Jump to content


Fotografije
* * * * * 1 glasovi

Pad legende, idola biciklizma Lensa Armstronga!


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
629 odgovora na ovu temu

#521 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 11 July 2019 - 02:00 PM

Kako nekome objasniti nesto kada on uopste ne slusa. A ja bih mogao da se kladim da iza toga najvise stoji nacionalnost i ljubomora, da je to uradio Rus ili Kinez onda nema veze. Opet ponavljam na zimskim olimpijskim igrama ruska reprezentacija se dopingoovala pod okriljem drzave ,i to niko ne osudjuje,ali Armstrong !!!!!!!!!!!!! pa to je smak sveta i jos ga nazivati pogrdnim imenima.Neki clanovi foruma bas nemaju mere,ali to govori vise o njima. 

 

Da li je merodavno da ti govoris o drugima, i njihovim izjavama, nakon ovakve izjave?

 

 

Capturec91c9d733dd4cbc8.jpg


  • 0

#522 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 11 July 2019 - 02:13 PM

A kucno vaspitanje?


  • 0

#523 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5453 posts

Postavljeno 11 July 2019 - 02:17 PM

Kako se samo javljaju oni koji su se prepoznali ,zalosno- :-]* A kineze i ruse opet niko da pomene,valjda oni za neke imaju onaj oreol andjela nad glavom. :cry: Oni su bezgresni.A Armstrong ,gad,gnjida,bas zalosno.

ja sam se javio, ne zato sto sam se prepoznao vec zato sto smatram da moj stav nema veze sa nacionalizmom vec sa njegovim postupcima i karakterom i kao argument sam naveo sam naveo jednog drugog Amerikanca kojeg veoma postujem i smatram pravim sportistom, biciklistom, sampionom i nadasve covekom. Covekom koji je imao toliko postenja, samopostovanja pa i autoriteta da se javno suprotstavio lazima koje je Lance *proizvodio* sto ga je skoro kostalo karijere.

Poenta mog predhodnog posta je: Greg Lemond je Amerikanac. Lance je gad. Nema nacionalizma kod mene po tom pitanju.

 

Ne vidim sta je zalosno u tome da ljudi iznose misljenje. Jedino sto (tebi) moze da bude zalosno je to sto se moje misljenje ne slaze sa tvojim.

Zalosno je sto je kazem sta mislim da nije zalosno sta je on uradio da izazove takvo misljenje!?!?!?

 

A, evo, cisto da te zadovoljim, svim Kinezima i Rusima koji su uhvaceni da su dopingovani osvojili Tur de France da j..m mamu u p..ku!

Da ne zaboravim: drogiranu!


  • 3

#524 Zorzo

Zorzo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 186 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 July 2019 - 02:53 PM

Koji si kralj, sjajan odgovor.
  • 0

#525 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3347 posts

Postavljeno 11 July 2019 - 06:26 PM

А због чега се национализам спомиње у негативном контексту чак и да има везе са темом? Рек’о Рамбо Амадеус, па зато? :) Овде је реч о криминалцу и осуди или оправдању његових поступака. Тема није никакав Рус или Кинез...
  • 0

#526 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Postavljeno 19 July 2019 - 02:16 AM

Meni je stalo vreme...ja još nekako očekujem da vidim Lensa na bajku u punoj snazi :(  (naravno, potpuno sumanuto, kažem, vreme je stalo kod mene izgleda...) a ono Lens turio cvikere. Komentariše TDF...sa Hinkapijem...1m.24.sec
https://www.youtube....h?v=ER7L0tQf50M


  • 0

#527 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 19 July 2019 - 07:21 AM

Dok sam bio u armiji kruzila je jedna poslovica:Kurve o postenju,vojska o skracenju O:)

 

A ima jos jedna poslovica: Za dobrim konjem se dize prasina-A za losim jos vise :-]*

 

Pa i sam naslov govori o legendi i idolu,pad ili uzdizanje,legenda je legenda, a druga je stvar sto bi neko hteo da uvrsti Armstronga u legendu grada Cikaga O:) ,uopste mi nije jasno odakle samo ti porivi n2:rules ,ali sto neko rece na ovom forumu,svako je lud na svoj nacin O:)


  • 0

#528 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 19 July 2019 - 07:51 AM

Dok sam bio u armiji kruzila je jedna poslovica:Kurve o postenju,vojska o skracenju O:)

....

 

Jel se ovo moze primeniti i na ono tvoje o kucnom vaspitanju?   O:)


  • 0

#529 IgorMiletic

IgorMiletic
  • Members
  • PipPipPip
  • 101 posts

Postavljeno 19 July 2019 - 10:50 AM

Maradona za mene nikada nije mogao da bude najbolji, uzor ili bilo sta. Kao klincu koji je cuo da se drogirao, bilo mi je dovoljna cinjenica da mu se ne divim.


  • 0

#530 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8883 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 19 July 2019 - 12:16 PM


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#531 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Postavljeno 20 July 2019 - 12:35 AM

Niko ne treba da opravda varanje u sportu koga ima nazalost svuda. Vaterpolisti igraju sada svetsko prvenstvo, sigunro dosta njih na sportskom dopu. E sad, pisem sportskom, jer se Maradona radio kokainom iz zadovoljstva, besa...dok Lens verujam i nadam se to nije radio po nocnim klubovima do rane zore ko Dijego nit je kokain i konzumirao...ok, ne opravdavam ni jedno ni drugo.

Svi možemo biti slobodni u proceni da su i svi teniseri iz vrha ATP-a na sportskom dopu, jer su u pitanju ogromne pare, kraljevske porodice, masonski turniri i ko ti zna šta sve ne i td...pa njih nece da otkriju tek tako. Sport za gospodu!


  • 0

#532 Leopard

Leopard
  • Members
  • PipPipPip
  • 91 posts

Postavljeno 20 July 2019 - 05:50 AM

Onda je Maradonin doping manje zlo, pošto ga nije koristio kako bi poboljšao rezultate
  • 0

#533 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 20 July 2019 - 06:52 AM

Droga je droga, iz bilo kog razloga. Jedina razlika je sto se Lens fiksao da bi bio najbolji od skoro samog pocetka a Maradona na samom kraju kada je vec postao jedan od najboljih svih vremena.


  • 1
.

#534 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3347 posts

Postavljeno 20 July 2019 - 07:34 AM

Ми смо спорту потребни искључиво као конзументи. Видите ли колики се ту новац окреће? Ко верује да су ту чиста посла и да професионални спорт постоји ради наше добробити, тај не разуме или не жели да разуме како ствари функционишу. Волим да возим бицикл и возим га сваки дан, било рекреативно или по граду. У животу нисам погледао бициклистичку трку, МТБ такмичење, а већ неко време ништа у вези са професионалним спортом. Мислити да је Армстронг некога од нас задужио тиме што је на превару постао шампион, па чак и да није је умањивање садржајности сопственог живота :)
  • 0

#535 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 20 July 2019 - 11:13 AM

Mi smo sportu potrebni kao ovce za sisanje. Da kupujemo Lensove narukvice i pomazemo ko zna sta... Pogledajte na sta lici zadnja etapa Tura. Cist cirkus zapakovan u "sport". Ali cilj je dovesti sto vise navijaca koji ce da pojedu i popiju sve cega mogu da se docepaju i naravno potrose sto vise novca. Mada skrecemo sa teme. A i onako nema sta vise da se kaze, kome nije jasno sada, nece biti nikada. 


  • 0
.

#536 Bole

Bole
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 504 posts
  • LocationHighpoint Club

Postavljeno 20 July 2019 - 12:07 PM

Droga je droga, iz bilo kog razloga. Jedina razlika je sto se Lens fiksao da bi bio najbolji od skoro samog pocetka a Maradona na samom kraju kada je vec postao jedan od najboljih svih vremena.


Krajnje interesantno iako za mene potpuni nonsens. Znaci isto je biti narkoman u ekipi Pabla Eskobara i kosarkas LA Lakersa koji uzima ped da bio dostigao sledeci nivo, postao sampion NBA?

Lens je lepo rekao "ja sam bio najbolji od svih koji su uzimali. Ostali nisu imali sanse".

A sport? Sport je profitabilan biznis. Isto kao bilo koja korporacija, apoteka, butik, Harvard, Maxi diskont. Naravno da profit dolazi iz prihoda koje ostvaruju tako sto ljudi kupuju ili gledaju pa se.prodaju reklamni slotovi ili usivaju etikete sa brendovima na dresove.
Lens je za mene bio i ostao sampion, covek nadljudske volje za pobedom i najludji oponent koga mozete da zamislite.
  • 1

#537 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 20 July 2019 - 12:37 PM

Krajnje interesantno iako za mene potpuni nonsens. Znaci isto je biti narkoman u ekipi Pabla Eskobara i kosarkas LA Lakersa koji uzima ped da bio dostigao sledeci nivo, postao sampion NBA?
 

 

Sta ti je nonsens. Da mozes da se drogiras zbog sporta i da je to ok a ako si narkoman koji ce za 2 meseca da se ne probudi ispod nekog mosta ili u nekoj supi onda je to nesto drugo?


  • 0
.

#538 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 20 July 2019 - 01:49 PM

Ajde ovako, jel zna neko od ovih koji kritikuju Lensa sta znaci imati rak i pobediti ga? Ali ne na tudjem iskustvu nego na svojem.Bolest je ocigledno dobio  zbog sporta kojim se bavio.Ne interesuje me ono : Znam coveka i on mi je rekao. Samo sopstveno iskustvo.Po meni i to je jedan vid nadljudske volje i psiholoske pobede uz pomoc hemije nad  opakom bolescu.I tu mu skidam kapu. Ovo ostalo  zbog cega tece rasprava postaje potpuno nevazno ,jer je sve u sustini zbog zabave sirokih narodnih masa,koji sve to placaju.

 

E takvim ljudima se ja divim. Isto kao Mohamedu Aliju koji je posle nepravedno oduzete titule prvaka sveta u boksu smogao snage da  povrati titulu.I jos treba neko tu da mi moralise  kako  je koriscenje nedozvoljenih sredstava kriminal. Pa jel bokseri prilikom treninga ne koriste stimulativna sredstva? SVI U PROFESIONALNOM SPORTU IMAJU UDELA U TOME,manj vise.

 

Da li je Lens ziv? jeste. To je najvaznije,znaci da nije preterao sa hemijom. A koliko ima  ljudi koji zbog cigareta,akohola,prezderavanja fizicke neaktivnosti, nemastine itd. odu mladi? Tako da kada pocne neko da mi moralise,neka se bolje uclani u neki puritanski klub i neka moralise do mile volje.


  • 0

#539 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 20 July 2019 - 02:15 PM

Ti bi i Hitlera opravdao time da je samo hteo da Nemacka prosperira.
Da te nema trebalo bi te izmisliti

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
  • 1

#540 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 20 July 2019 - 02:37 PM

Sta je Hitler kriv? Resio covek da vlada svetom i sve radio da to i ostvari. Isto kao Lens. 


  • 0
.




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika