Jump to content


Fotografije
- - - - -

Od beograda do Herceg-novog


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
44 odgovora na ovu temu

#21 pana

pana
  • Members
  • PipPip
  • 43 posts

Postavljeno 11 June 2006 - 10:45 PM

VRLO JE BITNO DA SE EKIPA KOJA PUTUJE DOBRO POZNAJE!!!
IZ LICNOG ISKUSTVA ZNAM DA SE LJUDIMA JAVLJAJU RAZNE SUMANUTE IDEJE NA TAKVIM TURAMA BAJSOM!!!
  • 0

#22 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 11 June 2006 - 10:46 PM

Kakve sumanute ideje?
  • 0
ziveo cikloturrizam

#23 pana

pana
  • Members
  • PipPip
  • 43 posts

Postavljeno 11 June 2006 - 10:48 PM

NEMOJ TE DA SE TOVARITE KAO MAZGE,PONESITE DOKUMENTA I PARE,OSTALO KUPUJTE UZ PUT!
  • 0

#24 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 11 June 2006 - 10:52 PM

pana

sta radis sutra, kad se vidimo za cd?
  • 0
ziveo cikloturrizam

#25 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 June 2006 - 10:54 PM

@galeb

Sa navedenom kilometrazom mozes slobodno se usuditi u dva dana. Ja sam nedaj boze opet kad je keva imala infarkt isao skoro svaki dan u bolnicu Sr. Mirtovica i nazad sa 160 km. dnevno, plus sam nosio pak treger sa stvarima da se presvucem i vodm za umivanje pa kad mama pita kako si dosao ja joj odgovorim busom naravno da nebi dobila reinfarkt. Pre toga sam vozio oko 30km svaki dan.
  • 0

#26 pana

pana
  • Members
  • PipPip
  • 43 posts

Postavljeno 11 June 2006 - 10:57 PM

PRI TAKVIM NAPORIMA MAMINI SINOVI PROPISAJU MAJCINO MLEKO I SVE POCINJE DA IM SMETA!
JEDAN LIK IZ OBRENOVCA POCEO DA MI SKORO KUKA KAKO GA BOLE NOGE I GRUDI KADA SMO VOZILI DO UZICA PRE NEKI DAN,PA SAM GA OSTAVIO DA SE SAM SNALAZI NEGDE KOD LJIGA,COVEK ME ISCIMAO IZ MESTA. A PRE TOGA MI PRICA PRICE KAKO PRELAZI NEKE ABNORMALNE KILOMETRAZE,A JA GA NISAM DO SKORO NI VIDEO NI CUO ,A DRZIM KLUB!!!
KADA SE PUTUJE SA PROVERENOM EKIPOM ONDA JE TO UZIVANJE,DA LJUDI BUDU SLICNIH INTERESOVANJA I PRIBLIZNE KONDICIJE.
SVE ISPLANIRAJTE KOD KUCE I PRE PUTA,BAREM ONO STO SE PLANIRATI MOZE.
  • 0

#27 pana

pana
  • Members
  • PipPip
  • 43 posts

Postavljeno 11 June 2006 - 11:02 PM

TU SAM KOD KUCE VALJDA,SJEBAO MI SE FRIVIL NA BAJSU PA TREBA NEGDE SUTRA DA NADJEM ALAT DA GA ODVRNEM I POPRAVIM.
STO SE TICE CD-A SVE JE OK,KADA GOD HOCES MOZES DA GA UZMES,SAMO PONESI JEDAN PRAZAN DA TI NAREZEM.
  • 0

#28 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 11 June 2006 - 11:05 PM

Sutra radim ali u utorak sam slobodan,gde ti odgovara da se nadjemo hoces da dodjem bajkom do obrenovca?
  • 0
ziveo cikloturrizam

#29 pana

pana
  • Members
  • PipPip
  • 43 posts

Postavljeno 11 June 2006 - 11:22 PM

IMAS MOJ MOBILMI PA ME NAZOVI DA SE DOGOVORIMO!
JA PO CEO DAN RADIM A PONEKAD I NOC,ALI AKO SE DOGOVORIMO NESTO TAKO JE ,NEMA FRKE DODJI DO OBRENOVCA,A JA AKO SUTRA STIGNEM DA NADJEM TAJ ALAT I POPRAVIM BAJS,MOGU DA DODJEM I DO BG.-A!
  • 0

#30 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 12 June 2006 - 12:38 AM

Taman da dodjes na pivo!!!!!
  • 0
ziveo cikloturrizam

#31 sofa_rocker

sofa_rocker
  • Members
  • PipPipPip
  • 82 posts
  • LocationObrenovac

Postavljeno 12 June 2006 - 03:39 PM

@pana
Imam ja alat za skidanje kasete, ako ti nesto znaci javi ovde pa cemo se cuti.. ja sam na Rojkovcu. A zanima me i taj disk, mogao sam da narezem.

Ako bude neko okupljanje u vezi mora, javite obavezno! Moglo bi i pre jula da se krene u zajednicke voznje, ako vreme dozvoli. Meni trenutno zbog posla odgovara samo posle 15h i vikend naravno.
  • 0

#32 pana

pana
  • Members
  • PipPip
  • 43 posts

Postavljeno 12 June 2006 - 05:59 PM

imam i ja alat za skidanje kasete,ali treba mi za skidanje free hub-a,mehanizma zujalice.
to se tesko nalazi i nema ga u prodaji,ai ja imam specificne tockove na koje ne odgovara takav deo od shimana.
ali napravicu vec nesto!!!
trebalo bi da sutra dodjem do tebe,gde si tacno?
  • 0

#33 sofa_rocker

sofa_rocker
  • Members
  • PipPipPip
  • 82 posts
  • LocationObrenovac

Postavljeno 12 June 2006 - 07:36 PM

Znam da se obicno koriste spaneri i imbus 10, onda je to kod tebe neki drugi sistem, pogledaj na Park Tool sajtu mozda imaju to sto ti treba.
  • 0

#34 pana

pana
  • Members
  • PipPip
  • 43 posts

Postavljeno 12 June 2006 - 09:51 PM

napravio sam alat,skinuo free hub i prestravio se!!!
sjebao se iglicasti lezaj,pa sam na strugu napravio konusni adapter i stavio konusni iglicasti,kao na tenku,sada ako se sjebe ,bacicu ga.
a trebalo bi i uskoro da stignu MAVIC CROOSMAX,ludilo.
  • 0

#35 sofa_rocker

sofa_rocker
  • Members
  • PipPipPip
  • 82 posts
  • LocationObrenovac

Postavljeno 20 June 2006 - 04:03 PM

Koliki je broj ljudi zainteresovan za ovo planinarenje, zna li se bar okvirno?
  • 0

#36 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 21 June 2006 - 06:35 PM

Za sada svi kao nesto najavljuju ali niko konkretno da potvrdi mada istina ja jos nisam napravio program i plan puta .Mogu samo da kazem da krecem u subotu ujutru za kragujevac od 180 do 210 km probna voznja pred tura za more, a i da proverim kakva je deonica.Mislim da je ipak na more bolje ici ibarskom Beograd,stepojevac,lazarevac,ljig,Gornji milanovac,Cacak,Uzice,Prjepolje.Brodarevo,Bjelo polje,preko andrejevice za matasevo podgoricu i dalje cetinje kotor herceg-novi.Sta mislite?
  • 0
ziveo cikloturrizam

#37 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 21 June 2006 - 07:59 PM

Ibarska je zadnje mesto koje bi preporucio za voznju bajsa. Vrucina guzve na putu, mozak prokljuca u kolima, svi bi da preticu, svi negde jure, kamioni te prolaze na 20-30 cm itd. :shock:

Ako mozes planiraj bilo kojim drugim putem, samo izbegni Ibarsku :!:
  • 0

#38 pana

pana
  • Members
  • PipPip
  • 43 posts

Postavljeno 21 June 2006 - 08:31 PM

POGLEDAJ TE STA SAM NAPISAO O TAKVOJ TURI!!!
PREPORUCUJEM VAM PUT KOJIM SMO MI ISLI,NEPROMETAN,LEPI PREDELI,UZIVANJE!!!
  • 0

#39 sofa_rocker

sofa_rocker
  • Members
  • PipPipPip
  • 82 posts
  • LocationObrenovac

Postavljeno 21 June 2006 - 09:33 PM

Slazem se da bi trebalo izbeci ibarsku iz gore navedenih razloga:!: Znam da je Debelo-Kiselo brdo hardcore, ali bolje i to nego da gledam da li ce neko da me pokupi sa sleperom.. :)

Dajte prvo da dogovorimo datum, ja sam vec zaduzio odmor od 25.7-10.8 jer je bilo planirano 27. da se ide, ali nije problem da pomerim koji dan ako treba..
  • 0

#40 galeb

galeb
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 21 June 2006 - 10:34 PM

Ja ostajem pri tom datumu, jer sam vec ispeglao odmor prema njemu, ali nije problem da se pomeri + - dan dva, u cilju da nas krene vise na ovaj put.
  • 0
ziveo cikloturrizam




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika