Jump to content

Fotografije

Pumpa

• Molimo uloguj se da bi odgovorio
226 odgovora na ovu temu

#221 vladapile

vladapile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 378 posts
  • LocationBrus

Postavljeno 13 May 2021 - 12:15 PM

Наручио сам Topeak Road Morph G а ове рецензије сам одгледао раније. Видећу на терену како ће све то изгледати.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
  • 0

cycling is life but I keep pedaling ..

#222 Serbian_SPIRIT

Serbian_SPIRIT
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 564 posts
  • LocationMeckenheim

Postavljeno 13 May 2021 - 02:02 PM

.. .
Na 4.5-5 bara za mtb bi to islo lagano vjerujem,evo ga @Serbian_SPIRIT je ima pa neka ti kaze.

Nisam nikada sa ovom pumpom pumpao na više od 2bara (niti gume pumpam na više od 2 bara).
Ne ide lagano uopšte jer zapremina MTB gume je mnogo veća od zapremine drumske gume.
Ko hoće lagano može da kupi CO2 pumpu ili džepni kompresor.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  • 0

#223 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 11387 posts

Postavljeno 13 May 2021 - 02:15 PM

Vezbajte bre...

...e ova danasnja omladina, u nase vreme kad guma ispusti mi je naduvamo bez pumpe.

• 2

#224 Milan777

Milan777
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 711 posts

Postavljeno 14 May 2021 - 08:13 AM

Imate na Aliju male pumpe oko 10cm i za toliko i € kvalitetne aluminijumske koje staju i u dres. Ko će nositi tolike pumpe a zatreba jednom u dve godine bar za drumaše.
https://a.aliexpress.com/_mq7VxBR
Uz malo truda nađite istu od par eura i pumpu i poštarinu, ovo je samo primer.
  • 0

#225 Serbian_SPIRIT

Serbian_SPIRIT
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 564 posts
  • LocationMeckenheim

Postavljeno 14 May 2021 - 09:16 AM

https://www.bike-dis...-hp-pump-549947

Jedna zanimljiva pumpa za malu svotu novca.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  • 0

#226 Boris_volimCorbe

Boris_volimCorbe
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1072 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 May 2021 - 10:22 AM

Наручио сам Topeak Road Morph G а ове рецензије сам одгледао раније. Видећу на терену како ће све то изгледати.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Ja koristim tu pumpu već pet godina, a nosim je uvek - i na dnevne vožnje i na višednevne ture - i mislim da bih se do sada više puta upucao da sam morao da koristim nešto drugo (tj neku koja nije podna). Inače, vozim 622x42, Maratonke, koje pumpam na 5.5-6 bara i to uvek ide brzo i lako.

U međuvremenu sam kupio i Mini verziju, koja je dosta kraća pa je sigurno cela akcija sporija, ali za sada nisam imao potrebu da je koristim pa ne znam koliko je sporija. Ali obe su podne, što je u stvari i najvažnije...

• 0

#227 vladapile

vladapile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 378 posts
  • LocationBrus

Postavljeno 14 May 2021 - 10:25 AM

Ja koristim tu pumpu već pet godina, a nosim je uvek - i na dnevne vožnje i na višednevne ture - i mislim da bih se do sada više puta upucao da sam morao da koristim nešto drugo (tj neku koja nije podna). Inače, vozim 622x42, Maratonke, koje pumpam na 5.5-6 bara i to uvek ide brzo i lako.

U međuvremenu sam kupio i Mini verziju, koja je dosta kraća pa je sigurno cela akcija sporija, ali za sada nisam imao potrebu da je koristim pa ne znam koliko je sporija. Ali obe su podne, što je u stvari i najvažnije...

Захваљујем на подељеним утисцима из прве руке 👍
  • 0

cycling is life but I keep pedaling ..

1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika