Jump to content


Fotografije

Preporuka do 800e, dilema


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
97 odgovora na ovu temu

#21 cikajowa

cikajowa
  • Members
  • PipPipPip
  • 158 posts

Postavljeno 31 March 2013 - 03:02 PM

komsija lep ti onaj cube bogami,cestitam na izboru opreme i boja :)

Sreten trazi 850e
  • 0

#22 tomtrag

tomtrag
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 263 posts

Postavljeno 01 April 2013 - 07:00 AM

komsija lep ti onaj cube bogami,cestitam na izboru opreme i boja :)

Sreten trazi 850e

Hvala na cestitkama... Imao sam vise Cubova ove godine, ali sam ovaj zadrzao za sebe, mnogo mi se svideo..:-)

Odakle si?
  • 0

#23 zidazg

zidazg
  • Members
  • 7 posts

Postavljeno 01 April 2013 - 07:01 PM

Tomtrag i ja vozim Cube Ltd Sl! Bajk mi brutalno ljep! Ubija me lose vrijeme i to sto ga nemogu ganjati! Svaki dan ga gledam u hodniku po 10 min i divim mu se. Ali odusevile su me tvoje crvene pedale! Nevjerovatno dignu bajk! Mislim da cu pimpati svoj bajk i usminkati ga sa takvim pedalama!! I ja sam slike svojega tamo stavio.
  • 0

#24 zidazg

zidazg
  • Members
  • 7 posts

Postavljeno 01 April 2013 - 07:16 PM

Cikajowa sto se tice bicikla ja bih izabrao Cube, mada sa ni jednim nemozes pogrjesit, ja sam prije par tjedana kupio bajk! Prije toga mjesec dana sam prevrtao cijeli Zg u potrazi za biciklom. Svaki je dobar i ljep na svoj nacin! Mjesec dana nisam spavao nego sam gledao slike bajkova! Koma mi je ito sto trgovine na svojim stranicama stave bicikle, zakacis se za jedan dođes a njega nema ili nema velicine! Vecina na bajkove stavi super mjenjace, shiftere, a ostalo drek, prosjek! Evo jedan primjer
http://www.dsg.hr/pr...fra=2087&cate=9
  • 0

#25 cikajowa

cikajowa
  • Members
  • PipPipPip
  • 158 posts

Postavljeno 01 April 2013 - 09:09 PM

Hvala na preporuci, i ja merkam cube ltd, lep bajk ne preterano saren. Jednostavan i sa ukusom :) Ovaj sto gledam mna sve Xt osim kocnica, koje su Magura Mt2. Kakva su iskustva sa njima, u odnosu na xt ?
  • 0

#26 tomtrag

tomtrag
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 263 posts

Postavljeno 02 April 2013 - 06:37 AM

Tomtrag i ja vozim Cube Ltd Sl! Bajk mi brutalno ljep! Ubija me lose vrijeme i to sto ga nemogu ganjati! Svaki dan ga gledam u hodniku po 10 min i divim mu se. Ali odusevile su me tvoje crvene pedale! Nevjerovatno dignu bajk! Mislim da cu pimpati svoj bajk i usminkati ga sa takvim pedalama!! I ja sam slike svojega tamo stavio.

Video sam tvoj Cube, extra je. Ali moras postaviti jos malo fotki, kvalitetnijih...:-) Sto se tice pedala sa mog Cube-ta, u pitanju je Welgo, al' naknadno ofarbane..:-). Zaista je tako. Srebrne su bile, koliko sam primetio, al' ih je neko jako, jako lepo uradio i prefarbao, i meni se cini, da je kompletan bajs dobio na izgledu. Ako se malo bolje zagledas, videces da su i cepovi ventila takodje crveni
  • 0

#27 zidazg

zidazg
  • Members
  • 7 posts

Postavljeno 02 April 2013 - 07:30 AM

I ja sam u fazi testiranja Magure! Xt nisam probao, vozio sam sa Avid Elixir 3 i Stroker rider. Kad sam kupoval bajk asistiral mi je frend koji je serviser u jednom od vecih bike shopova u Zg a i bavio se profesionalno sa DH utrkama! On mi je i preporucil ovaj, a jedan od uvjeta je bio i vrlo kvalitetne kocnice. Kad krenem niz Sljeme po puteljca da mogu brzo zaustaviti mojih 100kg!!
  • 0

#28 cikajowa

cikajowa
  • Members
  • PipPipPip
  • 158 posts

Postavljeno 02 April 2013 - 12:00 PM

Ove serije kockica od 2012 su mi brutalno lepe.
Sta mislite o ovom
http://www.cikloberz...w.php?id=101741
Zadnja cena 900e .
Vredi li ?
razlika izmenju pomenutog Cube LTd i ovog je preko 100e ,mada ltd ima bolju opremu ili gresim?
  • 0

#29 mOral

mOral
  • Members
  • PipPipPip
  • 131 posts
  • LocationBG

Postavljeno 02 April 2013 - 12:26 PM

Glavna razlika je karbonski ram... što je ujedno i najveće pitanje kome realno treba. :idea: Plus Fox vila. Što se tiče cene, 100 eura razlika je ništa za uzvrat tog rama. Što se opreme tiče, Reaction bez recimo slx kompleta glat prođe kao takmičarski bajs zajedno s tim RX kočnicama. Što se vile tiče, mislim da je bitnije da presudi namena nego izgled, takođe servis itd.
  • 0

#30 zidazg

zidazg
  • Members
  • 7 posts

Postavljeno 02 April 2013 - 12:34 PM

Po meni vrijedi, karbonac je! A oprema je razlika u nijansama!! I to prednji mjenjac slx a tamo je xt! Znaci stvarno nijanse! Ovisi kako se vozis. Karbonac ce pri zahtjevnim voznjama biti cvrst, dok aluminij radi! Ali pad sa karbonca na neko vece kamenje, rupa na rami to je nepopravljivo! Ali opet karbonac je karbonac, a ovaj je brutalno ljep! Kod nas takv novi je oko 2000€ a ovaj nije stariji od 2 godine!!

http://keindl-sport.... ... -2013.html
  • 0

#31 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 02 April 2013 - 01:15 PM

Pitanje je da li želiš karbon ili ne i da li si spreman da se prvih nekoliko vožnji, dok se ne navikneš, štrecaš na svaki šum.
Ja sam uzeo karbonski ram i nije mi bilo sve jedno. Trebalo mi je vremena da se opustim.

Meni su karbonski ramovi lepši, ako je od neke pomoći. :D
  • 0

#32 cikajowa

cikajowa
  • Members
  • PipPipPip
  • 158 posts

Postavljeno 02 April 2013 - 01:30 PM

Iskreno,nisam ni video da je karbonski ram. Ne znam zasto ali imam averziju prema istim, tako da otpada u startu ..Sta znam,vozim offroad i kojekakve kamenjare,ne mogu da se strecam ..
  • 0

#33 cikajowa

cikajowa
  • Members
  • PipPipPip
  • 158 posts

Postavljeno 08 April 2013 - 08:51 PM

Po meni vrijedi, karbonac je! A oprema je razlika u nijansama!! I to prednji mjenjac slx a tamo je xt! Znaci stvarno nijanse! Ovisi kako se vozis. Karbonac ce pri zahtjevnim voznjama biti cvrst, dok aluminij radi! Ali pad sa karbonca na neko vece kamenje, rupa na rami to je nepopravljivo! Ali opet karbonac je karbonac, a ovaj je brutalno ljep! Kod nas takv novi je oko 2000€ a ovaj nije stariji od 2 godine!!

http://keindl-sport.... ... -2013.html

Prijatelju sto na dobos,tek si ga kupuio ,sta ne odgvora ? :)


http://www.njuskalo.... ... as-7721037
  • 0

#34 mOral

mOral
  • Members
  • PipPipPip
  • 131 posts
  • LocationBG

Postavljeno 08 April 2013 - 11:27 PM

lol

nije sve xt #-o
  • 0

#35 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 10 April 2013 - 09:25 AM

Iz aviona se vidi da mu ne odgovara velicina, cim je bajs podesen u stilu trotineta.

Treba mu kraci ram.
  • 0

#36 cikajowa

cikajowa
  • Members
  • PipPipPip
  • 158 posts

Postavljeno 18 April 2013 - 12:35 PM

Prodah mog Focusa,tako da sada krecem da trazim ozbiljnu ponudu.
Oba Cuba LTD koja gledah odose :(

Jedino sto valja od Cuba(a isao bih na Cube) i sto ostade je ovaj carbonac
http://www.cikloberz...w.php?id=101741

jel ovo xt 770? bar je tako napisao,mada mi pogon izgleda kao 780?
  • 0

#37 tomtrag

tomtrag
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 263 posts

Postavljeno 18 April 2013 - 12:47 PM

Trebalo bi da je to 770. Na mom Cube-tu je 780, i ovako izgleda:

Attached Thumbnails

  • 5.jpg

  • 0

#38 cikajowa

cikajowa
  • Members
  • PipPipPip
  • 158 posts

Postavljeno 18 April 2013 - 12:52 PM

Jos da te ubedim da prodas tvoj Cube i na konju sam :D

Ako znate da neko prodaje cube ovog ranga,javljajte,bez bajsa sam a sezonaaa krenulaaaa :(
  • 0

#39 tomtrag

tomtrag
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 263 posts

Postavljeno 18 April 2013 - 12:57 PM

Eeeee.....mozda me i ubedis...Znas kako kaze Bugarski carinik...- "kad neki problem ne mozes da resis so pare...probaj SO VELIKE PARE..."... :-)
Shalu na stranu, moj ram je 22 incha, mislim da ti je veliki. Ja sam visok 190cm, meni je extra. Juce sam konacno stavio i XT shiftere, sad je praviiii....
Ovaj carbonac mi se bas svidja, a i prodavac je bas, bas korektan (imao sam prilike da saradjujem s njim), tako da je sad na tebi da se odlucis.
  • 0

#40 cikajowa

cikajowa
  • Members
  • PipPipPip
  • 158 posts

Postavljeno 18 April 2013 - 12:59 PM

ne svidja mi se iz razloga sto nije xt 780 iskreno, i brate za te pare od xt samo pogon i zadnji menjac
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika