Jump to content


Fotografije

Planet Bike Beograd, velika pohvala!


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
121 odgovora na ovu temu

#41 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 25 April 2013 - 06:02 AM

Djosa planira u petak, al sve mi se cini da ce zateci prazne rafove. :lol:

Eh kad bi mogao danas,al imam 8 casova jbg. U petak idem sigurno pa ako ne zateknem prazne rafove ako vam treba nesto javljajte.
:D
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#42 milosp

milosp
  • Members
  • Pip
  • 17 posts

Postavljeno 25 April 2013 - 10:48 AM

Rukavice su 50, bidon 30. Moze da se uzme jedan par rukavica i jedan bidon. Ni jedndo ni drugo nije nesto, ali barem je dzabe :mrgreen:
Ja bio jutros oko 10, cekao sam u redu na kasi 15-20min, tako da ne verujem da ce ista ostati za sutra.
  • 0

#43 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 25 April 2013 - 11:09 AM

Rukavice su 50, bidon 30. Moze da se uzme jedan par rukavica i jedan bidon.


Sjajan potez! =D> Pa ko hoce da kupi 20kom, neka povede isto toliko ortaka. :mrgreen:
  • 0

#44 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 25 April 2013 - 11:45 AM

Rukavice su 50, bidon 30. Moze da se uzme jedan par rukavica i jedan bidon.


Konacno nesto pametno i od planeta. Nadam se da cu zateci nesto sutra. [-o<
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#45 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 25 April 2013 - 01:56 PM

ja danas kupio onaj elitov "ice berg" od 650, bas me zanima kako drzi temperaturu, a za pranje cetka za flase :mrgreen:


Aj napiši recenziju kad ga isprobaš. Baš me interesuje koliko drži hladnoću. Ja sam se već ušemio sa kafićima gde najčešće vozim, sednem na kafu i usput se ogrebem za pun bidon vode s ledom.
  • 0

#46 NenadVH

NenadVH
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 25 April 2013 - 03:32 PM

Sad sam se vratio iz Planet Bike-a i samo da vam javim da nema vise zaliha rukavica i bidona :D
  • 0

#47 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 25 April 2013 - 04:06 PM

Ciganske trgovačke fore, imaju 50 pari rukavica, i 50 bidona... prodalo se za pola sata... Dodjem oko 15.30h, radnja prazna, pokušam da udjem, a prodavac- Ne može sa biciklom unutra... Ja ga zamolim da kad već ne može unutra sa bajsom, da li može on da pričuva bajs, pošto nemam bravu za zaključavanje, a upravo sam nju i hteo da kupim, on kaže ne čuvam ja bicikle... Pa jel sam došao u bakalnicu ili radnju za bicikle, pitam se.... naravno okrenem se i odem bez zadržavanja, sa namerom da više nikad ne kročim u PLANET.... Epilog, odem na net i poručim abus bravu od Jankovića sa besplatnom dostavom do Beograda, jer je za kupovinu na iznos preko 2000,00din. kod njih besplatna dostava! toliko od mene....
  • 0

#48 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 25 April 2013 - 04:10 PM

E n2:0002trtum3 . No ja ionako idem da snimim sta imaju.
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#49 ringebildi

ringebildi
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 175 posts

Postavljeno 25 April 2013 - 04:23 PM

Evo ja upravo izasao iz planeta, ima gomila rukavica ali nema bidona.
  • 0

#50 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 25 April 2013 - 04:24 PM

Ne može sa biciklom unutra... Ja ga zamolim da kad već ne može unutra sa bajsom, da li može on da pričuva bajs, pošto nemam bravu za zaključavanje, a upravo sam nju i hteo da kupim, on kaže ne čuvam ja bicikle... Pa jel sam došao u bakalnicu ili radnju za bicikle, pitam se.... naravno okrenem se i odem bez zadržavanja, sa namerom da više nikad ne kročim u PLANET


Znaci generalno, jos se nisu promenili sto se toga tice. Secam se i ranijih komentara ovde po forumu.
  • 0

#51 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 25 April 2013 - 04:24 PM

E n2:0002trtum3 . No ja ionako idem da snimim sta imaju.

Imaju isto što i u drugim PB radnjama, po istim cenama, popust samo na rolere i neke low-cost bicikle...
  • 0

#52 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 25 April 2013 - 04:51 PM

Moram da idem da im overim radnju i da snimim majstore i ostale prodavce da vidim kakvi su u poredjenju sa ovim ostalim iz PB. :mrgreen:
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#53 djape48

djape48
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 posts

Postavljeno 25 April 2013 - 10:56 PM

Ciganske trgovačke fore, imaju 50 pari rukavica, i 50 bidona... prodalo se za pola sata... Dodjem oko 15.30h, radnja prazna, pokušam da udjem, a prodavac- Ne može sa biciklom unutra... Ja ga zamolim da kad već ne može unutra sa bajsom, da li može on da pričuva bajs, pošto nemam bravu za zaključavanje, a upravo sam nju i hteo da kupim, on kaže ne čuvam ja bicikle... Pa jel sam došao u bakalnicu ili radnju za bicikle, pitam se.... naravno okrenem se i odem bez zadržavanja, sa namerom da više nikad ne kročim u PLANET.... Epilog, odem na net i poručim abus bravu od Jankovića sa besplatnom dostavom do Beograda, jer je za kupovinu na iznos preko 2000,00din. kod njih besplatna dostava! toliko od mene....

Pa sta si ockeivao, da ti ga i opere?
  • 0

#54 branimir

branimir
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 192 posts

Postavljeno 25 April 2013 - 11:27 PM

Ja bio oko dva, rukavice i te flasice tropa nema ništa, a ostatak koji me je interesovao, isto tropa, sve u regularnim cenama, nisu se otvorili ni za 10% na ostatak artikal, što je po meni korektno kao dobrodoslica! Tako da, ja se džabe vozao! Sreća da nisam potezao samo zbog njega za bg!
E a čuvene rukavice :-D ja kad sam bio nije ih bilo, ali sam upecao da je lik rekao da ih je sklonio i da ce ih posle opet izložiti, al one su i u regularnoj prodaji oko 200-250dindzi, tako da..... ;-)
što se mene tiče, ocena je prelazna n2:smiley-score006

I nisam pokušavao da uteram bajk unutra :mrgreen:
  • 0

#55 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 26 April 2013 - 03:01 AM

Ciganske trgovačke fore, imaju 50 pari rukavica, i 50 bidona... prodalo se za pola sata... Dodjem oko 15.30h, radnja prazna, pokušam da udjem, a prodavac- Ne može sa biciklom unutra... Ja ga zamolim da kad već ne može unutra sa bajsom, da li može on da pričuva bajs, pošto nemam bravu za zaključavanje, a upravo sam nju i hteo da kupim, on kaže ne čuvam ja bicikle... Pa jel sam došao u bakalnicu ili radnju za bicikle, pitam se.... naravno okrenem se i odem bez zadržavanja, sa namerom da više nikad ne kročim u PLANET.... Epilog, odem na net i poručim abus bravu od Jankovića sa besplatnom dostavom do Beograda, jer je za kupovinu na iznos preko 2000,00din. kod njih besplatna dostava! toliko od mene....

Pa sta si ockeivao, da ti ga i opere?

ne, kao sto rekoh, da me puste u radnju sa biciklom, to je dovoljno, nikakav specijalan zahtev...
  • 0

#56 igorsimo

igorsimo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 371 posts
  • LocationBački Petrovac

Postavljeno 26 April 2013 - 06:16 AM

Druze,malo je nezgodno da ulazis bajkom u radnje gde ti se cefne. Ne bi trebao da se ljutis na takve stvari,bez uvrede.
  • 0

#57 PlanetBike

PlanetBike
  • Members
  • Pip
  • 20 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 April 2013 - 08:22 AM

Poštovani @vidak

Na žalost, ni u jednoj radnji ne možemo da dozvolimo unošenje bicikala, osim kada se bicikl servisira, a tada se nosi u servis. Ako bi to dozvolili Vama, morali bi i svima ostalima, tako da bi se vrlo brzo unutra naslo desetak bicikala što bi nas onemogućilo da radimo.
Ono što ćemo vrlo brzo napraviti u novoj radnji je parking za bicikle napolju, gde ćete od nas moći da dobijete šifru na pozajmicu i zaključate Vaš bicikl. Ovakav parking već postoji i funkcioniše u prodavnici preko puta Arene. Samo je potrebno da tražite bravu za zaključavanje od prodavca.

Što se tiče bidona i rukavica, svakog dana dok traje promocija će biti dostupna određena količina ovih artikala, želimo da pružimo ovu priliku što većem broju kupaca, ovako bi sve bilo rasprodato prvog dana uz neopisive gužve. Količine su ograničene na po jedan artikal od svake vrste za jednog kupca.

Pozdrav,
Planet Bike Team
  • 0

#58 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 26 April 2013 - 09:07 AM

Hoce li biti jos rukavica i bidona danas posle 14:00 h?
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#59 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 26 April 2013 - 12:41 PM

Druze,malo je nezgodno da ulazis bajkom u radnje gde ti se cefne. Ne bi trebao da se ljutis na takve stvari,bez uvrede.

Ja ni ne ulazim u bakalnice, butike i sl. sa biciklom, ali u radnju gde se prodaju bicikli i biciklistička oprema, nekako mi je normalno da može da se udje sa biciklom!
Pa u novi Merkator sam ušao sa biciklom i popeo se do Intersporta sa biciklom da bih probao da li pasuje paktreger koji sam hteo da kupim!
Pitao obezbedjenje, objasnio im o čemu se radi i ljudi me najnormalnije pustili unutra.
Ulazio sam i u Capriolo u Zagrebačkoj i Resavskoj, nikad mi nisu pravili problem.
U Planet kod Arene sam ulazio sa biciklom, isto nije bilo problema.
Jednostavno zamolim, objasnim da su mi već ukrali bajs i da ne želim da ga ostavljam napolju.

P.S. Od kada su mi ukrali bicikl, navukao sam strah i ne želim da mi se to ponovo dogodi, ko nije to doživeo nezna o čemu pričam.....
  • 0

#60 jablan

jablan
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 326 posts
  • LocationBeograd, Karaburma

Postavljeno 26 April 2013 - 12:56 PM

Ako bi to dozvolili Vama, morali bi i svima ostalima, tako da bi se vrlo brzo unutra naslo desetak bicikala što bi nas onemogućilo da radimo.

Šta bi bilo da vam dođe desetoro ljudi u invalidskim kolicima (što je situacija podjednako hipotetička onoj da u isto vreme dođe desetoro ljudi sa biciklima a bez brave)? Terali bi ih da ostave kolica ispred?

Uzgred, lepo je što ćete barem imati parking i brave za posetioce. Da je sreća da i ne-biciklističke firme shvate da im to treba...
  • 0
Ulice za bicikliste - uzb.rs FB




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika