Jump to content


Fotografije

Autobuska traka


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
41 odgovora na ovu temu

#41 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 30 January 2021 - 07:23 AM

Ma da al' to nije odgovor ni na jedno od dva pitanja..
A ni rešenje, pošto mi je to bitna ruta, naravno da ću da vozim tuda, kao i uvek do sada. Pogotovo što imam potpuno pravo da koristim taj put kao i drugi učesnici, ne može da me tera s puta neki umišljeni klinac sa kursom u Kamenici koji ne poznaje zakon. Trebali su prvo da ih nauče pre nego što im daju pištaljke, uniforme i radare.


Vidi, zvanično žutom nemaš pravo. Dosta GSP vozača će te iskulirati i zaobići, a mnogi će ti trubiti. To je već stvar svakog pojedinca. Meni lično biciklisti i skuteraši ne smetaju, ionako mi radno vreme teče pa nije nešto bitno, samo levi migavac i gas. Policajac te može kazniti ako je baš bezobrazan. Ako ima malo pameti pustiće te da voziš tom istom žutom trakom jer si tu najbezbedniji a istovremeno ga zabole i za nas koji vozimo gradski autobus.

Za srednju traku ne znam.. ako nema nekakav znak kod Mostarske petlje ne može ti ništa ali ja tuda ne bih želeo da vozim bic jer je tu glava u torbi.

Ako idem na tu stranu taj deo prodjem vozeći trotoarom.
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#42 ske

ske
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 250 posts

Postavljeno 30 January 2021 - 07:57 AM

Zuta traka je rezervisana za vozila javnog gradskog saobracaja. Ako nisi JGS za tebe je zabranjena. Srednja traka je nebezbedna i mislim da je suludo na tom potezu koristiti srednju traku.Od mosta na Adi do Gazele ja vozim tramvajskom basticom. Nikad nisam imao problem.

A policajca da prijavis da je drzak i bezobrazan, nekulturan i sta ti ja vec zna sta.. pretpostavljam da ce samo reci : prvi put u zivotu vidim ovog coveka...

Ako mislis da si u pravu, sledeci put kad te zaustavi u zutoj traci ti insistiraj da ti napise onu prijavu i onda sa tim papirom odes lepo u Ljermontovljevu i prijavis nepravilnost ili se kod sudije lepo raspravis.

Ako te sudija oslobodi i kaze ti da ti je dozvoljena voznja zutom trakom, slikas presudu i svaki put kad te policija zaustavi u tom prekrsaju ti im to natrljas na nos


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika