Jump to content


Fotografije

UCI World Tour 013


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
149 odgovora na ovu temu

#21 NTA

NTA
  • Members
  • PipPipPip
  • 135 posts

Postavljeno 25 January 2013 - 10:09 AM

Evo jos neka slicica sa TDU etapa 3 gde je pobedio Slagter (Blanco)u GC jose je vodeci iz Sky timaThomas G.

Postavljena slika
Postavljena slika
Postavljena slika
Postavljena slika
  • 0

But on the internet where a lot of people spin up most hills in 53 x 11, it's usually about 20% before you'd start getting unanimous agreement that something is steep.

http://mpora.com/vid...JVrHylUlHt54.97


#22 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 25 January 2013 - 10:45 AM

Ja bih onu sa njegovo leve mada ni ako bi mi desna pripala ne bih se bunio! :mrgreen:
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#23 NTA

NTA
  • Members
  • PipPipPip
  • 135 posts

Postavljeno 25 January 2013 - 10:53 AM

Tour de San Luis 013 etapa 4 (ITT) 19.2 km meni je bilo zanimljivo :D
Pobednik je Svein Tuft (Canadian time trial champion) vreme 22.14 =D>
U GC vodi Michal Kwiatkowski (Omega Pharma-Quick Step) 23s ispred Van Garderen Tejay BMC,treci je V.Den BroeckJurgen LOTTO BELISOL a 6. je A. Contador -1.10 :wink:
Evo koja i slicica sa 4.etape ITT
Postavljena slika
Joaquim Rodriguez +1.14
Postavljena slika
Peter Sagan +2.02
Postavljena slika
Vincenzo Nibali + 14
Postavljena slika
Alberto Contador +33
Postavljena slika
Tejay van Garderen +33
Postavljena slika
Mark Cavendish +2.07
Postavljena slika
=D>
  • 0

But on the internet where a lot of people spin up most hills in 53 x 11, it's usually about 20% before you'd start getting unanimous agreement that something is steep.

http://mpora.com/vid...JVrHylUlHt54.97


#24 Ivan_xcv

Ivan_xcv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 229 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 25 January 2013 - 10:56 AM

Ja bih onu sa njegovo leve mada ni ako bi mi desna pripala ne bih se bunio! :mrgreen:


Hehe, pa desnoj nismo ni videli facu... :D Meni je po tom pitanju devojaka koje su na podijumu, Giro apsolutni pobednik... n:kolce n:kolce n2:Beach2
TT po meni ocekivano ide Taftu... iznenadio me Nibali svojim (malim) zaostatkom... :lol:

Hahaha, pa ja tek sad video da je on u Astani... svaka cast, opet timski kolega sa Krojcigerom... ali verujem da ove godine Nibali ici na Giro a Krojciger na Tour... =D>

Dobar ovaj Saganov cannondale [-o< [-o<

@edit- NTA jel ti gledas trku uzivo?
  • 0

#25 NTA

NTA
  • Members
  • PipPipPip
  • 135 posts

Postavljeno 25 January 2013 - 11:36 AM

Tour Down Under 013
127km zanimljiva i vruca etapa narocito zadnjih 1-2 km gde se desio sudar vozaca ali uglavnom vodeci su izbegli tu guzvu ... etapa nije imala puno teskih uzbrdica tako da je pobedio :?:
1 GREIPEL (LOTTO BELISOL) 3:02:52
ITA 2 FERRARI (LAMPRE-MERIDA)
AUS 3 CANTWELL(TEAM SAXO-TINKOFF)

GC:
GBR 1 THOMAS, Geraint (SKY PROCYCLING) 12:59:09
NED 2 SLAGTER, Tom Jelte (BLANCO PRO CYCLING TEAM) + 5
ESP 3 MORENO BAZAN, Javier (MOVISTAR TEAM) + 6
Sutra se ocekuje vise uzbrdica pa cemo videti kako ce biti do kraja u GC-u
evo i koja sliciza sa etape
Greipel
Postavljena slika

Postavljena slika
Postavljena slika
Postavljena slika
Postavljena slika
Postavljena slika
Postavljena slika

Postavljena slika
  • 0

But on the internet where a lot of people spin up most hills in 53 x 11, it's usually about 20% before you'd start getting unanimous agreement that something is steep.

http://mpora.com/vid...JVrHylUlHt54.97


#26 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 25 January 2013 - 11:47 AM

Na kom kanalu pratis trku....
Ja gledam na Sky Sports 1 UK na 28, 2 stepeni istocno tj. na Astri 2.
Pocinju prenose oko 2,30 h...
Jer imas neki bolji kanal da preporucis za gledanje. Imam Dreambox800HD sa cardsharingom pa je bolje da pratim u HD rezoluciji... Hvala.
  • 0
Passo di Gavia

#27 NTA

NTA
  • Members
  • PipPipPip
  • 135 posts

Postavljeno 25 January 2013 - 12:05 PM

NTA jel ti gledas trku uzivo?[/quote]
ne, sa par sati zakasnjenja druze (razlika u vremenu) snimim, preko risivera tako dok treniram gledam...dok je hladno napolju
jos imam Vuelta a Espana 012 koja mi je bila vrh za 012 god, posebno etapa 17 -177km u kojoj je A.Contador odvalio Joaquim Rodrigues-a to sam odgledao bas bas dosta puta
pre te etape Joaquim Rodrigues je ima prednos 28sek na Contador-om posle 17 etape kasnio je 2.28
isto tako bio je dobar i Valverde :wink:
Nekazem da je Giro 012 bio los naprotiv moj vozac je pobedio :D
TdF 012 mi nije bio wau, solidan iz razloga sto je Sky tim suvise dominirao, mnogo su bili jaki kao tim a sa druge stane falilo je i par dobrih vozaca ...
  • 0

But on the internet where a lot of people spin up most hills in 53 x 11, it's usually about 20% before you'd start getting unanimous agreement that something is steep.

http://mpora.com/vid...JVrHylUlHt54.97


#28 NTA

NTA
  • Members
  • PipPipPip
  • 135 posts

Postavljeno 25 January 2013 - 12:13 PM

Na kom kanalu pratis trku....
Ja gledam na Sky Sports 1 UK na 28, 2 stepeni istocno tj. na Astri 2.
Pocinju prenose oko 2,30 h...
Jer imas neki bolji kanal da preporucis za gledanje. Imam Dreambox800HD sa cardsharingom pa je bolje da pratim u HD rezoluciji... Hvala.

Da pratim u HD napisao sam ja vec na pocetku ove teme da gledam na SN1HD
poz
  • 0

But on the internet where a lot of people spin up most hills in 53 x 11, it's usually about 20% before you'd start getting unanimous agreement that something is steep.

http://mpora.com/vid...JVrHylUlHt54.97


#29 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 25 January 2013 - 12:47 PM

Da, video sam ali mi napisi koji je to kanal, nemoj skracenice i na kom se satelitu nalazi...Hvala
  • 0
Passo di Gavia

#30 NTA

NTA
  • Members
  • PipPipPip
  • 135 posts

Postavljeno 25 January 2013 - 01:04 PM

Da, video sam ali mi napisi koji je to kanal, nemoj skracenice i na kom se satelitu nalazi...Hvala

Iskreno pojma nemam,na kom su satelitu i ne samo taj nego u opste sve kanale koje ima ,to su placeni kanali,tako da me i nezanima na kojem su satelitu.Neverujem da sam ti puno pomogao ali to je taj pricim bar ovde gde sam ja.
Poz
  • 0

But on the internet where a lot of people spin up most hills in 53 x 11, it's usually about 20% before you'd start getting unanimous agreement that something is steep.

http://mpora.com/vid...JVrHylUlHt54.97


#31 Nion

Nion
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1709 posts

Postavljeno 25 January 2013 - 01:39 PM

mozda ima ovde ne znam nisam probao http://livetv.ru/rs/...omingsports/40/
  • 0

5500km-2010
6400km-2011
3800km-2012
6080km-2013
7660km-2014

8500km-2015

5000km-2016
Moj zanat mi je dao vrh sa koga ću pasti“... Ako ste dostigli vrh, onda i pad može da bude veličanstven!“ D.V


#32 NTA

NTA
  • Members
  • PipPipPip
  • 135 posts

Postavljeno 25 January 2013 - 03:14 PM

Ej durango !!!
nemoras ni gledati veruj mi na rec bila je dobra trka...

Sad tek vidim da si ti ''dete sa Kriptona'' pa zar tamo nema? Provajder koga nazoves narucis sta zelis da gledas,platis i kazes hvala.
Jednostavno,nemoj mi samo jos reci da to sve gledas na ''plazmi '' tv-u LOL zezam se :wink: ,ta tehnologija je davno prevazidjena svuda u svetu,da nepricam o Kriptonu.
U svakom slucaju bilo bih dobro da ove godine odemo negde u voznju jer cu navratiti do Kriptona a to mesto je poznato po snaznoj deci ili je samo pusta prica,pa se cujemo .
Pozz
  • 0

But on the internet where a lot of people spin up most hills in 53 x 11, it's usually about 20% before you'd start getting unanimous agreement that something is steep.

http://mpora.com/vid...JVrHylUlHt54.97


#33 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 25 January 2013 - 04:15 PM

Ej durango !!!
nemoras ni gledati veruj mi na rec bila je dobra trka...

Sad tek vidim da si ti ''dete sa Kriptona'' pa zar tamo nema? Provajder koga nazoves narucis sta zelis da gledas,platis i kazes hvala.
Jednostavno,nemoj mi samo jos reci da to sve gledas na ''plazmi '' tv-u LOL zezam se :wink: ,ta tehnologija je davno prevazidjena svuda u svetu,da nepricam o Kriptonu.
U svakom slucaju bilo bih dobro da ove godine odemo negde u voznju jer cu navratiti do Kriptona a to mesto je poznato po snaznoj deci ili je samo pusta prica,pa se cujemo .
Pozz


Ne znam stvarno koji je tvoj problem. To sto tebe deru provajderi to je tvoj problem. Ja placam CS ( cardsharing ), ako si nekada cuo za to i imam oko 3500 kanala ( koje ti nikada neces imati kao posteni korisnik).. Da nevedem samo neke od paketa : Sky UK, Sky Deutschland, Sky Italia, Primafilla i jos hiljadu drugih...
Naravno da gledam na " Plazmi", nisam sigurno kupio Dreambox HD od 200 i kusur eura i placam CS da to gledam na Ei Nis...
Uostalom, nista nisam propustio i ne moram da snimam jer upravo sada kada ti ovo pisem napravio sam par fotki i gledam snimak 4. etape na Sky Sports 3 UK. A i komentatori na Sky su sjajni...
Ne moras do Kriptona, i Srbija ce ti dobro doci da navratis... I tu se po malo vozimo... Sportski pozdrav.

http://www.cikloberz...p?img=17746&t=n
  • 0
Passo di Gavia

#34 NTA

NTA
  • Members
  • PipPipPip
  • 135 posts

Postavljeno 25 January 2013 - 04:57 PM

eeej duragooo
''Ne znam stvarno koji je tvoj problem. To sto tebe deru provajderi to je tvoj problem. ''
Nemam problema a ti ? Inace nisu bre provajdere skupi,sica bre 130-150 mesecno tako nesto nisam siguran iskreno supruga placa te racune za kucu.

''Naravno da gledam na " Plazmi", nisam sigurno kupio Dreambox HD od 200 i kusur eura i placam CS da to gledam na Ei Nis...''
Super brate svaka cas durago ti zaista imas i dosta programa i kinte ocigledno ...

Inace ja snimam iz drugih razloga sto sam vec i napisao ,vidim da je slika ok mada ja licno negledam na plazmi zastarelo brate, LED je mnogo bolji ali to je vec druga tema , mada bitno je da se gleda...

Video sam da si "dete sa Kriptona'' pa zbog toga se zezam,naravno ako zaista hoces i vozis drumase da se nadjemo gde god tebi odgovara da da odemo u neku dobru turu ja sam definitivno za to,nacicemo jos nekog ko to zeli sa foruma i to je to bitno je da nije kratko i sporo sve ostalo moze
pozdrav i tebi pa se pridruzi sa kometarima ...i nema zamerki druze ok :D

ps;lepa slika durango


Postavljena slika
izvini malo je nered
  • 0

But on the internet where a lot of people spin up most hills in 53 x 11, it's usually about 20% before you'd start getting unanimous agreement that something is steep.

http://mpora.com/vid...JVrHylUlHt54.97


#35 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 25 January 2013 - 05:19 PM

Ok, slazem se da LED bolji ali mi vrsi posao i ovaj moj...
Opet ne znam sta placas 130 - 150, dinara ili eura, kom provajderu i sl... Ali nije ni bitno, tvoj novac, tvoj izbor.
Vozim takodje drumasa... Svaka voznja u drustvu je dobrodosla...Dogovoricemo se vec kada prodje ova zima...
Sto se tice World Toura pratim ga dosta ali ne pisem, ponekad bas...
U principu krecem sa pracenjem od Qatara mada sada na trci nece biti zbog povrede Bonnena pa cemo videti ko ce biti od sprintera tu...
Nisu nesto interesantne etape ali cesto dolazi do pucanja grupe zbog vetra u pustinji pa je zanimljivo gledati...
Naravno, kada krenu Paris - NIce, Tirreno, klasici to ne propustam jer realno pravo trkanje pocinje u Evropi.
Ako izuzmemo Australijance koji su u top formi u januaru zbog svog nacionalnog sampionata, veci deo drugih vozaca polako dize formu, jednodnevni vozaci za klasike, neki se spremaju za prvi Grand Tour i td....
Po ovom begu Gilberta od juce mislim da se polako Phill Gill vraca i da ce biti jedan od glavnih konkurenata za pobede na klasicima...
Sad, velika je dilema da li biti Rodrigueza na tim klasicima da mu parira jer kako je krenulo izgleda da Katusa nece voziti nesto mnogo trka zbog nedobijanja Pro Team licence...
Dzaba imaju Continentalnu licencu, na pr. na trci Paris - Nice organizatori su duzni da prvo pozovu Pro Tour timove a ostala mesta popune kontinentalnim ekipama iz Francuske...
Tako da mogu da se zbog Paolinia nadaju trkama u Italiji, mozda Giro zbog Menchova i Rodrigueza i verovatno Vuelta...
Ali videcemo, otom potom...
U sezoni ce dominirati zasigurno Omega Pharma, Mark u sprintu sa Tomom koji ce verovatno ciljati opet klasike kao u prethodnoj sezoni...
Mrzi me da pisem vise... pozzz
  • 0
Passo di Gavia

#36 NTA

NTA
  • Members
  • PipPipPip
  • 135 posts

Postavljeno 25 January 2013 - 05:38 PM

To je to u pricipu ,tek je pocetak sezone.Mada kad sezona pocne zanimljivija onda ja nikad nisam kuci jer onda vozim dosta i moram da po nesto najzanimljivije snimim.
Nije bilo u dinarima u to sam siguran :D druze,mada uopste nije bitno...
Sad me supruga zeza,(posto me ceka da idemo napolje, pa vidi sta pisem )da sam ti posla sliku sa tv-a skojeg nikad ja negledam to je njeno mesto :D i da nemam pojma koliki su kucni racini :shock:
U vezi voznje druze definitivno cemo se dogovoriti kad prodje zima,u svakom slucaju javi se .
Poz
bila je ok trka danas !
  • 0

But on the internet where a lot of people spin up most hills in 53 x 11, it's usually about 20% before you'd start getting unanimous agreement that something is steep.

http://mpora.com/vid...JVrHylUlHt54.97


#37 Ivan_xcv

Ivan_xcv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 229 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 25 January 2013 - 05:40 PM

Sad, velika je dilema da li biti Rodrigueza na tim klasicima da mu parira jer kako je krenulo izgleda da Katusa nece voziti nesto mnogo trka zbog nedobijanja Pro Team licence...


Pa koji je tim zauzeo njihovo mesto? Da sumiramo sve promene u vezi timova-Liquigas je Cannondale, Rabobank je Blanco i ko je tu upao umesto Katushe? :|
  • 0

#38 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 25 January 2013 - 05:54 PM


Sad, velika je dilema da li biti Rodrigueza na tim klasicima da mu parira jer kako je krenulo izgleda da Katusa nece voziti nesto mnogo trka zbog nedobijanja Pro Team licence...


Pa koji je tim zauzeo njihovo mesto? Da sumiramo sve promene u vezi timova-Liquigas je Cannondale, Rabobank je Blanco i ko je tu upao umesto Katushe? :|


Argos - Shimano...Zbog velikih pobeda njihovih sprintera Kittela i Degenkolba na dosta trka...
Sto se ostalih tice, Lampre je od sponzora dobio Meridu, vise ne voze Wiliera vec Merida bikove.
Kod Radioshacka nisam siguran zasto vise nema imena Trek u nazivu tima kada i dalje voze bicikle Trek...
  • 0
Passo di Gavia

#39 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 25 January 2013 - 06:49 PM

Evo ga moj tv!!! :mrgreen: :mrgreen:

Attached Thumbnails

  • panasonic-152-inch-full-hd-3d-plasma-tv.JPG

  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#40 Ivan_xcv

Ivan_xcv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 229 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 25 January 2013 - 06:59 PM


Sad, velika je dilema da li biti Rodrigueza na tim klasicima da mu parira jer kako je krenulo izgleda da Katusa nece voziti nesto mnogo trka zbog nedobijanja Pro Team licence...


Pa koji je tim zauzeo njihovo mesto? Da sumiramo sve promene u vezi timova-Liquigas je Cannondale, Rabobank je Blanco i ko je tu upao umesto Katushe? :|


Argos - Shimano...Zbog velikih pobeda njihovih sprintera Kittela i Degenkolba na dosta trka...
Sto se ostalih tice, Lampre je od sponzora dobio Meridu, vise ne voze Wiliera vec Merida bikove.
Kod Radioshacka nisam siguran zasto vise nema imena Trek u nazivu tima kada i dalje voze bicikle Trek...


Da, Kittel je bas cepao na Vuelti cini mi se... Trek je mozda smanjio ulaganja... :D
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika