Jump to content


Fotografije

Planet Bike Beograd, velika pohvala!


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
121 odgovora na ovu temu

#21 djape48

djape48
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 posts

Postavljeno 28 February 2013 - 07:41 AM

Ja sam ocigledno imao srecu sa PB, jer sve sto sam prvo video na netu je uvek bilo u radnji u koju sam isao (Dorcol, Autokomanda i NBG)

Jeste, imao si sreću, nego kad se kupuje u PB, treba proveriti koliko komada imaju na stanju, jer ako je ostao jedan komad nečega, velika je verovatnoća da toga uopšte nema, to je moje iskustvo....

3 od 3 u razlicitim vremenskim periodima ne racunam kao srecu :) Nadam se da ce tako i ostati. A svakako je dobro proveriti telefonskim pozivom
  • 0

#22 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 06 April 2013 - 07:32 PM

Ne znam gde ovo da stavim pa prebacite ako smislite bolju lokaciju.

Elem Planet otvara novu radnju u Beogradu u Bulevaru K. Aleksandra na Lionu. Broj je negde oko 200, a ko zna kraj nalazi se u bivšem lokalu Novog doma odmah do poslastičarnice Lion.

Malopre sam prošao, radnja je već brendirana i predpostavljam da će biti otvorena u narednih desetak dana.
  • 0

#23 ringebildi

ringebildi
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 175 posts

Postavljeno 06 April 2013 - 07:51 PM

Pa to je bukvalno 200m od mene i prolazim tuda bar 3x nedeljno i nisam primetio :shock:
  • 0

#24 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 19 April 2013 - 08:40 AM

Ne znam gde ovo da stavim pa prebacite ako smislite bolju lokaciju.

Elem Planet otvara novu radnju u Beogradu u Bulevaru K. Aleksandra na Lionu. Broj je negde oko 200, a ko zna kraj nalazi se u bivšem lokalu Novog doma odmah do poslastičarnice Lion.Malopre sam prošao, radnja je već brendirana i predpostavljam da će biti otvorena u narednih desetak dana.

Da se nadovezem na ovo Planet otvara radnju u Bul. K. Aleksandra 205 u cetvrtak 25. aprila i bice nekih popusta ima sve na njihovoj fb stranici.
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#25 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 19 April 2013 - 10:32 AM

Taman taj dan prolazim tuda, tako da cu svratiti. Pogledacu fb stranu kad dodjem kuci, ili mi ti reci svejedno, jel ce popusti biti samo taj dan ili jos par dana posle?
  • 0

#26 ringebildi

ringebildi
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 175 posts

Postavljeno 19 April 2013 - 10:42 AM

Bice u cetvrtak petak i subotu akcije i popusti
  • 0

#27 skybeaver

skybeaver
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 180 posts

Postavljeno 23 April 2013 - 07:28 PM

Svraćao za vikend, još nisu otvorili. A sad videh ovo obaveštenje:

"Pozivamo Vas da nam se pridružite na otvaranju naše nove radnje u Beogradu, u Bulevaru Kralja Aleksandra 205. Povodom otvaranja, za Vas smo pripremili posebna iznenađenja, akcije i popuste! Iskoristite ovu jedinstvenu priliku i pripremite se za predstojeće leto na najbolji mogući način!

Akcija povodom otvaranja traje od četvrtka 25. aprila do subote 27. aprila. Dođite! Čekamo Vas!"
  • 0
JoJ

#28 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 23 April 2013 - 07:35 PM

Prošao sam danas i bacio pogled. Radnja deluje spremno. Ima i servis.
  • 0

#29 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 23 April 2013 - 09:05 PM

Jel ide neko u petak na drugi dan otvaranja tamo negde posle 14:00h? :)
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#30 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 24 April 2013 - 06:18 PM

Ja bio u radnji. :D Šetao sa detetom pa se samo malo promuvao. Nisam ništa specijalno zagledao osim što sam video jedan opasan MTB 29" i jedan karbonski Scott hibrid.
Đole ako budem slobodan mogu da navratim da ti pravim društvo jer mi je radnja na 3 min peške od kuće, al ću znati tek u petak kakav sam sa vremenom.
  • 0

#31 branimir

branimir
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 192 posts

Postavljeno 24 April 2013 - 07:50 PM

ja mislio u petak, al posto sam sutra u beogradu idem i do njih. ne treba mi nista specijalo al da vidim sta imaju. Uf kad bi na pravili neki lep popust na patike :D mogao bi da se pocastim
  • 0

#32 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 24 April 2013 - 08:24 PM

Mislim da sam negde procitao da ce bidoni biti po 30 ili 40 rsd. A i meni bi taman legao popusta na patike. :D
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#33 branimir

branimir
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 192 posts

Postavljeno 24 April 2013 - 08:35 PM

bidoni mislim 30 a rukavice mislim 50 :mrgreen: al bih rekao da su to ovi bas najobicniji. ima na fejsbuku opsirnije.
  • 0

#34 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 24 April 2013 - 08:44 PM

Najobicniji ili ne, ako im ostane nesto u petak, uzecu sigurno rukavice par pari, tesko da su i kod kineza jeftinije, kakve god da su. Ali osecam da ce biti fazon 5 pari koje ce se prodati ujutru do 9:05.
  • 0

#35 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 24 April 2013 - 08:54 PM

Navala cikloberzijanaca na planet u petak! :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#36 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 24 April 2013 - 09:29 PM

Ima puna korpa PB rukavica. Nisam se udubljivao u kvalitet jer mi ne trebaju, a bidoni su polisport od 0.5l. Tek mi oni ne trebaju pa ih nisam zagledao. Em su mali za moje potrebe em mislim da smrduljaju.
Imam bidon od 1l, ali generalno mislim da su flašice vode od 0,75I bolje rešenje od bidona jer ko nema mašinu za sudove nema šanse da opere bidon kako treba, naročito ako je malo dublji, a i flašce su laše. :mrgreen:

EDIT Izlog je pun patika, ali mi deluje da su većinom žense i čak nisam siguran da je većina za bicikl.
Cene na artiklima su redovne, a pošto su još uvek sređivali radnju nisam davio ljude kakvi će biti popusti, a naravno nigde ne piše.
  • 0

#37 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 24 April 2013 - 09:54 PM

Sto ti kazes, bidoni su puki kvalitet, prosto da ih i dzabe dele, ne bih uzeo. :mrgreen: Rukavice nista bolje, drug ih ima. Al opet, njih ne osecas u ustima kad vozis, pa su super za 50din. Svakako da nece staviti XT delove ili Shimano obucu upola cene. Steta. :P

Al ce sad ove muljare i bizMismeni sa cikloberze da se obskrbe, ima da prste gepeci automobila. :twisted: Realno, s obzirom da se radi o promociji, trebalo bi ograniciti kupovinu na max 2-3 proizvoda iste vrste. Neko kome zaista treba jedan par rukavica nece doci na red, bice scena ko na otvaranju Metroa i sl. marketa.
  • 0

#38 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 24 April 2013 - 10:03 PM

Sad mi žao što nisam uzeo jedno deset pari rukavica da vam podelim, al mi nije bilo ni na kraj pameti. Dete me sludelo.
  • 0

#39 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 24 April 2013 - 10:12 PM

Djosa planira u petak, al sve mi se cini da ce zateci prazne rafove. :lol: Bolje ti s Branimirom u cetvrtak na sabajle. 8)
  • 0

#40 branimir

branimir
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 192 posts

Postavljeno 25 April 2013 - 12:13 AM

ma i ja mislim da ce bti ta fora, samo neke obicne stvari na rasprodaji, te i nece biti otimacine! da da ja patike gledam obicne, al sumljam u popust! no svakako mi treba neka sitnica pa cu iskoristiti priliku da svrnem i do njih kad sam vec u prolazu.

ko nema mašinu za sudove nema šanse da opere bidon kako treba, naročito ako je malo dublji, a i flašce su laše


ja danas kupio onaj elitov "ice berg" od 650, bas me zanima kako drzi temperaturu, a za pranje cetka za flase :mrgreen:

ako neko hoce da ga sutra upisem na listu cekanja za neki bidon ili rukavice :D
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika