1
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#7 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 02 June 2014 - 12:45 PM

Sa srecom!
Meni je podosta sporo a kao sto kaze Vladeta i ja sam nostalgican...
  • 1
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#8 bocky

bocky
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 02 June 2014 - 01:38 PM

Ja necu biti toliko ostar na recima. Alli moram da primetim jednu JAKO bitnu stavku. Broj oglasa po strani!!! Meni licno ni default 80 oglasa nije bilo upotrebljvo te sam uvek birao 150 kada pregledam sta ima novo. Sada kad ih je (nisam brojao) max dvadetak. Pregledati celu ponudu sa tableta
je bas mucno...

VRATITE FILTER BROJA OGLASA PO STRANI
  • 1

#9 Niikola00

Niikola00
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 02 June 2014 - 01:38 PM

Ne znam.. Ovako za vesti je sajt super.. Ali za oglase i nije nesto,sve je kao natrpano :P A i nema nista za nas mladje koji bi hteli da postavimo oglas (moramo da imamo LK)... :D


  • 1

#10 bocky

bocky
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 02 June 2014 - 01:38 PM

Dupliran post
  • 0

#11 vivicav

vivicav
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 567 posts
  • LocationПанчево

Postavljeno 02 June 2014 - 01:56 PM

Грешка у тексту, уместо понедељак пише понедељУк. Уоквирено црвеном бојом на слици...

 

Attached Thumbnails

  • Ponedeljuk.jpg

  • 0

#12 Psihopata

Psihopata
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 381 posts

Postavljeno 02 June 2014 - 02:02 PM

Svidja mi se novi izgled sajta, doduse malo sporije se ucitava. 


  • 0

#13 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Postavljeno 02 June 2014 - 02:10 PM

Nije loše, evo utisaka:

 

Prvo smeta 2bike.rs a trebalo bi da piše cikloberza.com

 

Hoćeš da neko treći sada otvori sajt cikoberza.com i postavi oglase kao ranije što je bilo? Ali dobro, nekom je to bez razloga smetalo. Podseća me na ove glupe privatizacije, kada dođu stranci i naš brend ukinu.

 

Smeta mi na oglasima što nisu postavljeni kao ranije i u onolikom broju sa malom sličicom kao nekada. Dakle, zamolio bih da se to vrati, da se oglasi listaju na taj način, i da mogu da ih pregledam odjednom u onolikom broju.

 

I za forum, da se bela boja pozadine promeni u standardnu raniju boju. Ova mnogo udara na oči, bela.

 

Ako se isprave ova dva nedostatka, a svi će se složiti verujem, biće to ok. 

 

Čak bi ja u delu ovog sajta cikloberza vratio potpuno isti izgled pretrage oglasa kao ranije, a možda i forum, ili bar promeni boju!

 

Hajde uradi ovako do sutra :)


  • 3

#14 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 02 June 2014 - 02:22 PM

Brzina je katastrofalna, otvara stanicu po 10 i vise sekundi. Ovako kako radi i ne mogu da vidim sta je i kako je ali da je sareno jeste :)


  • 1
.

#15 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 02 June 2014 - 02:24 PM

Jaoj, ne... :mrgreen:

I ja sam od onih što ne vole promene.

Ne znam kakav je ovaj ip board, pre na phpbb je bilo dosta stvari što mi je smetalo, pretpostavljam da će biti raznih poboljšanja pa to pozdravljam, uvek sam za funkcionalnost i napredak. A izgled i sitnice će se već srediti ili ćemo se navići.

I ja se pridružujem predlogu za neku temu sa sivom bojom da bude prijatnije za oči i više nalik starom.


  • 1

#16 tropoli

tropoli
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Postavljeno 02 June 2014 - 03:02 PM

Broj reklamnih banera na forumu obavezno smanjiti ili bar ukinuti ove animirane. Prosto covek izgubi zelju za citanjem foruma od toliko iskakanja i rotiranja istih.

 

Ucitavanje sajta je previse sporo...


  • 0

#17 atomic

atomic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 317 posts
  • LocationKikinda

Postavljeno 02 June 2014 - 03:10 PM

Kod postavljanja oglasa bi bilo dobro imati opciju izbora glavne (naslovne) slike, a ne da prva ubačena bude i naslovna + opcija raspoređivanja slika prilikom prvog ubaicvanja slika. Ostalo je super, navićemo na promenu.. n2:thumbsup  samo još da se uspostavi dobra brzina otvaranja stranica.  :)

edit: Ima jedna greška u kucanju: umesto Postavi, piše Postovi kada treba da se potvrdi post na forumu


  • 0

#18 Boycie

Boycie
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 404 posts
  • LocationZnači Zemun

Postavljeno 02 June 2014 - 03:43 PM

Aj nek je sa srećom na novom portalu.  n2:drinks


  • 0

2010:5050 km 2012:4003 km 2014:1671 km 2016:3492 km 2018:0896 km 2020:0000 km  
2011:6755 km 2013:1851 km 2015:2294 km 2017:2110 km 2019:0495 km 2021:0000 km


#19 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 02 June 2014 - 03:48 PM

Pozdravljam quick reply, moderniji dizajn.
Medjutim moram da uputim kritike ovom IP-boardu (ili konkretnom skinu), gotovo je nemoguce vizuelno razlikovati teme koje su procitane i one koje nisu, nema jasne razlike u bojama, i to me uzasno nervira, pa gledaj da to sredis prvom prilikom.

Takodje je uzasno spor, naravno ima veze i sa serverom ali se vidi da je zesce napumpan u odnosu na relativno minimalisticki phpbb, i to mi se ne svidja. Cim on osluskuje sesiju direktno ka svakom korisniku (popup tj informacija o novom postu dok pises postojeci), meni je to previse :) Mislim cool je sve to, ali treba i resursa i vremena za odrzavanje ovako neceg, nadam se da ti nece biti preko glave, ako treba neka pomoc da se uskoci, vikaj (doduse ne sad jer sam u haosu na poslu, ali tamo na leto :D ).

 

Takodje mi se ne svidja promena imena :) Ali sta je tu je. Makar imam biciklisticke da me podsecaju "starih" vremena :D

 

Takodje, prevod je malo bzvz na nekoliko mesta, evo na prvi pogled je "Postovi" umesto postavi, itd.


  • 0

#20 radera

radera
  • Members
  • 5 posts
  • LocationBlok 45

Postavljeno 02 June 2014 - 04:13 PM

Ako sam ja dobro shvatio Cikloberza je bio sajt, što mu ime kaže, zamišljen pre svega za kupovinu i prodaju bicikala i opreme. I to je manje-više dobro funkcionisalo - berza je bila srce sajta, a sve ostalo je bilo ok, ali kao prateći sadržaj.

 

Sad smo dobili još jedan sajt o biciklizmu - malo (bajate) vesti, malo (mnogo) banera i reklama, malo ovo, malo ono, a sama berza je u trećem planu. Oglasi sada liče na limundo/kupindo i to je dodatni minus. Brzina sajta - pre cu se popeti na Zoncolan (šteta, gotov Giro!) nego što 2bike otvori novu stranicu. Takođe, za mobilne i tablete novi sajt je baš bzvz. Previše je belog na sajtu, otpadoše oči.

 

Mogao bih još da mračim, ali nije red. U svakom slučaju - probaću još malo, da vidim kako će ovo da ide, ali za sada, po mom mišljenju, ne obećava.


  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika