Jump to content


Photo
- - - - -

Od beograda do Herceg-novog


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#41 pana

pana
  • Members
  • PipPip
  • 43 posts

Posted 22 June 2006 - 09:06 PM

u principu ima dosta alternativnih puteva,pogotovo ih je lako pronaci na karti ,jer ipak je to nase podneblje i sve je uglavnom poznato.
je sam imao malo problema oko pleniranja trase za ovogodisnju akciju,ali moderne i digitalne tehnologije su cudo!!!
  • 0

#42 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Posted 08 July 2006 - 11:40 PM

Mislim da je prva etapa Beograd-Topola-Kragujevac-Kraljevo-Vrnjacka banja sasvim ok za prvi dan.Ili pak preko magistrale do gornjeg milanovca pa u planinarski dom.Prva varijanta ima oko 220 km, a druga sigurno oko 140 km za prvi dan dosta.Ovaj put do kraljeva preko topole je uglavnom ravan, ima jedna ozbiljnija uzbrdica od topole do kragujevca, ali zato nema kamiona i aviona.Ima vrlo malo autobusa i to tek pred Kraljevo.
  • 0
ziveo cikloturrizam

#43 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Posted 14 July 2006 - 01:38 AM

Dragi prijatelji biciklisti, tacno 26.07.2006 god. krecemo put mora ibarskom magistralom do uzica, a zatim i dalje.Zelim da vas obavestim da mozete da se jos prikljucite.Ipak herceg-Novi ostaje samo pusta zelja jer se akcija zavrsava u kotoru.Bicikliste iz uzica pozivamo 26.07 na druzenje ispred neke od pivnica, ali i da se zajedno vozimo u nastavku naseg putovanja 27.07.Jos jednom odbrojavanje pocinje, a ovo ce biti jos jedan ispunjen san u ovoj godini(05.05 garasko jezero arandjelovac 95km i kraljevo veseli spust 200 km).
Pozdrav!!!
  • 0
ziveo cikloturrizam

#44 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 03 September 2006 - 08:04 PM

Niste jedini išli na takvu avanturu, očekujem slike kao što sam i ja postavio:
http://www.cikloberz...c.php?p=941#941
  • 0

#45 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Posted 15 October 2006 - 06:16 PM

nikako da postavim slike
  • 0
ziveo cikloturrizam




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users