Jump to content


Fotografije

Admir Novi Pazar


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
24 odgovora na ovu temu

#1 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 30 October 2013 - 03:31 PM

Da li neko ima iskustva sa ovim prodavcem http://cikloberza.co...member_Id=12091 zainterresovan sam za jedan bicikl u njegovoj ponudi, ali daleko je od Beograda, pa da li može da mu se veruje, neka iskustva....
  • 0

#2 neutral

neutral
  • Members
  • PipPip
  • 60 posts

Postavljeno 30 October 2013 - 03:45 PM

I mene interesuje ova tema, samo ne znam dal' je isti bike... :)
  • 0

#3 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3347 posts

Postavljeno 11 November 2013 - 09:31 AM

Ne znam šta je znam samo da stalno obnavlja prodate oglase, zatim da sam mu tražio dodatne slike za jedan bicikl ( nije mi ni odgovorio) i da je onaj musing prodavao proletos samo je imao wcs komponente....
  • 0

#4 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 11 November 2013 - 09:49 AM

Ne znam šta je znam samo da stalno obnavlja prodate oglase, zatim da sam mu tražio dodatne slike za jedan bicikl ( nije mi ni odgovorio) i da je onaj musing prodavao proletos samo je imao wcs komponente....

Jeste, stalno obnavlja prodate bajseve, zato mi ne uliva poverenje...
  • 0

#5 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5457 posts

Postavljeno 11 November 2013 - 03:42 PM

Da li neko ima iskustva sa ovim prodavcem http://cikloberza.co...member_Id=12091 zainterresovan sam za jedan bicikl u njegovoj ponudi, ali daleko je od Beograda, pa da li može da mu se veruje, neka iskustva....

iskustvo nedavno i pozitivno, do sad:

Javio se na poziv iz prve, platio postarinu kako je napisao u oglasu,
cak dao i mali popust. Tako da sam zadovoljan komunikacijom.

Poslao kao sto je i obecao, sutradan, AKSom da mogu da platim devizama.
Znaci i slanje robe je super.

Roba odgovara opisu, i stanje robe i tehnicke karakteristike,
tako da je i taj deo price OK.

Jedino sto nisam stigao da ugradim deo pa da otkrijem neke skrivene mane,
ali sve u svemu, do sad, prodavac maksimalno korektan i za preporuku.
  • 0

#6 trange_frange

trange_frange
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 11 November 2013 - 08:58 PM

Da i ja kazem koju.Ja sam Admir iz Novog Pazara.Imam 29 godina i volim biciklizam.Igrom slucaja sam u ovu pricu sa prodajom usao pre tacno godinu dana.Prodao sam preko 100 bajsova ove sezone.Svakom musteriji sam platio postarinu jer volim da ucinim ljudima.Nijednom do sada nisam bilo koga prevario ili na bilo koji nacin ostetio.Robu pakujem toliko cvrsto da ne dodje do ostecenja bilo kakve prirode.Ko god nije zadovoljan onim sto kupi moze isti bajs da vrati bez ikakvih troskova.Razlog zbog cega obnavljam oglase je cisto reklamne prirode,jer na Berzi ima milion oglasa i dosta njih se bukvalno zatrpa za par sati.Musing koji je sada na oglasima je onaj isti od letos,drugar je kupio tada i zamenio sada 29-erom jer ima malo vise kilograma pa mu je Musing bio malo neudoban.Uvek se trudim da maximalno ispostujem sve potencijalne musterije,ali posto ovo nije moje glavno zanimanje i bavim se veoma odgovornim poslom,jednostavno nemam vremena ponekad da usluzim sve informacijama ili slikama,posto je neko napisao u postu da nije dobio dodatne slike,sorry about that.Verujte da vise volim recimo kada me neko pozove posle tri meseca od kupovine da mi se jos jednom zahvali na saradnji i da kaze kako je zadovoljan bajsom,nego da mi je poslao 50e umesto poziva.Eto toliko...Pozdrav svima
  • 8

#7 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 11 November 2013 - 09:26 PM

Razlog zbog cega obnavljam oglase je cisto reklamne prirode,jer na Berzi ima milion oglasa i dosta njih se bukvalno zatrpa za par sati

Pa ti zatrpavas jos vise #-o #-o . Da konkurenciji crkne krava...
  • 0
.

#8 djape48

djape48
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 posts

Postavljeno 11 November 2013 - 10:05 PM

Ako ih ne mozes pobediti - pridruzi im se
  • 0

#9 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 11 November 2013 - 10:15 PM

U pitanju je princip "kad mogu oni, mogu i ja". :x
  • 0

#10 tomtrag

tomtrag
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 263 posts

Postavljeno 12 November 2013 - 11:00 AM

Ne bih da ispadne da branim coveka, ali nije on kriv sto je iskoristio nesto sto su organizatori ovog sajta dozvolili!!! Pre bi trebalo njih kritikovati zasto ne naprave lepo na sajtu da roba koja se oglasi prodatom vise ne moze da se oglasi. Znam da bi smo nasli neki nacin i tome da doskocimo, ali sigurno ne u ovolikoj meri koliko je sada to prisutno.
Sto se tice Admira, par puta sam se cuo sa covekom i uvek je bio krajnje ljubazan i predusretljiv po svakom pitanju
  • 0

#11 trange_frange

trange_frange
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 12 November 2013 - 12:47 PM

No more spaming from me... [-X
  • 0

#12 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 12 November 2013 - 01:46 PM

Admire, dobio si preporuku kakva se može poželeti, Igor je neko kome mnogi veruju uključujući i mene. Budi pametan i iskoristi to na pravi način.
Imam i ja oglase pa ih ne dižem iz mrtvih. Nije korektno.
  • 2

#13 trange_frange

trange_frange
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 12 November 2013 - 05:40 PM

Nisam znao za ozbiljnost svog zlocina.Necu vise nikada gospodine sudija,"keve mi moje Nevenke".[-o<
  • 0

#14 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3347 posts

Postavljeno 12 November 2013 - 06:33 PM

Lepo od Admira što se javio i otklonio neke nedoumice....pozdrav :)
  • 0

#15 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 12 November 2013 - 06:40 PM

Ako drugi krši pravila ne treba tako i ja da radim. Svi očekujemo nešto bolje ali malo nas je spremno da krene od sebe, već treba drugi to da nam omogući, dok kršimo pravila pod izgovorom kad može drugi mogu i ja. Bolje je bilo da si mi prijavio te što obnavljaju pa da ih sankcionišem.

Zabrana brisanja prodatog oglasa je uvedena jer su ljudi oglas markirali kao prodat, brisali ga, pa ga kačali opet. Markiranje oglasa kao prodat pa ponovno oglašavanje istog dela je dupliranje oglasa.. Kako god, nešto što stvara dodatni posao administratorima. Oglasi su besplatni, nemojte to zloupotrebljavati. Ko želi trajno istaknute oglase, neka zakupi reklamni prostor.
Kršenje pravila dovodi do mogućnosti trajnog blokiranja naloga.

Pre bi trebalo njih kritikovati zasto ne naprave lepo na sajtu da roba koja se oglasi prodatom vise ne moze da se oglasi.


To bi morao neko da nadgleda 24/7. Moderatori rade na volonterskoj osnovi a ja programiram izmedju poslova u slobodno vreme. Budimo ljudi, ne znam zasto tolika teznja ka tome kako zeznuti sistem, a od tog istog sistema, koji nas nista ne kosta, imamo koristi.
  • 1

#16 tomtrag

tomtrag
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 263 posts

Postavljeno 13 November 2013 - 09:03 AM

Ciklo, samo glasno razmisljam. Postoji li mogucnost da se oglas za koji se oglasi da je PRODAT nadje mogucnost da se vise NE OBNAVLJA??? Meni su do skoro svi moji oglasi bili oznaceni sa "prodato" ali se dugo ne brisu sa liste. Ni jedan nisam "zloupotrebio" i ponovo oglasio, ali svi znamo i vidimo da ima mali milion njih koji se beskonacno ponavljaju (znam iz licno iskustva jer sam par stvari jos proletos pazario a oni se jos uvek obnavljaju, naravno sa oznakom "prodato"). Ovo je samo jedna krajnje dobronamerna sugestija da bi smo svi od ovog naseg omiljenog sajta imali vise koristi, a ne da nam pregledanje oglase preraste u nocnu moru zbog par njih koji su u stanju da ponavljaju oglase do besvesti.
  • 0

#17 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 13 November 2013 - 12:24 PM

@tomtrag: Ima smisla, pogledacu.

Da ne spamujemo temu, dalju diskusiju o sajtu mozemo nastaviti u delu "web sajt".
  • 0

#18 tomtrag

tomtrag
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 263 posts

Postavljeno 13 November 2013 - 01:32 PM

Dogovoreno. Hvala na prihvatanju sugestije, koja, nadam se samo moze svima olaksati posao ovde na berzi. I kupcima i prodavcima. Veliki pozzzz....
  • 0

#19 stgeorge

stgeorge
  • Members No Voting
  • PipPip
  • 33 posts

Postavljeno 26 February 2015 - 10:05 AM

pohvale za admira,vecina trgovaca se ciganise za postarinu a on jos na ok cene da jeftinije na vise delova


  • 1

#20 Miguela

Miguela
  • Members
  • 4 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 October 2018 - 09:25 PM

Mogu samo da pohvalim čoveka na saradnju. Admir korektan, po dogovoru,roba onako kako i kaze,pride doda i neki deo...
Prevoz obezbedio svaka preporuka...
  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika