Jump to content


Fotografije

bane (bmsradulovic) sremska mitrovica


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
20 odgovora na ovu temu

#1 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 19 September 2013 - 07:10 PM

cao,otvaram ovu temu za sebe jer zelim da vidim koliko ljudi je imalo problema samnom i mojim "poslovanjem" preko ovog sajta,sve primedbe kupaca obecavam da cu prihvatiti i 100% ispraviti

licno mogu prvo da pocnem od sebe a vezano je za kasnjenje posiljki,desavalo mo se da nisam bas mogao da ispostujem odredjeni dan da se to odradi,pogotovo u sezoni..zimi se bavim poslom koji zahteva terenski posao tako da sa cesto odvojen od kuce a leto po ceo dan u radnji sa ljudima i biciklima..
ako je neko imao lose iskustvo ocekujem da ce to da napise,hvala :)

bdw ovu temu otvaram jer je jedan clan foruma rekao da sam nekorektan pa cisto da vidimo statistiku 8)
  • 1
MTB!je*eno dobar sport!

#2 djape48

djape48
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 posts

Postavljeno 19 September 2013 - 07:12 PM

NIje ti ovo neki feedback, pitanje je koliko tvojih musterija jos uvek posecuje forum
  • 1

#3 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 19 September 2013 - 07:16 PM

ne ne gledam to kao feedback,realno ovim se bavim jako dugo,kao prvo ja prvi nisam posecivao ovaj forum stvarno dugo,ali posto neki ljudi imaju stvarno dugacak jezik ne zelim da njihovi postovi budu merodavni,vec cisto neka se jave oni koji su ikada trgovali samnom ima ih sigurno pa neka kazu,ne zbog mene vec zbog drugih ljudi koji ce u buducnosti saradjivati samnom ovo sam otvorio sad i vise se ne javljam ovde POZZ
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#4 MarkoZmaj

MarkoZmaj
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 463 posts
  • LocationŠimanovci

Postavljeno 20 September 2013 - 09:06 AM

Nema tu nikakvih problema koji se uz pivo ne reše :mrgreen:
  • 0
"It never gets easier, you just go faster."

#5 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 22 September 2013 - 05:24 PM

Zasad sam imao jednu kupovinu (tockovi, korman, pogon i to je valjda to). Zadovoljan.

Doduse tockovi su bili stari i zadnja felna mi je pukla posle 2k km, delimicno mojom greskom jer nisam trebao tako star tocak da silim sa pritiskom od skoro 5bar. Ali svejedno to nikako nije greska prodavca, pogotovo ne za cenu za koju sam uzeo tockove (izuzetno korektnu), nego spominjem cisto usput :)

Moja preporuka, bar ako je potpis korisnika "bane", jer o njemu pricam :)
  • 0

#6 Djone

Djone
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts
  • LocationJarkovac(Banat)

Postavljeno 26 February 2016 - 03:35 PM

Koja je fora u ovome?Stvar je polovna a navedeno je kao novo/nekorisceno?

 

 

b6732a467691103.jpg 


  • 0

#7 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1415 posts

Postavljeno 26 February 2016 - 03:49 PM

Ne verujem da je prodavac hteo da obmane nekoga,vec da mu je se greska podkrala.

Stavio je u opisu oglasa da je vozeno kratko...


  • 1

#8 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 26 February 2016 - 03:56 PM

Ne verujem da je prodavac hteo da obmane nekoga,vec da mu je se greska podkrala.

Stavio je u opisu oglasa da je vozeno kratko...

Ne kažem da je s ovim prodavcem to slučaj, ali često prave tu grešku.

 

Ako nije novo, onda je obavezno sve u besprekornom stanju. Još nisam video oglas koji nije besprekoran. :)


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#9 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1415 posts

Postavljeno 26 February 2016 - 04:06 PM

Ne kažem da je s ovim prodavcem to slučaj, ali često prave tu grešku.

 

Ako nije novo, onda je obavezno sve u besprekornom stanju. Još nisam video oglas koji nije besprekoran. :)

Ma da shvatam te ali ovde u ovom slucaju mislim da je 99% do greske.

A moji licni oglasi su vecinom u kategoriji Korisceno...


  • 0

#10 milan58

milan58
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts

Postavljeno 26 February 2016 - 08:20 PM

Desi se ponekad greska da se ne stiklira opcija pa program automatski oglasi kao novo nekorisceno a nije po savesti oglasivaca jer nije ni video tj. znao.


  • 1

#11 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 09 March 2016 - 09:12 PM

Da se opravdam :) definitivno je do greske,smatram iskreno da 4kategorije koje su postavljene kao opis stanja nisu dovoljne da se docara samo stanje stvari koja se prodaje,mislim da korisceno/besprekorno stanje najbolje opisuje stvari koje uz dodatan opis u oglasu stvaraju sliku kupcu sta u stvari kupuje.
U svojim oglasima uglavnom stavljam stvari koje nisu nove ali sve imaju jedan uslov tehnicki moraju biti besprekorne..kao biciklisti nikada mi nije bilo bitno vizulno stanje stvari tako da u mojim oglasima csdto mozete videti da neke stvari stavljam cak i veoma prljave u oglas..
(Svi znamo da vizuelno stanje 95% pomaze prodaju artikla,jer ljudi uglavnom ne uzimaju ono sto je dobro vec ono sto je lepo).
Za sve ove godine koliko vec trgujem na berzi bilo je raznih fela kupaca,raznih delova,raznih iskustava,bilo je i problema ne mogu reci da nije ali se stvarno trudim da i kad kupac ne bude zadovoljan da resimo to na najbolji nacin.
Sad kada pocinje sezona bicikla i guzve u servisu i radnji nisam bas u mogucnosti da se javljam na telefon pa i ovde molim one koji su zainteresovani da nesto pazare posalju poruku ovde na cb ili sms,necu vas ostaviti bez odgovora :)
  • 1
MTB!je*eno dobar sport!

#12 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 10 March 2016 - 05:18 AM

Samo komentar u vezi opisa stanja robe. Po nekoj mojoj logici, možda grešim, besprekorno stanje podrazumeva da je roba bez ogrebotina, oštećenja - gotovo kao iz radnje.. Ako ima vidnih "tragova korištenja", onda je samo "korišteno". Ako je besprekorno ocena samo tehničke ispravnosti, onda je auto ulubljenih vrata "korišten, besprekorno stanje" jer je tehnički 100% ispravan.

 

Ne znam šta drugi podrazumevaju pod besprekorno stanje, možda ja grešim.


  • 2

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#13 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 10 March 2016 - 10:16 AM

Naprotiv mislim da si upravu,izmenicu to ubuduce u svojim oglasima
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#14 rsrookie

rsrookie
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 09 August 2016 - 06:33 PM

+1 za prodavca i od mene, kupio viljusku, soljice, adaptere za disk cilindre, sve ok


  • 0

#15 lucky_13

lucky_13
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 August 2016 - 07:51 PM

Ovo sam vise puta video. Prvi post i to pohvala prodavcu. Ne mora uopste da znaci ali je meni prva pomisao da je sam prodavac otvorio novi nalog da bi sam sebe pohvalio.


  • 0

#16 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 09 August 2016 - 07:54 PM

Ovo sam vise puta video. Prvi post i to pohvala prodavcu. Ne mora uopste da znaci ali je meni prva pomisao da je sam prodavac otvorio novi nalog da bi sam sebe pohvalio.

 

Meni prvo palo na pamet da je kupac pogledao temu o utiscima pre kupovine, pa napisao svoj posle kupovine.


  • 2

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#17 Architect92

Architect92
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 610 posts

Postavljeno 10 August 2016 - 08:58 AM

E nije tako, od Baneta sam nedavno kupio mavic crossride točkove, i upoznao ga lično. Veoma prijatan čovek, sve je onako kako je napisao u oglasu, i veoma sam zadovoljan. Par ljudi mi je takođe potvrdilo da je u pitanju proveren prodavac i ako se ne varam bivši takmičar :) Veliki plus za Baneta.


  • 0

#18 rsrookie

rsrookie
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 18 August 2016 - 07:11 PM

Meni prvo palo na pamet da je kupac pogledao temu o utiscima pre kupovine, pa napisao svoj posle kupovine.

upravo tako, dakle licno preuzeo robu, pregledao, platio i pozdravio se sa covjekom. Po povratku kuci i ugradnje navedenih dijelova, ponovo na forum i dao rep +.
Za lucky_13 , nalog sam otvorio jos 2013 godine ;)


  • 1

#19 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 02 September 2016 - 10:33 PM

Hvala vam drugari :)
Iskreno moram da priznam jednu stvar a to me da sam stvarno u guzvi i frci..ko sam ja?
Hvala bogu imam svoj servis u sremskoj mitrovici zadnjih 10tak godina a od ove godine i prodavnicu bicikala i svi znaju gde da me nadju :D

Nekada pre skoro 10godina sam se i malo takmicio ali kako se posao razradjivao morao sam da izaberem ono sto mi se vise isplati.
Kako neko malo pre napisa prva ocena pa plus.. Stvarno nemam vremena da se zezam sa takvim stvarima kao sto su otvaranje naloga pa da hvalim sebe..
Jedno sto mogu da garantujem da nece biti prevarenih kupaca jer to nije moj fax..svi delovi koji se prodaju su opisani u oglasima islikani i sa adekvatnim cenama spram stanja robe.
  • 4
MTB!je*eno dobar sport!

#20 stefan10vb

stefan10vb
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 210 posts

Postavljeno 10 January 2018 - 07:04 PM

Pozdrav za Baneta, javljam se kao zadovoljan kupac formulinih rotora, uz koje sam dobio gratis spejsere. Ne poznajem ga licno, ali sam vise puta kupovao od njega i pre svega mogu reci da je veoma prijatan tokom razgovora, i opis oglasa i stanje delova, zaista sve pohvale.


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika