Jump to content


Fotografije

patike za trcanje


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
25 odgovora na ovu temu

#21 Lizard

Lizard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 320 posts
  • LocationNis

Postavljeno 10 February 2019 - 02:11 PM

Asics proizvedene u Kini , Indopneziji , Vijetnamu  ?  Ima li razlike ? Kako prepoznati original 


  • 0

#22 MTB021

MTB021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 385 posts

Postavljeno 10 February 2019 - 03:34 PM

Asics proizvedene u Kini , Indopneziji , Vijetnamu  ?  Ima li razlike ? Kako prepoznati original 

 

Pravi original Asics ćeš naći samo u Japanu i ima lokalno ime Onitsuka Tiger, i to ako nemaš baš veliko stopalo...

Sve ostalo ti je isto, osim ako ne misliš na kineske kopije... a tu ti i ne pomaže neka logika, ne kupuješ u sumnjivim prodavnicama za početak.

 

Za trčanje ih ne bih koristio, jer su poznate da imaju prilično tvrd tj nefleksibilan srednji sloj đona, što bude prilično zamorno ako trčiš 10km i više.

Recimo, od patika za trčanje, lično koristim godinama britanski Inov-8 trail verzije uglavnom, nema bolje bar mojim stopalima. Tamo gde Nike, Adidas i Puma ulože u PR ovi ulože u razvoj... Mislim, trail running - glavni razlog što sam zapostavio MTB prošle godine n2:naughty


  • 0

#23 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 10 February 2019 - 04:05 PM

S Asics-om kod nas imam lose iskustvo, reklamirao sam 2 para. Na prvima Fusion su pootpadali kramponi, ostala samo ona memoriska pena na gazecem sloju. Druge Kayano su pukle gde se savija stopalo, ono platno kod prstiju. Oba para u roku od 3,4 meseca. Nije mi to bas ostavilo utisak orginala, a oba para uzeta u djaku i sportvisionu, nisu cak ni jeftini modeli pa da to utice na kvalitet patike.
Mada koliko sam video na netu Asics preporucuje da je zivotni vek patike izmedju 500-800km sto je po meni malo. Napredniji rekreativac to istrci za 6 meseci i manje.
Kada pricamo o patikama, jel neko koristio under armour za trcanje? Vidim da ih dosta reklamiraju a cene su pristupacne.


Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
  • 0

#24 Lizard

Lizard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 320 posts
  • LocationNis

Postavljeno 10 February 2019 - 05:14 PM

Interesatno , 

 

Upravo mi pise lik sa KP "Ma imaju oni fabrike svuda po svetu , to ti je politika firme , sve je to original"

 

Cudno mi je to sto pominjete kineske kopije.Na jedina dva para asiksica koje sam imao je pisalo "made in china"

 

Prve su bile teniserske kupio ih u interposrtu nove sa defektom za neke smesne pare , maltretirao sam ih 7 godina , poklonio ih drugu i on  sad igra fudbal u njima , jos su u funkciji .

Druge za trcanje kupio u Trefu u Nisu ,  trajale prilicno dugo.

 

Ako su ovo kopije kakve su originalne ?

 

Patike mi ne treba za trcanje , vec za boravak u prirodi ,razne sportske aktivnosti (bazen, teretana ) i , zvuci smesno ,voznju bicikle.Ljuste farbu sa rama onim sirokim djonovima ali mi se , iskreno , ne nosi dva para obuce kad vozim .

 

Imam ponudu i za jedne Mizuno ( micuno valjda) , ruzne su moram da priznam al sam cudo mnogo lepog o njima od ljudi koji trce.Imaju neku mnogo dobru tehhnologiju izrade djona kod ovih boljih modela.Lebdis dok hodas.


  • 0

#25 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 10 February 2019 - 05:31 PM

Patike za trcanje nisu bas najbolji izbor za hodanje. Bolje vidi neki fitnes ili crossfit model. A sumnjam da ces na kp naleteti na nekog uvoznika patika koji prodaje orginale i ovo u radnjama je upitnog kvaliteta.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
  • 0

#26 Lizard

Lizard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 320 posts
  • LocationNis

Postavljeno 11 February 2019 - 07:08 AM

All around patike mi treba.Super su mi asiksice ma koje bile.Hteo sam da znam kakva je razlika medju patikama razlicitog porekla .....Hvala


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika