Jump to content


Fotografije

Pomoc,saveti pri kupovini


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
167 odgovora na ovu temu

#161 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4543 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 04 July 2015 - 03:45 PM

Kako bre sezona pri kraju?
A sto se tice Capriola obicno imaju popust na bicikle zbog tura koji je danas poceo, pa uskoro treba ocekivati i neki popust kod njih, planet bike pocinje sa popustima krajem avgusta, bar je tako do sada bilo.
  • 0

#162 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 04 July 2015 - 04:06 PM

Pa eto rekao si popust pocinje u avgustu.To je za mjesec dana.To je nagovjestaj kraja sezone.Meni je sezona cijele godine.Ne vozim samo kada su ceste zaledjene.
  • 0

#163 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4543 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 04 July 2015 - 04:07 PM

evo pomoc oko rama ovde je trenutno dobra cena ali je u Nemačkoj http://www.bike-disc...29-8670/o-preis


  • 0

#164 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4543 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 04 July 2015 - 04:52 PM

Pa eto rekao si popust pocinje u avgustu.To je za mjesec dana.To je nagovjestaj kraja sezone.Meni je sezona cijele godine.Ne vozim samo kada su ceste zaledjene.

Rekao sam da je popust u avgustu, ali nisam rekao da je kraj sezone, to si ti rekao... ali dobro je što si shvatio da si pogrešio.


  • 0

#165 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4543 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 04 July 2015 - 04:53 PM

evo pomoc oko rama ovde je trenutno dobra cena ali je u Nemačkoj http://www.bike-disc...29-8670/o-preis

Greška, nije za ovu temu.


  • 0

#166 freebiker

freebiker
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 05 July 2015 - 08:24 PM

Moj savjet ti je da,posto je sezona pri kraju,sacekas kraj godine i kupis bicikl po povoljnijim uslovima.U mrtvoj sezoni daju popuste i prodaju na rate bez kamate.Ako ne zelis da cekas obidji sto vise prodavnica i odaberi nesto sto ti se svidja.Ja sam se bio zagrijao za capriolov drumas,firebird ali sam odustao.On mi se svidja.

Hvala na savetu.Pogledao sam na internetu ovaj capriolov firebird. Sviđa mi se, mada košta više nego što mogu da izdvojim, a možda bih voleo i neku drugu boju. U stvari, ono što tražim ne mora biti baš pravi drumskli bicikl, može da bude i neka varijanta sportskog gradskog bicikla tj. vozio bih ga samo po putu i stazi, a ono što je bitno da bih obavezno da ima točkove 28" i šrinu gume ne veću od 32 mm, ne trebaju mi disk kočnice, a ni amortizeri. Šta bih u prodavnicama u BG mogao najbolje da nađem do 350 eur?


  • 0

#167 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14522 posts

Postavljeno 05 July 2015 - 08:40 PM

Na cenu visu do 45000 dinara odobravaju popust od 20%. Kako sam ja izracunao ispadne oko 39000 dinara http://www.markonisp...cape-3-charcoal


  • 0

#168 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4543 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 05 July 2015 - 10:35 PM

U Capriolu je poceo neki popust povodom tour-a ima i firebird na akciji i jos nekih bajseva na popustu pa treba pogledati.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika