Jump to content


Fotografije

Izbor odeće


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
646 odgovora na ovu temu

#41 Legionar

Legionar
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 302 posts
  • LocationŠabac

Postavljeno 26 April 2012 - 06:26 PM

Недавно када сам био у шабачком intersportu имали су само мајице,мада ми другар рече да су добили и бициклистичке шорцеве.Видећу да се прошетам да погледам да ли имају и кратке панталоне са улошком па ћу јавити :D

Мало пре сам био (у шабачком intersportu) и видео да још увек нису добили бициклистичке шорцеве.Имају само мајице и кациге.Можда у другим продајним објектима у Србији имају и шорцеве :roll:
  • 0
Авантуру Снежане Радојичић Снеже,на путу око планете Земље,бициклом,можете пратити на њеном сајту:
http://gea-tour.com

#42 Silent

Silent
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 26 April 2012 - 06:59 PM

Недавно када сам био у шабачком intersportu имали су само мајице,мада ми другар рече да су добили и бициклистичке шорцеве.Видећу да се прошетам да погледам да ли имају и кратке панталоне са улошком па ћу јавити :D

Мало пре сам био (у шабачком intersportu) и видео да још увек нису добили бициклистичке шорцеве.Имају само мајице и кациге.Можда у другим продајним објектима у Србији имају и шорцеве :roll:


Danas sam bio u beogradskom intersportu u merkatoru i koliko sam video imali su biciklisticke. Trenutno imaju i snizenje od 20% na vecinu stvari. McKinley ranac+ Addidas basket sorc za 5.5k :grin::ugeek:
  • 0

#43 danilosubotic

danilosubotic
  • Members
  • PipPip
  • 37 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 27 April 2012 - 05:55 PM

Upravo sam se vratio sam voznjice oko 30+ km .... i mogu vam reci za one biciklisticke NAKAMURA u Intersportu da su sasvim OK...malo bolucka ali to je zanemarljivo naspram sorca i obicnog sedla!
Trenutno me nista ne boli, ne steze...itd itd... mislim da vrede svaku paru! ;)
Poz svima
  • 0
...Carpe Dies...

#44 kondor

kondor
  • Members
  • Pip
  • 17 posts

Postavljeno 02 May 2012 - 07:27 AM

Razmisljam se da li da kupim sorc sa gelom jeste skuplji, ali zanima me koliko je bolji i nesto sam cuo da nije kao klasican gel nego je nesto prosiven. Voleo bih da mi neko kaze da li ima velike razlike izmedju obicnog sorca (sundjera) i ovog sa gelom
  • 0

#45 dax92

dax92
  • Members
  • PipPipPip
  • 116 posts

Postavljeno 02 May 2012 - 01:41 PM

Danas sam pazario ove biciklisticke sa gelom. Sutra sigurno idem u voznju, pa javljam utiske, a mozda cak idanas odem. :)
35evra su, ali koliko vidim ulozak je dosta debeo, i kvalitetan. :)
  • 0

#46 dax92

dax92
  • Members
  • PipPipPip
  • 116 posts

Postavljeno 03 May 2012 - 10:27 AM

Topla preporuka za ove biciklisticke sto sam uzeo! 42 km sinoc bez ikakvi bolova. =D>
  • 0

#47 Zuba1970

Zuba1970
  • Members
  • PipPipPip
  • 82 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 01 May 2013 - 08:36 AM

Prosle godine sam kupio Northwave biciklisticke podgace velicina XL. Medjutim posto sam prvi put kupovao ovaj tip odece i nisam imao iskustva presao sam se u velicini(nekako mi ne idu uz telo ili je to slucaj samo sa pravim biciklistickim gacama). Visok sam 179 cm tezak oko 76-77 kg . Na internetu sam nasao podgace http://www.ebay.com/... ... 232975a086
E sad meni je obim oko stomaka 94 cm a vidim da za mene preporucuju velicinu XL pa se plasim da se opet ne zeznem. Nisu neke pare ali opet... Negde sam procitao da su te velicine za Kinu. Pa mi treba savet. U svakom slucaju cu narucivati jer su mi postojece velike. I bilo bi dobro da taj ulozak bude sto deblji.
  • 0

#48 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 01 May 2013 - 09:34 AM

Za tvoju visinu i tezinu Northwave je L velicina. Kod nekog drugog proizvodjaca moze da ti odgovara M ili cak XL (mada teze).
  • 0
.

#49 djape48

djape48
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 posts

Postavljeno 01 May 2013 - 09:34 AM

Tesko da ti neko moze pomoci, jer se odeca ne kupuje preko interneta, osim ako ne znas 100% velicinu
  • 0

#50 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 01 May 2013 - 03:45 PM

Tesko da ti neko moze pomoci, jer se odeca ne kupuje preko interneta, osim ako ne znas 100% velicinu

Nažalost neki smo prinuđeni da tako kupujemo jer u manjim mestima uopšte nema biciklističke odeće
  • 0

#51 Zuba1970

Zuba1970
  • Members
  • PipPipPip
  • 82 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 01 May 2013 - 04:44 PM

A i kad sam kupovao kod nas jedva dobijaju i to male kolicine i retko. Ovako preko neta bar imam veci izbor. Jedino da vidim jos kod nas putem oglasa tu bar mogu i da probam.
  • 0

#52 djape48

djape48
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 posts

Postavljeno 01 May 2013 - 09:36 PM

Tesko da ti neko moze pomoci, jer se odeca ne kupuje preko interneta, osim ako ne znas 100% velicinu

Nažalost neki smo prinuđeni da tako kupujemo jer u manjim mestima uopšte nema biciklističke odeće

Nemam ni ja, ali mi je BG na 100 km
  • 0

#53 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 02 May 2013 - 05:35 AM

Tesko da ti neko moze pomoci, jer se odeca ne kupuje preko interneta, osim ako ne znas 100% velicinu

Nažalost neki smo prinuđeni da tako kupujemo jer u manjim mestima uopšte nema biciklističke odeće

Nemam ni ja, ali mi je BG na 100 km

Tebi na 100 a meni na 250km
  • 0

#54 djape48

djape48
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 posts

Postavljeno 02 May 2013 - 09:44 AM

[quote name="spaske"][quote name="djape48"][quote="spaske"
Nažalost neki smo prinuđeni da tako kupujemo jer u manjim mestima uopšte nema biciklističke odeće[/quote]
Nemam ni ja, ali mi je BG na 100 km[/quote]
Tebi na 100 a meni na 250km[/quote]
Da si rekao 2500 pa ajde... Poznajem vise ljudi koji svaki dan putuju u Bg na posao i prelaze 100 + 100 km. Zar je probem jednom otici i obaviti kupovinu potrebnih stvari?
  • 0

#55 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 02 May 2013 - 10:22 AM

Nije problem ako se ima vremena, 2500 pa tolika nam nije cela država :lol: :lol:
  • 0

#56 Chili7

Chili7
  • Members
  • PipPipPip
  • 129 posts
  • LocationUzice/ Novi Sad Srbija

Postavljeno 04 May 2013 - 06:04 AM

Ako se nevaram ja sam na pocetku uzeo komplet letnjeg dresa ovog prodavca http://www.cikloberz...?member_Id=3269 (Slavka) prvo mi nije odgovarala velicina, bez problema su mi poslali drugu, uz mogucnost da i tu zamenim. Cekao sam jedan dan duze smanjili mi 5euro cenu. Znaci moja preporuka a i jeftini su im dresovi a kvalitetni !
  • 0

"Mnogi postignu ono sto su zeleli ali izgube sebe".
 


#57 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 04 May 2013 - 06:08 AM

Ako se nevaram ja sam na pocetku uzeo komplet letnjeg dresa ovog prodavca http://www.cikloberz...?member_Id=3269 (Slavka) prvo mi nije odgovarala velicina, bez problema su mi poslali drugu, uz mogucnost da i tu zamenim. Cekao sam jedan dan duze smanjili mi 5euro cenu. Znaci moja preporuka a i jeftini su im dresovi a kvalitetni !


Ja baš planiram da od ovog prodavca naručim ovih dana jedan letnji komplet a prednost je baš ta da se može zameniti ako veličina nije odgovarajuća, sa porudžbinama iz kine to nije slučaj.
  • 0

#58 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 04 May 2013 - 07:55 AM

Samo da vas pitam u cemu je razlika izmedju obicnih carapa i onih sto se prodaju kao biciklisticke?
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#59 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 04 May 2013 - 08:23 AM

Samo da vas pitam u cemu je razlika izmedju obicnih carapa i onih sto se prodaju kao biciklisticke?

U materijalu. Opet ista prica kao i sa opremom. Brze se susi, bolje odvodi znoj.
Npr. imam neke koje su se ranije prodavale preko oglasa. Kada su mokre iscedis ih rukom i ne mozes da verujes kako nesto mokro moze da bude toliko suvo :wink: . Opet neke druge se ne ponasaju bas tako. Zavisi od materijala a i cene.
  • 0
.

#60 djape48

djape48
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 posts

Postavljeno 04 May 2013 - 09:13 AM

Sta si im radio kad su bile toliko mokre?
  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika


    Bing (1)