Jump to content


Fotografije

UKRADEN TRIUMPH PS.831.S TREKKING


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
26 odgovora na ovu temu

#1 sbriumsobriae

sbriumsobriae
  • Members
  • PipPipPip
  • 75 posts

Postavljeno 25 May 2012 - 09:53 AM

Evo, sve pise ovde u oglasu, koji se nece brisati dok se bicikl ne pronadje. http://www.cikloberz...ow.php?id=71103
Da li da prijavljujem policiji, posto to spada u onu "sicu" do 15000?
  • 0

#2 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 25 May 2012 - 10:28 AM

Prijavi policiji obavezno,jer ako ga nadjes ne mozes oduzeti bez policije,ne prijavljuj na 15000 kazi vise bas oni znaju koliko kosta ,to ti je moj predlog.poz
  • 0

#3 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 25 May 2012 - 04:23 PM

Pozdrav,

Milane molim te prekopiraj sadrzaj oglasa ovde. Oglasi su namenjeni uskljucivo za prodaju.
Nadam se da ces uspeti da pronadjes bicikl.
  • 0

#4 sbriumsobriae

sbriumsobriae
  • Members
  • PipPipPip
  • 75 posts

Postavljeno 25 May 2012 - 10:38 PM

Nocas (cevrtak 24.5 na petak 25.5) je ispred studentskog doma Fejes Klara (Alekse Santica 4) u Novom Sadu ukraden Triumph trekking PS.831.S, slican ovom na slikama.
Ram je ISTI, takodje crn, samo matiran. Ima nekih razlika u opremi (viljuska je neka zardjala suntour koja nije u originalu bila na njemu, jer je druge boje; nema ovakav stitinik za lanac nego sivi prsten na kom pise shimano sis; prednje svetlo je okruglo; gripovi sundjerasti, zvonce crno; ima karakteristican zadnji menjac turney - kao da ga je neko smirglao pa je beo; glava sa dinamom je crna; blatobrani polisport plasticni, sifteri nisu ovi vec ef-50).
..bo me konj sto ga nisam slikao.
Ako ga neko vidi ili mu se ucini da je video neka obavezno javi. Za svaku informaciju nagrada i ogromna zahvalnost.
Postenom lopovu bih porucio da je bajs zardjao, stoji napolju vec mesecima, ima lufta u srednjoj glavi i viljusci, zadnji menjac moze u najvise dve brzine, neces dobiti ni 50 evra, a ako sreca bude na mojoj strani, ostaces bez nogu i neces moci vise da unesrecujes studente koji su to teskom mukom zaradili. Zato ga, prijatelju, vrati na isto mesto gde si ga i nasao, ili na neko drugo, samo javi gde, i obecavam da cu zaboraviti da sam zbog tebe par dana morao ici peske.

Attached Thumbnails

  • triumph slican.jpg
  • triumph slican3.jpg

  • 0

#5 TaZ

TaZ
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 236 posts

Postavljeno 26 May 2012 - 02:03 PM

Dali ti imaš račun za bicikl?
  • 0

#6 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 26 May 2012 - 06:35 PM

neces dobiti ni 50 evra,


Eeee. gde je 50 evra! To se proda za jedan fiks, 500 do 800 dinara. Posle ide na gradilišta gde ga pošteni radnici pakuju za svoje rodne krajeve za rođake, prijatelje ili dalju prodaju. Maznuli su mi 4 bajsa do sad i ni jedan nisam pronašao. Jedini lek je voziti jeftin bajs, pa kad ga ukradu, ne bude velika šteta, kupi se drugi jeftin, loš.
  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#7 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 May 2012 - 07:15 PM

Nije rešenje voziti jeftine bajseve i poklanjati ih lopovima, nego što bolji pa je manja šansa da ti ga ukradu, više ćeš ga paziti :).
Ja sam vuglio sajlu 150km da bih samo ušao u radnju, probao patike a i za to vreme sam držao na oku kroz izlog.
A za grad gde mora da se ostavlja, onda stvarno neki običan ali jako neugledan, poželjno i bez ikakve opreme, neki fixie, pa ga neće ni gledati.
  • 0

#8 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 26 May 2012 - 07:46 PM

Nije rešenje voziti jeftine bajseve i poklanjati ih lopovima, nego što bolji pa je manja šansa da ti ga ukradu, više ćeš ga paziti :).


Pazi ga koliko hoćeš - džaba. Jedino ako ga svugde nosiš sa sobom. To u velikoj meri umanjuje mogućnost korišćenja bicikla kao prevoznog sredstva i on postaje ili samo rekreativni bicikl, ili KAMEN oko vrata, ako skup bajs pokušavaš koristiti ka prevozno sredstvo.

Ja sam vuglio sajlu 150km da bih samo ušao u radnju, probao patike a i za to vreme sam držao na oku kroz izlog.


Naravno. Sajla, lanac, potkovica i da izgleda što neuglednije bajs.

A za grad gde mora da se ostavlja, onda stvarno neki običan ali jako neugledan, poželjno i bez ikakve opreme, neki fixie, pa ga neće ni gledati.


Gledaju svaki i kradu svaki, al' što više lanaca, što ružniji, pa je malo manja šansa da dobije noge. Mada nema garancija - sve kradu.
  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#9 sbriumsobriae

sbriumsobriae
  • Members
  • PipPipPip
  • 75 posts

Postavljeno 26 May 2012 - 08:03 PM

Dali ti imaš račun za bicikl?

Nemam racun, kupio sam ga polovnog. Jedino pametno sto sam uradio je sto sam zapisao serijski broj
  • 0

#10 sbriumsobriae

sbriumsobriae
  • Members
  • PipPipPip
  • 75 posts

Postavljeno 31 May 2012 - 09:31 AM

Prijavio sam policiji, ne moze da skodi. Rekao sam da sam ga platio 120 eur, ali da sam video isti na oglasima za 190 i ona je zapisala tih 190 kao vrednost, valjda da bi preslo 15000. Ne verujem da ce oni ista uraditi, ali ako ja vidim bajs bar mogu da ih zovem
  • 0

#11 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 31 May 2012 - 07:36 PM

#-o Ne znam koji deo ovoga:

ne prijavljuj na 15000 kazi vise bas oni znaju koliko kosta

ti nije bio jasan? Umesto da kažeš da si ga platio 250€ ti si rekao 120€ a predloženo ti da kažeš više od ~150€ ](*,) ](*,) ](*,)
Znaš koliko njih tamo u miliciji/policiji, šta li su već, boli briga za bajseve, ako kod nekog krimosa usput nađu bajseve onda će da pročačkaju bazu prijavljenih, ako budu imali vremena!!! Toti su maznuli min 10 puta skuplji bajs pa je čovek morao sam da ga traži maltene i javlja muriji gde da gledaju!!!
  • 0

profilepic.gif


#12 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 01 June 2012 - 07:35 AM

Znaš koliko njih tamo u miliciji/policiji, šta li su već, boli briga za bajseve,


Upravo tako.

http://www.politika.... ... lo.lt.html
  • 0

#13 sbriumsobriae

sbriumsobriae
  • Members
  • PipPipPip
  • 75 posts

Postavljeno 01 June 2012 - 11:20 PM

@sirius mislio sam da cu naci kuci papir od kurirske sluzbe, pa rekoh ajd da ne bude neka druga cifra
Nego, zanimljiva situacija od veceras. Lopovu smo ukrali bicikl.
Sinoc su ukrali cimerov bicikl, a danas dosli po jos jedan. Dva momka sa crnim kapuljacama, jedan dosao peske, a drugi na bajsu. Parkirali taj svoj bajs i gledaju koji ce da seku, al su otrcali cim su videli da portir izlazi, tako da je taj jedan bicikl sad u domskom vlasnistvu. :)
Imali su dooobra klesta. Ne znam da li je ista ekipa, ali u zadnjih mesec dana bar 4 bicikla su uzeli ispred doma.
I taj sto smo zaplenili je verovatno kraden. Bila je i patrola, ali u principu nisu zainteresovani. Nestace nama jos mnogo biciklova dok se nesto pametnije ne uradi.
  • 0

#14 djape48

djape48
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 posts

Postavljeno 02 June 2012 - 01:27 AM

[quote="sbriumsobriae"
I taj sto smo zaplenili je verovatno kraden. Nestace nama jos mnogo biciklova dok se nesto pametnije ne uradi.[/quote]
Da i da :(
  • 0

#15 sbriumsobriae

sbriumsobriae
  • Members
  • PipPipPip
  • 75 posts

Postavljeno 02 June 2012 - 09:41 AM

Rece mi portir da se patrola vratila nocas i odnela zaplenjeni bicikl. Dal je neko prijavio kradju ili je nesto drugo u pitanju, nemam pojma.
  • 0

#16 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 02 June 2012 - 10:21 AM

Da ste lepo napravili sačekušu (a siguran sam da bi bilo dobrovoljaca za ovo i više nego potrebno) i lepo im polomili noge bili bi mirni narednih 6 meseci :mrgreen:
  • 0

profilepic.gif


#17 sbriumsobriae

sbriumsobriae
  • Members
  • PipPipPip
  • 75 posts

Postavljeno 02 June 2012 - 10:37 AM

Hteo sam ja, ali ovo ti je dom tipa niko nikog ne zna, svako gleda samo svoju bulju i knjigu, nisam nikog uspeo da nadjem. Cimer je otisao kuci dan pre, policajci naravno nisu hteli da ostanu.
Ma ceracemo se mi jos, nesto cemo uraditi, nece proci tek tako.
  • 0

#18 sbriumsobriae

sbriumsobriae
  • Members
  • PipPipPip
  • 75 posts

Postavljeno 06 June 2012 - 06:56 AM

I nocas su maknuli jedan. Definitivno pravimo sacekusu. Samo sto vise nemamo biciklova ni za mamac :mrgreen:
  • 0

#19 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 06 June 2012 - 10:36 AM

I nocas su maknuli jedan. Definitivno pravimo sacekusu. Samo sto vise nemamo biciklova ni za mamac :mrgreen:


Ako istučeš lopova, kad ga uhvatiš na delu, lopov može da te tuži zbog toga. Ako mu nešto i polomiš slučajno, onda te policija juri htela-ne htela i ako se utvrdi ko ga je tuka, taj dobija kaznu (najčešće bude novčana). Posle tom što je mlatio lopinu ostane uvek zabeleženo "učestvovanje u tuči (nanošenje lakih/teških telesnih povreda". Naravno, nezgodno je ako lopova tuče neko maskiran, ako je mračno i nema svedoka. Onda pravda teže bude zadovoljena.

Šta god radili, pamet u glavu. Takve stvari se lako omaknu kontroli, a posle jebanja nema kajanja. Dovoljan je jedan nož skriven u rukavu da završi u stomaku, pa da čovek bude ceo život invalid. Dovoljno je da lopov padne, pukne glavom o bankinu i da neko odgovara za ubistvo.

Koliko god nemao poverenja u bed blu bojse, probao bih prvo nagovoriti desetak studenata da kukaju svaki dan u lokalnoj stanici, dok ne pošalju par pandura u civilu da rade sačekušu. Oni će znati šta i kako, a za to i primaju platu. Kad čovek sam radi takve stvari, takav nam je usran pravosudni sistem, može sam da najebe gore nego lopuža.
  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#20 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 06 June 2012 - 11:22 AM

Motku pa udri govno dok ne zaboravi ko ga je bio.Bem mu zivot bar deset posto ljudi ima fantomku-pozajmi ili kupi a i bez fantomke retko ko moze da se seti lica napadaca provereno.....
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika